Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש סאונד ארצי ב15 לספטמבר 2016 אצל ארט-סאונד!

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 2786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 115
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ולגבי הנושא של דמי רישום - ציפור קטנה לחשה לי ערב אמש את מקור השמועה ומתברר שמדובר במתיחה קטנה שרצה באחת הקבוצות אודיו הסגורות בארץ :-D

חברים,

אני מודע לכך שיש עוד מעגלי וחוגי אודיו לרכב בארץ - חלקם בפייס, חלקם בקבוצות וואטסאפ של קהילות וותיקות וכך הלאה.

המפגש הזה מתארגן בניגוד לרוב מפגשי האודיו כיום, ישירות מפורום אודיו וישירות ע"י ספונסרי הפורום וגם יבואנים מחוץ לפורום אבל הארגון והיוזמה הגיעו מכאן גם מצד חברי הפורום עצמו (עומריקו למשל) וגם מצד הפורום.

המידע שנמסר כאן - הוא המידע הרישמי והנכון.

הארוע פתוח לכלל הציבור הפרטי ולכלל הציבור העיסקי ללא כל הגבלות.

ההשתתפות בארוע הינה חינם.

שבוע לקראת הארוע אנו נוציא הודעות מסודרות כלפי ההתארגנות באותו ערב, כלפי התחרות באותו הערב - הוראות הגעה למתחם וכך הלאה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער כרגע אין מידע פרטני אבל אתה תראה שם מותגים מבית ניפון ומותגים מבית אודיו סיסטם בעיקר.

מוראל, ניפון, הרץ, אודיסון, מאסיב אודיו, שלל סוגים של HU ואבזור לרכב וכך הלאה והלאה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הודעה

לכל באי המפגש - במפגש מתוכננים להגיע גורמים רבים בינם גם יתכנו רכבי תצוגה אך גם ינחכו במתחם המפגש יבואנים נוספים וזה כמובן בסדר וגם רצוי.

אך יחד עם זאת מדובר בערב מכירות של ART SOUND עם התמקדות על מוצרים אשר משווקים על ידי אודיו סיסטם וניפון.

המכירות במתחם המפגש יתבצעו אך ורק בדלפק הקבלה של סדנאת ART SOUND!

אין לבצע מכירות של ציוד אשר איננו שייך למלאי של ART SOUND במתחם המפגש, אם מי מבאי המפגש מתכוון למכור סחורה, הם מתבקשים לעשות זאת מחוץ למתחם המפגש ולכבד את האירוע.

רכבי תצוגה והדגמה כאמור מתקבלים בברכה.

כרטיסי ביקור מתקבלים בברכה.

במידה והוצע לכם לרכוש ציוד אשר אינו נמכר באותו ערב ישירות ע"י צוות ART SOUND אבקש לדווח לי על כך ישירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הודעה!

לכל מי שסקרן לדעת איך המדידה מתבצעת (DB9 למשל) אז לאחר דיון עם עדן, הוחלט על הנוסח הבא:

התחרות SPL תתקיים בסגנון הדומה לOutlaw של USACI.

מה זה אומר?

• המד ממוקם על השמשה הקדמית, בצד ימין בגובה של כשליש מהדשבורד.
  • ניתן לפתוח דלתות\חלונות לפי הצורך - אנחנו לא שמים הגבלות כמו מדידה SEALED וכו.

לפני כל מדידה אנו נבצע Sweep של תדרים מ 20 הרץ ועד כ 60 הרץ על מנת למצוא את הפיק של התיבה.

כשהפיק נמצא ניתן למתחרה אפשרות לבצע את המדידה בסגנון Burp (ניגון של תדר לאורך כמה שניות, בהספק מלא) או לנגן שיר לבחירתו שלדעתו תוציא את התוצאה הכי גבוהה במערכת שלו.

חשוב לציין: אחנחו לא ניקח אחריות על שום נזק שייגרם לציוד!! המתחרה יקבע את הווליום שבו התוצאה תימדד - כל השליטה בידיים שלכם.

תזכורת:

אין הגבלה על הספקים, אין הגבלה על מערכות חשמל או סוגי תיבות.

המטרה היא לתת לכל אחד הזדמנות להוציא את התוצאה הגבוהה ביותר עם הציוד שיש לו, לפעמים זה כיף לדעת מה יכולות המערכת.

אני רוצה להזכיר שהסאב הכי גדול או המגבר הכי חזק לא תמיד מנצחים - אפשר להגיע לתוצאות מפתיעות גם עם ציוד בסיסי.

כל אחד ראשי להירשם לתחרות - על ידי שליחת הודעה פרטית אליי בלבד.

ההודעה צריכה להכיל:

• שם המשתתף
  • סוג הרכב, דגם, צבע
  • מספר רכב
  • מספר הסאבים שמותקנים ברכב
  • שעת הגעה למפגש
  • אילוצים

ההרשמה תיסגר בתאריך 13.9.16

מי שלא ירשם לתחרות - יצטרך לשלם עלות על מדידה, שכן המכשור לא נקטף מענפיו של עץ הSPL

עריכה אחרונה על ידי ReZ0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוויד אני מציע לחלק את תחרות הspl לרמסים שיש

פשוט יש אנשים עם זוג סאבים

יש אנשים עם רכב יותר קטן או יותר גדול

יש אנשים עם יותר אמפרים ופחות

או שזה נו לימית כזה?

מי שמעגל פורטים לא בהכרח מעגל פינות!!!! לכל נושא בקשר לפורטים יש לפנות אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס לדעתי הסיכוי היחידי לקטגוריות יהיה סאב בודד מול סאבים מרובים אבל מעבר לכך - נו לימיט!

חברים,

נא להרשם לתחרות הSPL - מי שרוצה להתחרות או אפילו רק למדוד את רכבו - הירשמו עד ה13 לחודש - זה בחינם למי שנרשם!

זו תופעה מאוד מקוממת לראות ולקבל כל כך הרבה תגובות מחברי פורום שטוענים כי לא מקדמים את התחום אך בשעת השין הם נעלמים ומופיעים באירוע ללא כל הודעה.

יש מפגש ארצי, זה ארוע סאונד - מכירות, תחרות, השמעות, היכרות וכל דבר טוב אחר אשר תעלו על דעתכם - תנו יד ותעזרו לנו ביכולת הארגון של אותו ערב בכך שתודיעו על נוכחותכם, קשה מאוד לדעת כרגע אם הולכים להגיע לארוע הזה בין 30-50 רכבים או שנראה שם פיצוץ אוכלוסין של 100-200 רכבים כי אנשים לא נרשמים ולא מודיעים.

בבקשה, תנו לנו לדעת מראש על הגעתכם - תרכזו את זה דרך חבר פורום אם נוח לכם אשר יפנה אליי או אל דיוויד ויודיע לנו על הגעתכם.

נכון לעכשיו יש 32 אשר מגיעים אשר התפקדו באופן מוצהר בפורום ואני יכול לעדכן כי יש לפחות עוד 15-20 רכבים אשר יגיעו והודיעו לי בהודעות פרטיות שהם משתתפים - חלקם רוצים להציג SQ ואין לי מושג אפילו כמה רכבים הוזמנו בקבוצות הסגורות וכמה רכבים יגיעו מבלי להודיע.

כמו שאתם מבינים כבר הצפי הוא למפגש ענק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אבוא בסוף עם עוד חבר ויש מצב שעוד 2 חברים גם יגיעו כל אחד עם רכב.

אני אשמח אם יעזרו קצת בכיוונים :-D

והיה דיבור על מבצעים לבידוד לרכב. מישהו יודע מה קורה עם זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...