Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משולשים מאזדה 3 2007

Noxius
שימו לב! השרשור הזה בן 3082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

רציתי לדעת מה הסכום למשולשים מקוריים וחליפי איכותי

ואם תוכלו לתת לי השוואה בעדיפות מה כדאי ?

כי אני עכשיו במוסך והוא רוצה 300 שקל על כל משולש אבל אני מאמין שזה לא מקורי.

המלצות דעות או כל דבר אחר בשמחה רבה מוכן ללמוד ולהקשיב לכם

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם חליפיים באיכות מצויינת מתוצרת ספרד' date=' או תורכיה. בדוק אם זה לא חלק סיני. אם לא, זה מחיר מצוין[/quote']

אני אברר איתו אם המשולשים סיניים או לא

שאלה נוספת מיכל מים של הנוזל קירור יש לי בו נזילה רצינית עכשיו הוא רוצה על לא מקורי 180 שקל עבודה 70 שקל ונוזל קירור 40 שקל סך הכל אחרי מעמ יוצא 300 שקל מחיר הוגן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים בסדר. גם החלק החליפי בסדר. שוב, בדוק שהחליפי לא סיני. בעבר החלפתי לאחד מתוצרת איכותית, שעלה בדיוק 180. לא זכור לי ארץ יצור. שים לב, שנוזל הקירור שהוא שם לך ידוע, ולא מערבב לך סוגים שונים של נוזל. סוג אחד ברדיאטור, והסוג השני שהוא מוסיף.

ג'ובני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים בסדר. גם החלק החליפי בסדר. שוב' date=' בדוק שהחליפי לא סיני. בעבר החלפתי לאחד מתוצרת איכותית, שעלה בדיוק 180. לא זכור לי ארץ יצור. שים לב, שנוזל הקירור שהוא שם לך ידוע, ולא מערבב לך סוגים שונים של נוזל. סוג אחד ברדיאטור, והסוג השני שהוא מוסיף.[/quote']

המיכל ארץ ייצור ספרדי, והנוזל של חברת מקסול מקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב למסמך הזה:

http://www.delekmotors-info.co.il/Upload/490_367%20-%20BK.pdf

בדוק מספר שלדה, יכול להיות שצריך למלא אצלך את הנוזל המקורי FL22.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב למסמך הזה:

http://www.delekmotors-info.co.il/Upload/490_367%20-%20BK.pdf

בדוק מספר שלדה, יכול להיות שצריך למלא אצלך את הנוזל המקורי FL22.

רשום לי מספר שילדה 71521921 מה זה אומר יש עוד חלק לפני עם אותיות באנגלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שאתה צריך FL22. אל תיתן לו למלא את הדרעק הזה, עם כל הכבוד לתוצרת ישראלית.

http://sasatech.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=419&category_id=11&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=35

על מיכל העיבוי הישן שלך יש מדבקה שרשום עליה FL22 ?

עריכה אחרונה על ידי asafasaf

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שאתה צריך FL22. אל תיתן לו למלא את הדרעק הזה, עם כל הכבוד לתוצרת ישראלית.

http://sasatech.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=419&category_id=11&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=35

על מיכל העיבוי הישן שלך יש מדבקה שרשום עליה FL22 ?

אין לי מושג הוא כבר זרק אותו, וכבר שם לי את הנוזל

האם קיימת סכנה במילוי נוזל כזה ? כי הוא אנר שהנוזל שהוא שם לי מקורי בגלל שאמרתי לו שיש לי כבר נוזל קירור שקניתי מתחנת דלק הוא לא הסכים להשתמש בו בטענה שזה סתם חרא וחבל על האוטו.

הוא חבר טוב של המשפחה

טוב לגבי המשולשים הם ארץ ייצור תורכי

עריכה אחרונה על ידי Noxius
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקורי תוצרת סאסא-טק :|

זה חבר?

האם ייגרם נזק אני לא יודע, יכול להיות שהנוזל הזה כן איכותי והכל יהיה בסדר. לא רוצה להשמיץ סתם.

אני אישית לא הייתי ממלא את זה אצלי במערכת, ואצלי ביונדאי הדרישה היחידה היא רק אתילן גליקול.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקורי תוצרת סאסא-טק :|

זה חבר?

האם ייגרם נזק אני לא יודע, יכול להיות שהנוזל הזה כן איכותי והכל יהיה בסדר. לא רוצה להשמיץ סתם.

אני אישית לא הייתי ממלא את זה אצלי במערכת, ואצלי ביונדאי הדרישה היחידה היא רק אתילן גליקול.

בעיקרון אתה צודק אומנם לא מקורי מקורי אבל יותר איכותי אני מאמין ממה שמוכרים בתחנת דלק וכו.

טוב נחכה ונראה אם לא יהיה טב מה התסמינים שאני אבין שזה הנוזל ?

ומה אתה אומר 2 משולשים ארץ ייצור תורכיה ב 600 שקל שווה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משולשים מקוריים עולים בערך 500 לאחד, נראה לי שעדיף מלשלם על תורכי, משולשים חליפיים במאזדה 3 דורשים כיוון פרונט לרוב, בזמן שהמקורי לא דורש. בנוסף לא מחזיקים כמו המקורי, אז בלי להעליב לא חסכת הרבה. וגם תוצרת תורכיה לא כזה איכותית. יש הרבה יותר איכותיים.

לגבי הנוזל קירור הוא לא תואם להוראות יצרן ולא נראה לי שהוא איכותי מנוזל שנמכר בתחנות דלק. אלא אם כן מדובר בג׳ריקן של 20 שקל. כל "המים בצבעים״ האלה לא שווים יותר מהמים שיש לפ בברז.

volkswagen golf mk2 1.3

volkswagen golf mk2 1.6

Volkswagen golf mk2 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...