Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש סאונד ארצי ב15 לספטמבר 2016 אצל ארט-סאונד!

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 2778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 115
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אביב נתקעה לך ה"ח" במקלדת? - חברה - בבקשה לשמור על החוקים של המקום ולכבד, יש רגישות לנושא.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים - אני רוצה הודעות פרטיות מאנשים שרוצים להשמיע את הרכב שלהם ולדעת אם מדובר בSPL או בSQ אני רוצה לנסות לסדר את החניה במתחם לרכבים אשר מעוניינים להשמיע ולהדגים ולסדר את זה לפי הז'אנרים של הספק לעומת איכות (או שניהם) בכדי שצד אחד של המתחם לא יפריע לאחר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביעד - אני מגיע - זה כבר אחד - לא משהו מעניין אמנם :-P

וגם צריכים להגיע חברה צפוניים ושם SQ הוא עדיין גולת הכותרת ואני מאמין שגם חברה דרומיים יגיעו.

צריך להיות שמייח.

אדי, זה כנראה בגלל שאתה שומע בווליום חלש מדי :lol:

אגב, עד אז אני מאמין שאני כבר אסיים את הפרוייקט כולל בידוד (סאב כבר מוכן וכמעט יש מונו וכבר נקנה חצי באלק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל חברי הפורום

להלן חלק מאוד קטן מהמבצעים שיהיו תקפים רק ביום המפגש 15.9.16

או עד גמר המלאי...

סאב 15 אניץ של חברת הרץ במקום 1199 ש"ח 699 ש"ח

קומפוננט הרץ אנרגי במקום 1249 ש"ח רק 799 ש"ח

ושוב זה רק ליום 15.9.16 לא לפני ולא אחריי

מבצעים נוספים יפורסמו בהמשך....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אני רוצה להודות לארט סאונד בשלב זה על המבצעים.

בשלב יותר מאוחר - לקראת האירוע, נפרסם את לוח הזמנים וסידורי החניה במהלך הארוע.

אבל אני כבר רוצה לתת כאן את הקווים המכווינים לאותו ערב:

1. רכבי SPL אשר ירצו להציג את המערכת ולהשתתף בתחרות יחנו בחזית המבנה כאשר שתי החניות מול הסדנא יהיו שמורות לתחרות.

2. רכבי SQ אשר ירצו להציג את המערכת יחנו מאחורי הסדנא וזאת בכדי להפריד עד כמה שניתן את גלי הקול האדירים שהולכים לבקוע בחזית התחנה מרכבי הSPL.

3. תחרות הSPL תחל בשעה 21:00 בערב ותימשך עד לקראת 22:30

4. 22:30 הגרלת פרסים ומתן פרס לרכב הSPL אשר יפיק את תוצאת המדידה הגבוהה באותו הערב.

5. במהלך תחרות הSPL אקים עמדה להדגמת מדידת RTA והסברים קצרים ממני לכל השואלים.

6. במהלך כל הערב צוות מורחב של ארט סאונד יהיו זמינים עבורכם לכל שאלה או רכישה אשר תרצו להעלות\לבצע.

7. נכון לעכשיו מתוכננים כיבוד קל ושתיה - לכל המעוניינים התחנה גובלת במתחם בילויים ענק (סינמה סיטי).

8. עמדת מצברי AGM MUTLU להתרשמות חברי הפורום גם כן תהיה זמינה בסדנא.

מעבר לכך יהיו מבצעים נוספים רבים עם התמקדות עיקרית במוצרי מוראל.

זה נכון לעכשיו ואני בטוח ומשוכנע שיהיה הרבה מעבר לכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איליה - תיקח את ההצעה של דיוויד! :-P

למצברי XS יש אורך חיים מאוד גדול.

על מצברי MUTLU בחול מקבלים אחריות של עד שנתיים ולא יותר אבל זה כן מצבר AGM, פריקה עמוקה וזרם התנעה גבוה - והמחירים מן הסתם הם נמוכים בהרבה מאשר לקנות מצברים נוסח XS, אופטימה (סליחה דיוויד שהזכרתי אופטימה וXS פעמיים באותו המשפט :-D) אודיסי או DIEHARD וכדומה

נכון לעכשיו נרשמו חמישה רכבי SQ שרוצים להשמיע את המערכות שלהם ושלושה רכבי SPL

אני די בטוח שתחום הSPL יסגור שם את תחנת הדלק אבל חברה - להתעורר!

ובימים הקרובים אני מקווה לפרסם עוד מידע, עוד מבצעים - לדעתי, אם תכננתם מערכת לרכב אחר במשפחה, לאשה, לאבא, לאמא - זה יהיה ה-יום! לבוא ולעשות רכישות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

של נעלי כבליך מעל מצבריך כי במקום קדוש אתה גודש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמפרים האלו לא רלוונטיים כלכך כשמדובר על מצברים לאודיו. בטח שלא בהפרשים של 60 או 70 אמפר.

מה שחשוב זה היכולת פריקה המקסימלית של המצבר, לכמה וולט הוא נופל במצב הזה ועד כמה מהר הוא מתאושש מהנפילת מתח.

אגב VAG בנזין מגיע מצבר 70 אמפר כיום ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...