Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

- מחפש קומפוננט איכותי וזול -

שימו לב! השרשור הזה בן 3268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברכב הקודם שלי היה לי מקדימה קומפוננט MORAL TEMPO 5

לצערי שנמכר הרכב הספקתי רק לפרק את הרמקול עצמו ללא הטוויטרים

יש לי כרגע מגבר מדגם pulse audio ba-2900

וסאב מדגם ts wx 3058 של פיוניר

שאינם מחוברים עדיין

הרכב החדש שלי הוא סיטרואן C3 2012

הבנתי שהחורים מקדימה הם 6.5

הבעיה שלי שאני חייל ואין לי שקל לבזבז על משהו איכותי ואני מחפש קומפוננט זול ואיכותי

המורל טמפו היו באמת רמקולים טובים מאוד אבל אין לי כסף להשקיע שוב ברמקולים כאלו

השאלה שלי איזה קומפוננט אתם יכולים להציע לי שהוא יהיה איכותי וזול

ואין לי בעיה עם יד 2

תקציב - עד 300 שקל ועדיף פחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב הקודם שלי היה לי מקדימה קומפוננט MORAL TEMPO 5

לצערי שנמכר הרכב הספקתי רק לפרק את הרמקול עצמו ללא הטוויטרים

יש לי כרגע מגבר מדגם pulse audio ba-2900

וסאב מדגם ts wx 3058 של פיוניר

שאינם מחוברים עדיין

הרכב החדש שלי הוא סיטרואן C3 2012

הבנתי שהחורים מקדימה הם 6.5

הבעיה שלי שאני חייל ואין לי שקל לבזבז על משהו איכותי ואני מחפש קומפוננט זול ואיכותי

המורל טמפו היו באמת רמקולים טובים מאוד אבל אין לי כסף להשקיע שוב ברמקולים כאלו

השאלה שלי איזה קומפוננט אתם יכולים להציע לי שהוא יהיה איכותי וזול

ואין לי בעיה עם יד 2

תקציב - עד 300 שקל ועדיף פחות

אני מוכר סט במצב חדש של arc 6.2, זה אמנם לא בתקציב שלך...אבל חצי מחיר ממחיר חדש

תחשוב עז זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה מתכוון להתקין את המגבר? אין לך יציאות RCA במערכת המקורית של ה-C3 למיטב ידיעתי, כך שתצטרך מנחת.

מה לגבי עלות ההתקנה עצמה?

יש מספר מצומצם מאוד אם בכלל של אפשרויות מתחת ל-300 ש"ח, וגם אז לא בטוח שיהיו לטעמך. אולי עדיף לרכוש רמקולים רגילים בשלב זה?

עידו - אולי די לדחוף את הרמקולים שלך בכל שרשור, בעיקר כשאתה מוכר אותם תמורת 1000 ש"ח. יש מערכת הודעות פרטיות בשביל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה מתכוון להתקין את המגבר? אין לך יציאות RCA במערכת המקורית של ה-C3 למיטב ידיעתי, כך שתצטרך מנחת.

מה לגבי עלות ההתקנה עצמה?

יש מספר מצומצם מאוד אם בכלל של אפשרויות מתחת ל-300 ש"ח, וגם אז לא בטוח שיהיו לטעמך. אולי עדיף לרכוש רמקולים רגילים בשלב זה?

עידו - אולי די לדחוף את הרמקולים שלך בכל שרשור, בעיקר כשאתה מוכר אותם תמורת 1000 ש"ח. יש מערכת הודעות פרטיות בשביל זה.

אני מצטער אבל אני רק מנסה להעלות פה את הרמה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל בלהפסיק לצטט הודעה אחת מעליך.

ניחא אם הסט שלך היה בתחום הקביל עבור פותה"ש, אבל אתה מדבר על סכום שהוא כמעט פי 3.5 ממה שהבחור מוכן להשקיע, מה גם שמדובר בחוליה האחרונה בשרשרת האיכות של המערכת (יחידת ראש->מגבר-> רמקולים), וספק אם זה יספק תמורה במצב זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם פשוט חבורה של ילדים שלא מבינים הרבה....צר לי אך זו האמת....

"החוליה האחרונה בשרשרת האיכות של המערכת " על מה אתה מדבר...?

המערכת תישמע בהתאם לרכיב הכי חלש בשרשרת ולא משנה אם זה יהיה הרמקול, המגבר יחידת הראש וכ"ו...

בן אדם שמבקש להקים מערכת בתקציב כזה נמוך....לנצח ישמע חרא ויחפש את הדרך מה לא בסדר...

לפחות פעם אחד ישקיע ברכיב נורמאלי וכך יוכל בעתיד לשדרג את הרכיבים האחרים

בבוא היום...כשתהיו מבוגרים יותר...תיזכר בי...ותבין שאני צודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילד אני כבר לא, אבל כשהייתי קרוב לזה ובצבא, המערכת שלי כללה רק רמקולים פשוטים של פיוניר ויחידת ראש בסיסית של אלפיין שגם אותם התאמצתי לרכוש, אבל הם סיפקו אותי מתוך ידיעה שבעתיד, עם המשכורת הנכונה אוכל להשקיע בנושא.

אני לא רואה איך מה שאמרתי שולל את מה שאתה בעצמך אמרת.

פותה"ש טרם ציין אם יש לו יחידת ראש שונה מהמקורית (שכנראה בעלת איכות מקור נמוכה), המגבר הוא בסיסי ובינוני ומטה בנתוניו במקרה הטוב. ביניהם הוא יצטרך לקשר באמצעות מנחת שיפגע באיכות עוד קצת. ולכן לטעמי השקעה ברמקולים יקרים כרגע היא מיותרת.

בינתיים אתה היחיד שמתנהג כאן באופן ילדותי.

כל ההודעות שלך בפורום עד כה הן בנסיון למכור את הקומפוננט שלך, למעט אחת בהן אתה מציין כמה פות"ש אחר נדפק כי הוא קנה BMW ולכן אפשרויות השדרוג שלו מסובכות ויקרות בלי באמת לתת עצה.

אז אם אתה כל כך חכם ומנוסה, תרום קצת מהידע שלך ולא מיכולות השיווק שלך.

אגב, אחרי ציטוטי ההודעות, השלב הבא שלך יהיה להיפטר משלושת הנקודות. גם זה משהו שרשום בחוקי הפורום.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב300₪ הקומפוננט הכי סביר כנראה זה JBL CS-6C. יש לי את הCS-5C על מערכת סטוק בקליאו III, שומעים יפה יחסית. אחרי התקנת 6X9 מאחור אני מאוד מרוצה ביחס לכסף שהשקעתי במערכת (500₪).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותודה לדור על החזרת השרשור למקומו. :wink:

זה גם מה שהיה לי בראש, אבל לא רציתי להמליץ בלי להכיר.

הם אמורים לתפקד גם בסדר בלי מגבר ובכך בעצם נחסכת עלות ההתקנה והענין של המנחת, אבל אז האפשרות של הסאב הופכת ללא קבילה.

נמתין לדעתי לפותה"ש ומענה על השאלות שהעלתי בהודעה #4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה אי אפשר לבוא ביותר מדי דרישות, קומפוננט בסיסי כמו זה שהצעתי ישפר את האיכות באופן ניכר, כמובן שצימוד למערכת איכותית, הוספת מגבר, סאב וופר וכו' תשפר הרבה יותר יותר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...