Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בורר המהירות של מפוח המזגן ז"ל בסיטרואן bx שלי

odednn
שימו לב! השרשור הזה בן 3200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

המפוח של המזגן אינו מתפקד בכל רמות המהירות.

מקריאה באינ' הבנתי כי הנגד resistor דורש החלפה.

בתמונה הנגד על פלטת האלומיניום.

מתאים גם לפיזו' 205 ו 309 בטווח של שנים מסוים.

מישהו יודע היכן ניתן למצוא ?

לאלו בעלי עסק התחום הזה שייך ?

אודה לעונים.

2015-07-17-18-12-46-821076438.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זהו מזגן מקורי או כזה שהורכב בארץ ?. כי לרכיב כזה שמתחמם עדיף שיהיו צלעות קירור.

לפי מה שאני רואה על פלטת האלומיניום נמצא טרנזיסטור הספק ולא נגד וכנראה שאפשר לתקן את המערכת באמצעות החלפת רכיבים תקולים שניתנים להשגה בחנויות יעודיות. צלם גם מהצד הנגדי וכתוב את הנתונים שעל הרכיבים.

קשה להאמין שתמצא אבל אפשר גם לנסות לחפש גם בפירוקיות .

בברכה אריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רועי ואריק,

אבדוק מחר אצל ז'אן אם כי אני לא מאמין...

אריק, אכן ניתן להחליף רק את הטרנזיסטור ;

ראה התייחסות של בעל מקצוע לחלק הספציפי -

Buy a 2N4399 or MJ4502 transistor at a common electronic parts store (both are manufactured by several companies including Motorola and STMicroelectronics: PNP power transistors, 60 V [2N4399] or 100 V [MJ4502], 30 A, 200 W, TO-204AA [formely known as TO-3] package). Just for the record: the original transistor was an SGS-Thompson FW26025A but this is an internal factory name and is not available anywhere, nor will SGS-Thompson reveal its true identity. The suggested replacement transistors are, although not 100% equivalent, good replacements and being components in widespread use in the electronics industry, should be easily and cheaply available. 

הבעיה שאיני יודע אלו עסקים פועלים בתחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשדרות הר ציון בתל אביב קרוב לתחנה המרכזית הישנה ישנן מספר חנויות המוכרות רכיבים אלקטרוניים .אני קונה בחנות שנקראת אלקטרוניקה הר ציון יש להם מלאי גדול של רכיבים אך לא תמיד זולים. אני מאמין שתמצא שם את מבוקשך לפי הדוגמא שתביא.

צריך למרוח משחה טרמית לפני ההרכבה על מנת לאפשר העברה מוגברת של חום מהטרנזיסטור לפלטת הקירור, אם המחיר שלה יקר תוכל לקנות אותה בחנויות מחשבים (אייבורי לדוגמא ) במחיר של 25-45 שקלים לשפופרת.

בברכה אריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעצם הדוגמא לא בהכרח תועיל מכיוון שהסימון המקורי הוא מספר פנימי של מפעל ובלתי ניתן להשגה ולכן צריך להיעזר בנתונים המופיעים בהמלצה הנ"ל .

בברכה אריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביי מלא ברכיב הזה, אתה בטוח שהבעיה היא לא בפלטה שעליו יושב הבורר?

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את מוסך יורם במושב ישרש שהתמחה ברכבים אלו ובטוח שעדיין יש לו חלקים

ברוכים הבאים - "לעולם הטילונים"

אתר הטילונים הקלאסיים I.C.M וכל השאר - http://icmisrael.com/

פייסבוק - http://www.facebook.com/groups/icmisrael/

אלבום צילומים - http://public.fotki.com/ufd41/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים.

הנושא זכה ליותר תגובות מה שרשור בנושא שיפוץ הרכב :-)

אז ככה -

לזאן אין. המליץ לחפש בפירוקיות.

אבל מי יודע אם החלק תקין בפירוקיה. ...

בשלב זה רכשתי את ה טרנזיסטור שהומלץ MJ4502(לא נגד) מ "אבן אלקטרוניקה" בשדרות הר ציון 22, כפי שהמליץ אריק.

פגשתי איש נעים חייכן ואדיב, בדיוק כמו שאני אוהב.

צריך לבצע קצת הלחמות ונקווה שהבעיה תיפתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...