Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כלומר אם מזמינים מצלמה מקורית ב 1900 ש"ח, מקבלים מערכת תומכת ובעוד כ 1500 ש"ת אפשר לפתוח קישוריות ל AA ושיקוף כאשר הכל מקורי מהיצרן. כלומר, יוצא יותר זול ויותר אמין מ 4000 ש"ח שנדרש להתקנה מקומית של מצלמה ו WAZE.

ולהמתין להזמנה מיוחדת מספר חודשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי וחיפשתי קראתי וקראתי ובסוף מודה שלא הצלחתי להבין האם מישהו הצליח ללכת לצ'מפיון ולפתוח את ה- app-connect...

חברת הליסינג לא הצליחה לברר על זה ובטלפון שירות צ'מפיון לא ידעו על מה מדובר בכלל..

יש הצלחה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופיני להתנהלות החובבית של צמפיון. זה לא קשור לחברת הליסינג. אם יש לך ברכב מערכת מדגם שתומך בקישריות - תמורת 1500 ש"ח יועיל המוסך של צמפיון לשדרג לך אותה.

תוכל לראות בשרשור איך מוצאים את מס הדגם ורשימת דגמים שלא תומכים . או תעלה כאן את שלך לכאן...

אגב, השבוע אני מנסה "לשדרג" את מערכת WAZE של גילקאר בחיבור AUX ישיר לרכב... נראה מה יהיה...

עריכה אחרונה על ידי rafid
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, השבוע אני מנסה "לשדרג" את מערכת WAZE של גילקאר בחיבור AUX ישיר לרכב... נראה מה יהיה...

עדכון לנ"ל: היום ניגשתי לשדרג (טענתי ששומעים זבל...). עבדו על הוספת כבל RCA לAUX - כשעתים... (ואחרתי לפגישה...) :(

שורת תחתונה - עובד בלי בעיות או דרך הרמקול העצמאי או דרך המערכת של הרכב (מוד MEDIA= ממקור AUX). ניתן לבחירה פשוטה ע"י כפתור המדיה, וביטול הרמקול ע"י ה CHECKBOX יעודי באנדרואיד .

סופסוף שומעים כמו שצריך את הSTREAMING APPS שהתקנתי, גם לרדיו אינטרנטי (הכל גם מופסק אוטומטית ע"י הודעות ה WAZE).

שאלתי למה לא התקינו את הכבל במקור, אמרו שפעם אכן חיברו , כעת הפסיקו... כנראה כי המערכת ממילא חסומה להתקנות בניגוד לאצלי.

ו.. לא לקחו כסף...

FYI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול התקינו לי את מה שצריך בשביל App Connect.

אני עם אייפון, אז עכשיו הCarPlay עובד לי.

הערך המוסף של זה לא גדול כרגע.

זה נותן לי גישה לטלפון, שכבר בכל מקרה הייתה לי דרך BT.

זה נותן גישה לאסמאסים, אבל מי משתמש בזה היום?

זה נותן גישה למוזיקה, שגם כבר הייתה לי דרך BT.

זה נותן לי גישה למפות של אפל, שזה עובד סבבה (כולל הקפצת התראות כשאני בחלונות אחרים כמו רדיו)... אבל לא שווה יותר מידי.

אז עד שלא יהיה ניתן להפעיל ווייז, הערך המוסף והשימושיות שואף לאפס.

מה גם שיש לזה גם בעיות.

נתקלתי בכמה תקיעות ואף קריסה של כל הקונסוליה (עלתה מחדש).

אם הפלאפון מחובר דרך CarPlay, אז הוא לא מחובר ב-BT ולא ניתן להשתמש ב-Phone ו-Media כמו לפני. שזה דיי באסה... כי למשל ה-CarPlay לא מוצג בלוח שעונים, כמו הדיבורית הרגילה)

אם אני מפעיל למשל ווייז, אז כל פעם שהוא משמיע קול, הקונסוליה עוברת לתפריט ה-CarPlay ולא חוזרת! כלומר אם הייתי ברדיו, אז זה מעביר אותי לתפריט אחר והרדיו מפסיק לעבוד. זה על הפנים. אולי יש לזה פיתרון שעוד לא מצאתי...

זהו בנתיים...

מרגיש שזה תחום שעוד בחיתולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון לנ"ל: היום ניגשתי לשדרג (טענתי ששומעים זבל...). עבדו על הוספת כבל RCA לAUX - כשעתים... (ואחרתי לפגישה...) :(

FYI

האם זה משתמש בכניסה אחורית של AUX?

האם ניתן עדיין להשתמש בכניסת AUX שצמודה ל- USB?

גיל-קאר ביצעו זאת? באיזו נקודת שירות שלהם?

בסגנון המקצעיות האופייני, מתאם ההתקנות של צ'מפיון בגיל קאר:

"לא ניתן לבצע דבר כזה, אתה מבין לא נכון"

"גם אם זה אפשרי, ועד כמה שאני יודע זה לא, לא נעשה דבר כזה"

מה לא אפשרי בלחבר את היציאה ל-AUX של הרכב? זה לא פיסיקה קואנטית...

עריכה אחרונה על ידי BNitay
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לשתף גם באפשרות להוסיף את אפליקצית spotify לאנדרואיד אוטו + בונוס לגירסא פרוצה.

Android Auto - אפליקציה יעודית למכשירי האנדרואיד, בממשק הלינק באוטו הוא אחד האופציות. צריך להתקין את האפליקציה במכשיר(כרגע לא נתמכת בארץ אלא רק לתושבי ארה"ב) אבל בלינק הבא ניתן להוריד את ה-APK ולהתקין במכשירhttp://www.apkmirror.com/apk/google-inc ... 2-release/.

כמו במירור לינק, החיבור מתבצע דרך ממשך ה-USB ברכב(הווה אומר לא seamless). כרגע התמיכה היא מינימלית וללא וויז שאמור להתווסף ברבעון הראשון של 2017.

מה כן יש? SMS, ווטסאפ ועוד, ומה בקשר לניווט? יש את גוגל מפס שלדעתי לא פחות טוב מוויז, אולי מינוס יחיד הוא הדיווחים על משטרות.

כעת נוריד את האפליקציה הפרוצה, המאפשרת יכולות של משתמשי פרימיום + "אין פרסומות" מהמיקום הבא:

http://ihackedit.com/spotify-music-beta ... k/#comment

עדיף לעשות זאת ישירות מהמכשיר הנייד כי בכל מקרה נצטרך להעביר אותו לשם בכל מקרה.

* יש לציין שגם אם תרצו להוריד את האפליקציה המקורית מגוגל פליי, תגלו שבגישה מהארץ לא תוכלו להוריד\להתקין אותה.

לאחר שקובץ ה-apk נמצא במכשיר, אם נתקן אותו רגיל וננסה לגשת אליו מאפליקצית אנדרואיד אוטו נגלה שהיא לא קיימת.

מתברר שרק אפליקציות שהותקנו דרך החנות של גוגל מאופשרות באנדאוריד אוטו.

על כן, נתטרך לעשות טוויק נוסף.

נתקין את האפליקציה בעזרת adb shell בצורה הבאה( המכשיר צריך להיות מחובר למחשב עם כבל)

[adb shell [enter

[pm install -i "com.android.vending" /sdcard/spotify.apk[enter

[exit[enter

נרשמים עם חשבון פייסבוק וזהו, יש לכם אחלה ספריית מוזיקה לשמוע באוטו.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זה משתמש בכניסה אחורית של AUX?

לא הבנתי מה זה "אחורית"... (לא רואים שום כבל בתא, אז הכל מאחור...)

>האם ניתן עדיין להשתמש בכניסת AUX שצמודה ל- USB?

לא ניסיתי, האמת שגם לא בשימוש אצלי

>גיל-קאר ביצעו זאת? באיזו נקודת שירות שלהם?

ברור. ת"א, ליד היכל נוקיה. ציינתי שהפתיעו אותי שלא עלתה השאלה 'מה עם הכסף...' .

>"לא ניתן לבצע דבר כזה, אתה מבין לא נכון"

>"גם אם זה אפשרי, ועד כמה שאני יודע זה לא, לא נעשה דבר כזה"

התרשמתי שיש שם רק אחד שמבין - בשם מרק (איש שטח שלהם). דיברתי איתו לפני (המוקד קישר אותנו) והוא גם שהינחה את ה"מומחים" שם מה לעשות...

>מה לא אפשרי בלחבר את היציאה ל-AUX של הרכב? זה לא פיסיקה קואנטית...

א. יש שאלה עדיין - אולי זה באמת על חשבון הכניסה הקידמית (בהזדמנות אבדוק).

ב. יש עניין תפעולי - זה טיפה מסובך יותר (דורש בחירת AUX במערכת המקורית), ולדעת איך לבטל את ההשמעה ברמקול (כי זה יכול להיות גם וגם).

ג. כמובן - כעת לא אפשרית השמעה במקביל - רדיו מקורי וWAZE (למשל) אלא רק דרך אותו רמקול שלהם. הפתרון שלי - מנסה רדיו אינטרנטי... הקול משתלב יפה - ההנחיות מפסיקות את המוסיקה זמנית :)

כל אלו אמנם נימוקי נגד, אבל זו בחירה של המשתמש. מי שלא רוצה - שלא ישתמש... אז ברור (לטעמי) שהיו חיבים להתקין את זה מראש.

עריכה אחרונה על ידי rafid
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נב: אולי אנחנו עושים עוול לנושא השרשור כשמוציאים אותו מהפוקוס לטובת ה"שטויות" שלנו על איך לשפר/לחיות-טוב-יותר עם החלופת אנדרואיד+WAZE המקומית. אז סליחה מראש...

(ונשמח לעדכון מצב לגבי הטיפול בחלופה האורגינאלית...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

>מה לא אפשרי בלחבר את היציאה ל-AUX של הרכב? זה לא פיסיקה קואנטית...

א. יש שאלה עדיין - אולי זה באמת על חשבון הכניסה הקידמית (בהזדמנות אבדוק).

בדקתי, החיבור המקורי עובד במקביל. כלומר - ברגע שתחבר אליו - רק העוצמה של האנדואיד-WAZE תפחת. בקיצור - גם וגם - זה לא "בריא"...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

העדכונים בנושא הזה עברו לפייסבוק מכיוון שיש פה אוזניים לכותל - שלחתי כמה הודעות פרטיות למשתמשים שונים עם קישור, במידה ולא קיבלתם אתם יכולים לפנות בהודעה פרטית ואקשר אתכם.

בקצרה - בשבוע הבא או לקראת סופו אני מאמין שיהיה לי מה לעדכן בנושא הזה ובכל מקרה צריך סבלנות - זה לא יהיה פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי, החיבור המקורי עובד במקביל. כלומר - ברגע שתחבר אליו - רק העוצמה של האנדואיד-WAZE תפחת. בקיצור - גם וגם - זה לא "בריא"...

ו...רק עכשיו שמתי לב שהם בטעות השאירו את הרמקול השמאלי קדמי מנותק אחרי ההתקנה... :( וזה אחרי שהם בודקים חצי שעה עם הVCDS הזה... :)

אז לכולם - נא לבדוק אחריהם - רמקול רמקול עם הBALANCER של המערכת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

העדכונים בנושא הזה עברו לפייסבוק מכיוון שיש פה אוזניים לכותל - שלחתי כמה הודעות פרטיות למשתמשים שונים עם קישור, במידה ולא קיבלתם אתם יכולים לפנות בהודעה פרטית ואקשר אתכם.

בקצרה - בשבוע הבא או לקראת סופו אני מאמין שיהיה לי מה לעדכן בנושא הזה ובכל מקרה צריך סבלנות - זה לא יהיה פשוט.

תוכל לשלוח בהודעה פרטית את שם הדף בפייסבוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה: המצב SOUND BALANCE שמכוון לרמקול השמאלי קדמי בלבד (ליד הנהג) - נראה שהוא פשוט לא עובד עצלי (=דממה). זו תקלה, או שגם אצלכם?

אגב, שמתי לב שבשנית הראשונות לאחר ההדלקה של הרכב/הרדיו הוא עובד, ומשתתק אח"כ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...