Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

106 ראלי, נמאס לי לחפש...(או: הסאגה ממשיכה- 106 ראלי...שווה מעל המחירון?)

Vovka
שימו לב! השרשור הזה בן 7023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואוו הרוב מסכימים איתי בפעם הראשונה.

אני על סף דמעות :-D

לעומר ג. : אם הייתי קונה בהרבה מעל המחירון גם אני הייתי עושה כל מאמץ כדי לשמר את השוק לרכב שלי,

לכן אני מבין את העצבנות שלך בנושא זה.

ועוד משהו, היא לא כזאת צעירה, הראלי מהדור שני מתחילות להגיע לגיל 8 ו9 שנים....

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 211
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חבל,פשוט חבל שאני שומע מחובבי מוטוריקה, שרכב בן +15 מסווג כ"מתפרק" ,את זה אני מצפה לשמוע מאיזה כוסית שאומרת "מה זה רכב ענתיקה זה מודל 88 חחחח".

יש מכוניות משנות ה80 שיכולות לתת המון בגלל הצורה הפשוטה בה הן נבנו,אני מביא לדוגמא את הרכב שאני מתכנן לקנות ולהשקיע בו,אני מדבר על רנו 5 GT טורבו מודל 87,בשביל אחרים הוא גרוטאה מתפרקת וישנה,בשבילי זה רכב גרופ N עם המון פוטנציאל שנבנה ללא ממירים או חיישנים ובלי שטויות מסביב,הוא נבנה על טהרת ההנאה,אני בטוח שאני יכול להפיק הנאה ממנו לא פחות מראלי.

יש אנשים שמפחדים מרכב קצת ישן ופונים לקניית ראלי ב10 מעל,אני לא מפחד להפך אני מוקסם מהאופי שהיה למכוניות באותן שנים,ואני בטוח שאם קצת השקעה הם יעמדו ב"עומס".

אני מצדד ביאשה ד"א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזכיר לי, אתה טוען שאין שום סיבה לשלם 10K מעל מחירון לרכב כזה? אם כן, אז להזכירך, לך יש פולו 16V שנת 97 (לא?), שהמחירון שלה הוא המחירון של הראלי פלוס אפילו יותר מ-10K. (ותקן אותי אם אני טועה). אז זה לא חוכמה כשהרכב עולה במחירון כמה שהוא שווה באמת, אבל כשמדובר ב-106 ראלי, שהביקוש לה גדול בהרבה משל הפולו וההיצע אפילו קטן יותר, זה לא בסדר לבקש יותר? (ואני אפילו לא מתחיל לדבר על הסקסו :-P )

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזכיר לי, אתה טוען שאין שום סיבה לשלם 10K מעל מחירון לרכב כזה? אם כן, אז להזכירך, לך יש פולו 16V שנת 97 (לא?), שהמחירון שלה הוא המחירון של הראלי פלוס אפילו יותר מ-10K. (ותקן אותי אם אני טועה). אז זה לא חוכמה כשהרכב עולה במחירון כמה שהוא שווה באמת, אבל כשמדובר ב-106 ראלי, שהביקוש לה גדול בהרבה משל הפולו וההיצע אפילו קטן יותר, זה לא בסדר לבקש יותר? (ואני אפילו לא מתחיל לדבר על הסקסו :-P )

רוני

בסדר, לכן לא משלמים על פולו 97, 49 אלף ש"ח שזה 10 אלפים מעל מחירון.

חוצמזה הדיון כאן הוא לא על פולו, אז נא לא לערב את הרכב שלי :-D

(כן יש לי פולו 16V 97)

כמו שיאשה אמר , קונים ביוקר מוכרים ביוקר, קונים בזול מוכרים בזול.

אי אפשר לקנות בזול ולמכור ביוקר !

אם לא הייתי עסוק בלעשות תואר בהנדסה, סביר להניח שהייתי רוכש ומוכר ראלים למחייתי לצורך גזירת קופון נאה של כ-60 אחוז משווי הרכב , וגם הייתי מצטרף לעמדתכם כדי ליצור לי שוק של קונים פראיירים. :-D

ודרך אגב, יכולים כאן רבים לאשר זאת, על פולו 16V 97 - 98 שמורה, אנשים מוכנים לשלם 3-4 מעל המחירון בלי להתווכח יותר מדי, כי אין הרבה רכבים כאלה בניגוד לדעה הרווחת , וגם אם יש , אז הן שחוטות.

(גם זה רכב שקונים ילדים מתלהבים ברוב המקרים, רק שילדים אלו לא קוראים בפורום הזה לכן לא הורעלו על הראלי) ודרך אגב, גם אני שילמתי כמה אלפים מעל , ואני לא מצטער כי יש לי שקט תעשייתי כבר 3 שנים (טפו טפו טפו)

עם זאת, 10 אלפים זה כבר הרבה יותר מדי וחורג מתחום הסביר עבור רכב סטנדרטי ולא משנה כמה הוא שמור.

רוצים רכב נדיר עם פוטנציאל שיפורים בלתי מוגבל כמעט, ושם את הראלי בכיס הקטן?

רוצים לשלם מעל המחירון וגם לקבל תמורה?

קנו גולף GTI MK2 כפי שאמרתי קודם.

נ.ב. אתם יודעים מה שווה 10 מעל המחירון ואולי אף יותר ?

ה306 MI16 שהיתה לשלומי לפני ה BMW, זה היה רכב משופצר ברמות הגבוהות ביותר,

אבל על ראלי סטנדרטית...?

I REST MY CASE.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב. אתם יודעים מה שווה 10 מעל המחירון ואולי אף יותר ?

ה306 MI16 שהיתה לשלומי לפני ה BMW, זה היה רכב משופצר ברמות הגבוהות ביותר,

אבל על ראלי סטנדרטית...?

I REST MY CASE.

או. פולו 16V שנת 97 שווה במחירון 39K ש"ח. יפה מאוד. ואתה גם אומר שהיא נסחרת על 3-4K מעל אם היא טובה? מצוין. מה המחירון של ראלי שנת 97? 21K? זה כמעט חצי. יש לך מושג מה אפשר לקנות ב-3-4K מעל למחירון של הראלי? כן - פולו 1.4 60 כ"ס. או פונטו 60. או שרייד 1.0, סוויפט 1.3 וכן הלאה.

זו הסיבה שקונים את הראלי מעל מחירון וגם מוכרים אותה בהתאם. אם מישהו מוכר 106 ראלי טובה במחיר מחירון הוא יוצא פרייאר, ככה זה. המחירון שלה פשוט מגוחך ביחס לתמורה. (ושוב, אפילו לא התחלתי לדבר על ה-VTS, שאצלה אתה אפילו לא יכול לטעון לספרטניות יתר, או חוסר איבזור).

אז פולו 16V באמת לא שווה מעל מחירון, כי המחירון משקף את השוק. אצל הראלי זה שונה.

ובנוגע לאוטו של שלומי לשעבר - אני לא חושב שאפשר היה ממש להתייחס למחירון כשמדובר עליו. אמנם במקור הוא XSI, אבל כל קשר בינו לבין XSI מקרי בהחלט. מדובר במנוע אחר לגמרי, שיפורים רבים ויקרים - לא פלא שהוא נמכר במחיר גבוה בהרבה. לרכב כזה צריך הערכת שמאי.

איי רסט מיי קייס אולסו :-P

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראלי=צרפת

פולו=גרמניה

גרמניות תמיד יותר טובות אין מה להשוות

לא שיש לי משהו נגד צרפתיות

אבל באמינות גרמנים

תמיד היו טובים יותר מי צרפתים

וגם אני לא חושב שכדי ליקנות רכב ב10K

יותר מי המחירון

אני חושב קנה משהו אחר או תימצא מחיר נורמלי !!!

Honda accord h22a manual

Honda civic powered by ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או, הנה דוגמה חיה לטענה שטענתי בשרשור הקליאו מול האיביזה.

הוא מתחיל בהכרזה גורפת שגרמניות יותר טובות, אח"כ זה "באמינות גרמנים תמיד היו טובים יותר מצרפתים", ובסוף "קנה משהו אחר" (מה, פולו 60 כ"ס? סוויפט?). ותהרגו אותי, מה הקשר בדיון הזה לאמינות...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלחו לי.

לפי מה שנראה הדיון הזה ממש נהיה חסר תועלת!

מי שבאמת יודע מה הראלי נותנת יודע גם כמה הוא מוכן לשלם עליה!

תקראו להם פראיירים או תגידו עבדו עליכם

אתם יכולים להמשיך להתגלגל הגרמניות/אמריקאיות/איטלקיות

אבל בבקשה - למה אתם מעבירים ביקורות על דברים שאתם לא מכירים מגורם ראשון

למשל אייל (בלי לזלזל )

אתה פעם נהגת על ראלי?

כל פעם שנפתח פה תרד עליה אתה הראשון שקופץ ואומר שזה רכב לילדים ובלה בלה....

אני בטוח שהפולו שלך יותר נוחה, יותר מאובזרת, יש שיטענו גם יותר יפה

ולא חסר לה בנדירות ואחרי הכל זה גרמני וגרמנים הוכיחו את עצמם בתעשיית המכוניות.

אבל כשזה מגיע לנהיגה תסלח לי(נהגתי על פולו 16 ועל GTI)

הראלי עדיפה(בשבילי לפחות)

מה שהיא גורמת לי להרגיש אחרי סיבוב......

היא מרגישה בטוחה! למשל לפני כמה ימים חזרתי מהלימודים- 11 בלילה -סיבוב ימינה

אין מכוניות בכביש אז הרשתי לעצמי- הילוך 3 - 5 אלף סל"ד

נכנס לסיבוב חצי דוושה על הגז- הסיבוב נהיה חד ואני עובר אותו מהר

אז אני מתחיל לשמוע את הצמיגים.... אנדרנלין!!!

התחת יוצא - אני לוחץ דוושה עד הסוף

היא מתיישרת ונכנסת בדיוק לנתיב המתוכנן!!

ואני לא תופס מעצמי נהג- אני מכיר את המגבלות של הרכב ואת המגבלות של עצמי!

אבל עדיין היא כל פעם מפתיעה אותי מחדש!

היא לא מהירה והיא לא חזקה

אבל היא בהחלט מספקת את כמות הריגושים הנדרשת בשביל להצדיק את המחיר

ושוב פעם

הדיונים האלה לא ישנו את המחיר שבה הם נמכרות!

מי כמוני יודע שכשמוצאים ראלי שהיא ממש שמורה(בשלי למשל כשקניתי אותה

לא היה שום דבר והבנאדם היה מנשק אותה בלילה לפני שהוא היה הולך לישון

וגם לא ראתה 5 אלף סלד בחייה!)

אז שווה לשלם את המחיר----אבל שוב---אלו הם העדפות אשיות

אז הוויכוח הזה הוא ממש לא לעניין

כי כשאני או בעל ראלי אחרת ירצה למכור אז אולי בין המבקשים יהיו פראיירים

אבל אני בטוח שיהיו גם אנשים שיודעים מה זה הרכב הזה בדיוק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי שהייתה לי הרגשה שדווקא הפעם הוויכוח הזה לא יגיע לעשרות תגובות אלא ייגמר מהר... אווו כמה שטעיתי :razz: .

קודם כל, מי שטען פה (BLUE_R אני חושב) שהוא נהנה עם הרכב גם בנסיעות מנהלתיות. אפשר לדעת מה בדיוק מהנה? ההילוכים קצרים, הסל"ד גבוה, האוטו לא נוח, מה היתרון פה על פני כל רכב אחר? אין. נכון, הרכב מהנה מאוד (מאוד...), אבל בכל נסיעה מנהלתית להגיד תודה על הרכב? אולי כן כי אתה בכל זאת יודע עד כמה כיף הוא יביא לך בסיבוב הבא - אבל בנסיעה רגילה ונינוחה למשל בשביל לשחק כדורגל? אני מעדיף לנסוע על טויוטה קורולה (רוני, בכוונה רשמתי קורולה :twisted: ).

לגבי כמה לשלם מעל, אלוהים ישמור לא נמאס לכם?!

לדעתי, במידה ולוי יצחק היה מחליט שהמחירון היה היום כ 42K, הוא עדיין היה נמכר ונחטף בקלות - ההבדל היחידי הוא שכניראה הוא לא היה נמכר ב 10K מעל אלא יותר באזור המחירון.

כל אחד שיעשה מה שבא לו ושלום על ישראל.

זה נכון שלא לכל אחד מתאים לקנות פרוייקט בדוגמת גולף GTI MK2 או 205MI. אני למשל הייתי מעדיף ראלי על פני גולף GTI MK2 ברמת העיקרון למרות שאני לא בטוח בכלל שהראלי עדיפה עליה, למען האמת כניראה שליהפך והגולף אפילו כסטנדרט תיהיה עדיפה.

אבל אם במחיר הרכישה של הראלי אפשר כבר להתקרב למחיר של ל306S16 שם המחירים הרבה יותר שפויים, אז אני לא בטוח שהייתי מעדיף את הראלי על פני ה 306.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומר ג. : אם הייתי קונה בהרבה מעל המחירון גם אני הייתי עושה כל מאמץ כדי לשמר את השוק לרכב שלי,

לכן אני מבין את העצבנות שלך בנושא זה.

ועוד משהו, היא לא כזאת צעירה, הראלי מהדור שני מתחילות להגיע לגיל 8 ו9 שנים....

אייל , אני חושב שכמעט כל אחד פה יעדיף ראלי 97 על פולו 16V 97. ואם לא אז אני לא יודע איזה חובבי מוטוריקה יש פה בכלל!

לדעתי אתה הפראייר ששילם הרבה וקיבל מעט אבל לא סתם מעט אלא מעט מאוד כי באותו מחיר של הפולו שלך הייתי מעמיד 106 GTI סטנדרטית לחלוטין ושתראה ותנסע הרבה יותר טוב משלך. שלא נדבר שראלי נוסעת הרבה יותר טוב מפולו 16V "יוקרתית" , ואם כל הכבוד לגרמנים אני לא חושב שהם כאלה אמינים מניסיון של חבר עם שתי מכוניות (אחת גולף ואחת פולו) מהקונצרן המדובר.

לגביי נוחות , WELL אני מאוד רציני אבל המושבים של הפולו פשוט זוועתיים כן כן זוועתיים לעומת כמעט כל צרפתייה מאותה שנה.

אז למה לעזאזל לשלם על פולו 16V מחיר כל כך אסטרונומי ולא לקנות רכב הרבה יותר טוב באותו מחיר ואולי גם פחות???????

לדעתי אתה אולי פשוט מקנא כי כל תר'ד שהמילה ראלי עולה בו (ויש הרבה כאלו-מעיד משהו על הרכב..) אתה ישר קופץ והולך נגד.

נהגת פעם על הרכב הזה??

באמת מזל שאנחנו לא מעלים תר'ד לגביי המחיר של הVTS (מכונית זהה כביכול ל106GTI) שהמחיר שלה ממש נמוך ביחס לתמורה...

תקראו לי פראייר - לא מזיז לי כי אני כל יום נכנס לאוטו עם חיוך ואת זה יבין רק אחד שהיה לו כזאת או יש לו כזאת. נקודה

לTB , אני מעדיף לנסוע לכל מקום עם הראלי ולא עם קורולה או לנסר או כל דבר מהסגנון הזה. כי היא הרבה יותר נוחה מהנה וגם חסכונית מזה.

נ.ב: הרכב שלי בן 7 שנים והרבה יותר צעיר מרכב בן 15 (205 או גולף MK2).

נ.ב2: אין לך בכלל מושג כמה שילמתי מעל אז מה אתה מקשקש.

מעט מאוד יודעים כמה שילמתי ומה קיבלתי. (וכן שילמתי מעל אבל אני גם לא יגיד כמה זה אישי שלי).

אני קניתי את שלי סטנדרטית והאמת שגם אני השקעתי דיי הרבה על חישוקים ,בולמים , קפיצים, מוטות פילטרים , קוויק שיפט, באקטים,ושאר התבלינים סה"כ קרוב ל20K ש"ח. אז למה לעזאזל נראה לך שאני ימכור מחירון או בכלל רק 5+ מעל???

כשאני ימכור המחיר יהיה גבוה ומי שמכיר את הרכב יודע על מה אני מדבר ואז שוב יקפוץ פה תר'ד כזה ובלה בלה בלה ואני ימכור את האוטו בסופו של דבר . (זאת רק אשליה מכיון שאני לא מוכן לוותר על הרכב הזה גם ב20 מעל המחירון ואני רציני לחלוטין!)

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לTB , אני מעדיף לנסוע לכל מקום עם הראלי ולא עם קורולה או לנסר או כל דבר מהסגנון הזה. כי היא הרבה יותר נוחה מהנה וגם חסכונית מזה.

עומר,

נניח ובנוסף לראלי יש לך משפחתית רגילה שצריכת הדלק שלה זהה לראלי. נניח מאזדה 3 1.6 ואתה צריך לנסוע לבאר שבע לכמה סידורים (משמע, נסיעה רגילה בכביש מהיר בלבד).

בכנות,

במה היית מעדיף לנסוע, במשפחתית או הספורטיבית?

(לגבי כל שאר היתרונות שלה זה נכון. עד כמה שהיא גורמת לך ליהנות ולחייך כל פעם מחדש בסיבובים קשה להסביר, קל להרגיש. פשוט כיף.).

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.netcar.co.il/magazin/focus/1stcar.asp

:-D ילדים שניזונים מכתבות...

מצטער יאשה אבל אני מעדיף לאכול את מה שרושמים לי פה מאשר מה שאתה אומר:lol: .

אייל אני מצטער אבל לדעתי עומר צודק. אתה שילמת המון על רכב שנותן מעט מאוד!

כנראה שהראלי באמת מאוד מיוחדת . שימו לב כמה בלאגן היא עושה פה בפורום ...

אני מתאר לעצמי שהיא באמת כזאת טובה מכיון שלא רק הכתבה הזאת משבחת אותה אלא המון כתבות מכל העולם.

אז תגידו שאני ניזון מכתבות , אני מעדיף אותם מאשר ליהיות ניזון מהשטויות שלכם.

למכירה פנסים שקופים -טויוטה יאריס:

פרטים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומר,

נניח ובנוסף לראלי יש לך משפחתית רגילה שצריכת הדלק שלה זהה לראלי. נניח מאזדה 3 1.6 ואתה צריך לנסוע לבאר שבע לכמה סידורים (משמע, נסיעה רגילה בכביש מהיר בלבד).

בכנות,

במה היית מעדיף לנסוע, במשפחתית או הספורטיבית?

(לגבי כל שאר היתרונות שלה זה נכון. עד כמה שהיא גורמת לך ליהנות ולחייך כל פעם מחדש בסיבובים קשה להסביר, קל להרגיש. פשוט כיף.).

הייתי לוקח את המשפחתית רק בשביל לחסוך ק"מ על הראלי.

בשיא הרצינות . ההרגשה אפילו בלי להשתולל היא פשוט יותר טובה.

עכשיו תקרא לי פוזר ? בסדר.

תגיד שאני מגזים ? אז תגיד .

אבל זאת האמת לאמיתה. ואם הייתה לי פורש או SLK למטה הייתי לוקח אותה. כי זה פשוט ככה.

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.netcar.co.il/magazin/focus/1stcar.asp

:-D ילדים שניזונים מכתבות...

מצטער יאשה אבל אני מעדיף לאכול את מה שרושמים לי פה מאשר מה שאתה אומר:lol: .

אייל אני מצטער אבל לדעתי עומר צודק. אתה שילמת המון על רכב שנותן מעט מאוד!

כנראה שהראלי באמת מאוד מיוחדת . שימו לב כמה בלאגן היא עושה פה בפורום ...

אני מתאר לעצמי שהיא באמת כזאת טובה מכיון שלא רק הכתבה הזאת משבחת אותה אלא המון כתבות מכל העולם.

אז תגידו שאני ניזון מכתבות , אני מעדיף אותם מאשר ליהיות ניזון מהשטויות שלכם.

איך אתה יודע שהפולו נותנת מעט מאוד יחסית לראלי אם לא נהגת על שתיהן?

בעקרון לדעתי הדיון כאן מיצה את עצמו, ו"נותן" זה עניין סובייקטיבי, כי כל אחד מחפש באוטו משהו אחר (מלבד העובדה של היותו כלי תחבורה) וגם יחס ההנאה לשקל נמדד אחרת אצל כל אחד.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...