Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש סאונד ארצי ב15 לספטמבר 2016 אצל ארט-סאונד!

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 2780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 115
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדכונים נוספים לערב הארוע -

חומרי בידוד ייעודיים לרכב.

בערב האירוע ימכרו יריעות בידוד לרכב מבית NIPPON ומבית DYNAMAT במחירים מיוחדים לחברי הפורום.

ניתן יהיה לקנות ערכות BULK

יתכן וגם תהיה מכירה בפריטים בודדים.

שימו לב כי בחבילת BULK של ניפון (יריעות בוטיל משולבות אלומניום וספוג) יש כ20 פריטים.

במידה ויש רצון מראש לרכוש יחידות שכאלו נא לשלוח הודעה פרטית ישירות לART SOUND

למיטב ידיעתי המלאי כרגע מוגבל לכן יתכן ויהיה מחסור במידה ויהיה ביקוש גדול - עמכם הסליחה.

תחרות הSPL - המתינו לעדכונים נוספים בימים הקרובים - ישנה עליית מדרגה :wink:

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון לגבי תחרות הSPL -

חברים אני שמח להודיע לכם כרגע שיש כבר התארגנות על מד SPL מקצועי ובנוסף לכך אני רוצה להודיע כי הגורו, סמכות הSPL של פורום אודיו - דיוויד וביחד איתו עדן - יריצו בערב המפגש את תחרות הSPL.

נכון לעכשיו אנו מכוונים לשתי קטגוריות עיקריות - סאב בודד אל מול סאב וופרים מרובים

ללא אבחנה בין הספקים וקטרי הסאב וופרים.

ערב תחרות הSPL פתוח לכל מי שרוצה למדוד את התוצאה של רכבו ללא תלות או קשר במה מותקן בתוך הרכב אך המתחרים ה"גדולים" יותר יקבלו עדיפות ודיוויד ועדן הם אלו אשר יקבעו את סדר כניסת הרכבים לעמדת המדידה.

אני משאיר את הבמה כאן פתוחה לעדכונים ע"י דיוויד - REZ0

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כמו שאדי כבר ציין, התארגנות על תחרות הSPL עברה לידיים שלי ושל עדן (DR DOOM)

יש לנו מד SPL מקצועי של חברת SPL LAB המקביל לחברה המוכרת והטובה TERM LAB.

התוצאות יוצגו על מסך גדול לטובת המשתתפים והקהל.

בגלל שיש לנו קהילה יחסית קטנה בארץ והסוגי מערכות והתקנות פה היא מגוונת אך לא אחידה, החלטנו להפריד את התחרות לשתי קטגוריות עיקריות:

• סאב בודד
  • סאבים כפולים ויותר

אין הגבלה על הספקים, אין הגבלה על מערכות חשמל או סוגי תיבות.

המטרה היא לתת לכל אחד הזדמנות להוציא את התוצאה הגבוהה ביותר עם הציוד שיש לו, לפעמים זה כיף לדעת מה יכולות המערכת.

אני רוצה להזכיר שהסאב הכי גדול או המגבר הכי חזק לא תמיד מנצחים - אפשר להגיע לתוצאות מפתיעות גם עם ציוד בסיסי.

כל אחד ראשי להירשם לתחרות - על ידי שליחת הודעה פרטית אליי בלבד.

ההודעה צריכה להכיל:

• שם המשתתף
  • סוג הרכב, דגם, צבע
  • מספר רכב
  • מספר הסאבים שמותקנים ברכב
  • שעת הגעה למפגש
  • אילוצים

ההרשמה תיסגר שבוע לפני המפגש בתאריך 8.9.16

בהצלחה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט תגיע - כמעט כל התכולה של החנות תזכה ליחס מועדף כלפי חברי הפורום באותו הערב - מבצעים בלעדיים יפורסמו ע"י ארט סאונד לקראת המפגש.

דיוויד, עדן - שאפו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי עד כה היענות לתחרות ה SPL לא גדולה מידי. סהכ כ7 חברי פורום נרשמו כרגע. לSQ המצב שונה.

אבל דן, אני יכול להגיד לך שמפגשי מרכז לפעמים מלאים באנשים שראו את המודעה בפורום אבל לא ענו לשרשור - אני לא חושב שהמצב הנוכחי של הנושא הזה מייצג את המציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למפגש ממה שאני.קולט הולכים להגיע כמות גדולה של רכבים, מספר המעוניינים להציג קטן יחסית אבל גם זה אם לוקחים בחשבון

את שני סוגי המערכות כבר נותן איזה 14 רכבים לפחות ותיקח את זה ממני שלערב שכזה, שגם יכלול מבצעים, פרסים, הגרלות.

זה לא מעט ויהיה קשה לכסות את הכל בכמה שעות.

אני חושב שיהיו עד אז עוד כמה הפתעות מעניינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפרו לי עכשיו שצריך לשלם דמי השתתפות, זה נכון?

Seat Ibiza - שרשור התקנה ~ Hu: Pioneer Avh-x5850

Comp: Rainbow GL-C6.2 4Ch: GroundZero gzua 4.150SQ

Sub: JBL W12GTI MKII @ Sealed box Mono: Rockford1001BD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום כלום.

זה ערב הדדי לכל באי המפגש והתחרות לspl היא גם ברוח הדדית, כל מי שרוצה מוזמן לבדוק כמה לחץ הרכב שלו מייצר גם אם מותקן בו

טרנזיסטור של סבא.

אני רוצה לדעת את מקור השמועה הזו כי היא חסרת בסיס.

אני מאוד לא אוהב את רב סרן שמועתי ואת כל מי שמפיץ תורתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תותחים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...