Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

106 ראלי, נמאס לי לחפש...(או: הסאגה ממשיכה- 106 ראלי...שווה מעל המחירון?)

Vovka
שימו לב! השרשור הזה בן 7017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחירון לרכב כזה זה חארטא (SORRY, התפלק).

אם נניח יש לך 30 אלף ש"ח, מה תעדיף ? שרייד או סוויפט שהמחירון שלהן 32 אבל המוכר "נותן לך" 2000 פחות מהמחירון ? או שאולי ראלי, שהמחירון שלה נניח 25, והמוכר מבקש 30 ?

הסכום זהה, השאלה מה תעשה עם הכסף שלך, ומה המשמעות של החוברת עם המספרים לגביך, בכל פעם שתנהג בסוויפט או בראלי.

סתם חומר למחשבה...

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 211
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

30 זה הגיוני, אבל 40 זה שחיטה....

מצד שני, זכותו לבקש כמה שהוא רוצה , זכותך לא לרצות לשלם את זה.

הבעיה שזה עובר כמו אש בשדה קוצים ככה שכולם מבקשים סכומים אסטרונומיים.

אני חושב שהפורום הזה צריך לקבל אחוזים מכל מכירת ראלי מעל המחירון בארץ :-D

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

30 זה הגיוני, אבל 40 זה שחיטה....

זה לא קשור בכלל לסכום. זה קשור לחלופות שיש לך בכל סכום נתון. (בלי קשר למילים מחירון, ראלי, סוויפט, באלנו או אלמרה).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום ראלי אלא אם כן יש טורבינה או סופרגארגר לא שווה 10 או יותר מעל המחירון

אם הרכב שמור בקנאות ומצבו מעולה 5 מעל זה מספיק

דא"ג הראלי די נדירה אבל לא עד כדי כך!!! :idea:

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום ראלי אלא אם כן יש טורבינה או סופרגארגר לא שווה 10 או יותר מעל המחירון

אם הרכב שמור בקנאות ומצבו מעולה 5 מעל זה מספיק

דא"ג הראלי די נדירה אבל לא עד כדי כך!!! :idea:

זה לא קורה הרבה אבל.....

מסכים עם בנדר! :mm_yeah:

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קשור בכלל לסכום. זה קשור לחלופות שיש לך בכל סכום נתון. (בלי קשר למילים מחירון, ראלי, סוויפט, באלנו או אלמרה).
לא אמרתי שאתה לא צודק.

אבל אם ברשותך 40-50 אלף ש"ח , האם היית משקיע את כל הסכום ברכישה ראשונית של רכב ששווה בסביבות ה30? (לא הזכרתי את המחירון, ומבחינתי זו לא חייבת להיות ראלי אלא גם יכולה להיות גולף GTI MK2 שנת 92)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ששווה בסביבות ה30? )

איפה הוא שווה 30 ? בחוברת של יצחק ? במציאות המחירים שונים.

זה העניין, לא להתפס לחוברת.

היא אולי מתאימה ללאנטיס 99 לבנה יד שלישית, אבל לא לרכב מבוקש ונדיר.

את הלאנטיס לוי יכול לבדוק - ע"י סקר טלפוני.

את המכוניות הנדירות לא. הן נמכרות בד"כ לא דרך העיתון. לכן סקר השוק שהוא טוען שהוא עושה לא ממש קיים, והוא פשוט משתמש במחשבון ומוריד ערך של כך וכך אחוזים כל שנה.

יש הרבה מכוניות שלא נסחרות בעיתונים.

דרך אגב, לא מזמן חיפשתי רכב למישהו.

כשעשיתי שיחות טלפון המוכרים אמרו - מחירון עם גמישות, גם בלי לדעת את המחירון.

כשהשמאי עושה סקר טלפוני, מה הוא מגלה ? שהמחירים שהוא צריך לעדכן בחוברת שלו, הם המחירים שהקונה מבקש., להלן המחירון. מה שווה הסקר ?

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קורה הרבה אבל.....

מסכים עם בנדר! :mm_yeah:

אתה בטח..... :drinking:

:wave2:

מה קורה קספרון??????????????????????????????

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטח..... :drinking:

:wave2:

מה קורה קספרון??????????????????????????????

הכל דבש.

(מכאן והלאה, ה"פ או 054XXXXXXX)

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהשמאי עושה סקר טלפוני, מה הוא מגלה ? שהמחירים שהוא צריך לעדכן בחוברת שלו, הם המחירים שהקונה מבקש., להלן המחירון. מה שווה הסקר ?

וגם אם לוי יצחק אכן מבצע סקר , אז רוב המכוניות המבוקשות כגון ראלי (או פולו GTI שאני ספציפית בדקתי) הנמכרות דרך עיתונים הן במצב רע,בדרך כלל אחרי תאונה כלשהי , או כל מיני חתולים בשק ,

ולכן הוא קובע להן מחיר נמוך כי הן נמכרות במחיר שנמוך משמעותית מהערך האמיתי שלהן.

אני חושב שהדרך בה הוא קובע את המחירים עברה מן העולם , והוא צריך להיות קשוב לרחשי השוק ,

ואולי אפילו להכנס לפורומים רחמנא ליצלן.

אך עם זאת, לדעתי 30 אלף ש"ח פלוס מינוס , לרכב סופר מיני בן 8-9 שנים זה מחיר הגיוני בהחלט....

זהו רכב פשוט מייצור סדרתי, אמנם מצוי במספרים קטנים יחסית אבל עדיין...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם אם לוי יצחק אכן מבצע סקר , אז רוב המכוניות המבוקשות כגון ראלי (או פולו GTI שאני ספציפית בדקתי) הנמכרות דרך עיתונים הן במצב רע,בדרך כלל אחרי תאונה כלשהי , או כל מיני חתולים בשק ,

ולכן הוא קובע להן מחיר נמוך כי הן נמכרות במחיר שנמוך משמעותית מהערך האמיתי שלהן.

אני חושב שהדרך בה הוא קובע את המחירים עברה מן העולם , והוא צריך להיות קשוב לרחשי השוק ,

ואולי אפילו להכנס לפורומים רחמנא ליצלן.

אך עם זאת, לדעתי 30 אלף ש"ח פלוס מינוס , לרכב סופר מיני בן 8-9 שנים זה מחיר הגיוני בהחלט....

זהו רכב פשוט מייצור סדרתי, אמנם מצוי במספרים קטנים יחסית אבל עדיין...

אייל ידידי מה המחירון של הרכב שלך??

מה המחירון של RSI מאותה שנה??

אם אני לא טועה זה בערך 10K אם לא יותר ממחירה של הראלי באותה שנה...

אז אני מעדיף לשלם מחיר של רכב כמו שלך ולקבל ראלי מאשר פולו 16V, אני שוב יגיד מה שתמיד אמרתי. אתה לא מוכן לשלם - זה בסדר אל תשלם , אתה לא חייב. לא תשלם לא יהיה לך.

נ ק ו ד ה !

"בעלי הראלי" האלו ש"טיפסו על העץ" גם שילמו מחיר יאה לרכב למה לעזאזל אתה חושב שהם ימכרו אותה במחיר מחירון או 3 מעל , ועוד כשיש ביקוש כזה גדול על הרכב ומעט מאוד מכוניות כאלו על הכביש.

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק חמורים ישלמו מעל המחירון .

אם האוטו מלוקק ובאמת שמור , אז יאללה , קח עוד 2,000 ש"ח . בתיאבון .

10,000 ש"ח ???????

זה סט של בוכנות וטלטלים וגם נשאר לך עודף..... :roll:

בכל מקרה זה נראה לי עוד מהלך של בעלי ראלי שרוצים לדאוג להרוויח כסף במכירה .

ולעומר ידידי ,

בכסף של הראלי ( ואני מתכוון + 10 אלף שהמוכר רוצה ) אני מביא גולף MK2 ועוד נשאר לי כסף לרביעיית קויל אוברים של בילשטיין + פורטינג למנוע +יחס דחיסה + באקטים + ג'אנטים וצמיגים טובים...

אחרי חודשיים יהיה כסף גם להביא ברקסים טובים...

לא אוהב גולף ? אוהב רק צרפתיות כי הצרפתים הם הכי טובים בעולם ורק הם יודעים לייצר מכוניות ?

גם לזה יש לי פתרון בשבילך ,

205 בעשירייה .

MI .

הזרקה כבר יש לך .

מחשב של פיאט אונו .

פורטינג ויחס דחיסה עוד לפני ששתיתי את השוקו של הבוקר...

ברקסים של ברלינגו .

זוג קויל אוברים של בילשטיין לפרונט + זוג בולמים לאחורה .

באקטים .

ואפילו ישאר לי כסף לאיזולירבנד לעטוף את הדש שלא יתפרק לי לרצפה .

במשפחתית עסקינן ?

405 עם מנוע 1.9 דגם GR

מביא אותה 9 אלף בערך ( יש בלוח מ.ד.ס )

בילשטיינים .

MI .

צמה והזרקה 205 GTI .

מחשב פיאט אונו טורבו .

פורטינג יחס דחיסה .

ברקסים ברלינגו .

לא צריך להחליף מושבים לבאקטים , הרי זו משפחתית , גם האשה רוצה לנסוע לחברות / סופר / יפן או אנאערף מה....

ואתה תופר / גורס / אוכל / בולע / משמיד כל רכב בסיבובים .

עומר , הכוונה היא להמחיש משהו ולא להסתלבט עליך , הרי אתה יודע שאני אוהב אותך ואת הסקייטבורד

:inlove:

לא מבקש סליחה מבעלי הראלי , כי אני לא מונע ממכם לקבל עוד אלפים על הרכב במכירה , כי תמיד ימצא הפראייר שייתן לכם עוד עשירייה....

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאשה, יש אנשים שלא מעוניינים להשתעבד ל-205, לשפר אותה בלי הכרה ולהיות נתון לגחמות שלה. יש אנשים שרוצים מכונית ספורטיבית שהם יכולים לקנות ולנהוג בה. בלי להתאמץ יותר מדי. בשביל אנשים כאלו 106 ראלי שנת 97, נניח, היא אפשרות טובה מאוד.

אך אליה וקוץ בה (אני כזה ספרותי) - המחירון של 106 ראלי שנת 97 דומה למחירון של סוזוקי ONE אוטומטית מאותה שנה. או למחירון של פונטו 55 מאותה שנה, או נמוך בכמה אלפים טובים ממחירון של פולו 60 כ"ס מאותה שנה, או דומה לזה של סוזוקי סוויפט או שרייד, או לזה של מאזדה 121 שנת 94... הבנת. אז אם אדון פלוני מעוניין בראלי של מר אלמוני, הוא יכול לקנות אותה ב-7 מעל מחירון, שזה מחיר המתאים לאיכויותיה ולנדירותה, או שילך לקנות פונטו. לא שאני טוען שצריך לבקש 40K על רכב של 22K (אלא רק אם הוא מושקע מאוד), אבל פשוט לא ניתן להתייחס למחירון כאל נקודת מוצא ברכבים כאלו.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוניאל ,

המחירון נמוך ?

אז קונים נמוך וגם מוכרים נמוך....

לבקש 10 מעל ?

ומבקשים...

זה טיפה מוגזם .

אתם רוצים למכור יקר , חושבים שיש לכם רכב ממש מושקע , לכו לעשות הערכת שמאי .

אז רואים איך השמאי לוקח את המחירים של החלקים שהשקעתם ומוריד את המחיר בחצי !

ואז הוא מביא לכם טופס ואיתו אתם ניגשים למכירה .

אני רוצה לראות את בעל הראלי שיש לו הערכת שמאי של יותר מ 10 אלף שקלים חדשים תקילין וטבילין .

זה הפלוס ברכב זול .

שאתה יכול לקנות ב 30 אלף רכב ששווה 50 אלף .

ואין מה לעשות לא קונים ב 30 ואז מוכרים ב 50 כי הרכב שווה 50....

ז"א , שלא תבינו , אני הייתי עושה את זה , כי אני רודף בצע .

אבל לפחות לא משלה את עצמי שבאמת ככה זה צריך להיות...

ונכון , לא כל אחד היה מוכן להיכנס לפרויקטים כמו הדוגמאות שנתתי .

לא כי זה לא אמין , מנוע הMI ומנוע 1.8 של הגולף אמינים מאוד וסביר להניח גם במצב טוב ממנוע הראלי , כי מי שקונה את הראלי הם רק ילדים טמבלים שקוראים בפורומים שראלי זה הכי טוב ואפילו אומרים באותו משפט פרארי ו106 , רק על זה הם ישלחו לגיהנום .

ולעומת זאת מי שקונה גולף דור שני בד"כ הם אנשים שאוהבים יותר קלאסיקות .

כל אחד ממה שרשמתי ישחט כל מאה ושש ראלי סטנדרטית ( צ'יפ פילטר אגזוז זה סטנדרטי מבחינתי ) גם בישורת וגם בסיבוב .

יעלה +- אותו דבר...

ויהיה יותר אמין !

זה שהם לא יכנסו לזה , זה בגלל שהם מפחדים להיכנס , כי הם לא ניסו בעבר , כי יש להם ביצים קטנות , כי הם מפחדים מהנורא מכל , כי הם אוהבים שניצלים .

זה שהם לא נכנסים לא עושה את זה לפרויקט גרוע .

ותתפלא מלבד הקויל אוברים שזה הזמנה שתגיע רק לאחר שבועיים שלושה , את כל החלקים יש בארץ !

משמע , מקסימום שבוע ויש רכב נוסע גיהנום . עוצר גיהנום . יחודי .

ולאחר הערכת שמאי גם שווה יותר !

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי, אני אומר זאת שוב....

106 ראלי היא רכב ספורטיבי אטרקטיבי בעיקר בגלל המחיר הנמוך שלו ביחס לאפשרויות האחרות בשוק (גם בתור חדשה היא היתה זולה יותר ולכן פופולרית יותר). הראלי בנוסף למחיר הזול שלה מספקת התנהגות ברמה גבוהה יחסית ואמינות טובה.

כאשר מוציאים מהמשוואה את פקטור המחיר ודורשים עליה 40K היא פשוט לא כל כך אטרקטיבית.

תמיד יהיו כאלו שיהיה להם "קטע" לרכב מסוים ויהיו מוכנים לשלם עליו כל מחיר, זה לא המצב אצל רוב מחפשי הראלי כי רובם לצערנו חסרי מושג ובסופו של דבר לא קונים ראלי בכלל אלא סיוויק האצ'בק או מיצובישי קולט.

כל מחפש ראלי מצוי שהיה מבין קצת מעבר לעולם הפורומים באינטרנט היה רוכש בשקט 106XSI 1.6, רכב שיתן אותם ביצועים +-, הרבה יותר פינוק (אבזור, אבזור, אבזור) בהרבה פחות כסף ופלצנות של המוכר.

אני קובע זאת כי סאן ברכב יתן יותר לכל מחפש ראלי מצוי מאשר התנהגות כביש מתקשרת וחדה יותר. אני לא אומר זאת בזלזול, לי אישית זה חשוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...