Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן פולו GTI, גולף GTI וגולף R, ובכלל ירידת מחירים בצ'מפיון

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדברים האחרים אכן מרגיזים, ואני מקווה שתקבל את מה שהזמנת, אבל מסקרן אותי מה איכפת לך מצורתו של בלם היד?

אתה מרים בלם יד בזמן פניות?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 818
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בשביל כמה יחידות בודדות שימכרו בשנה פולקסווגן לא תטרח לתחזק גירסה "ישראלית".

לדעתי תקבל את כל שהובטח לך.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני, למה לא? בוא נגיד שבטיול הנהיגה האחרון לצפון בו השתתפתי כשעלינו על המנחת הנטוש לא שיחקנו שם סנוקר... ;)

אז כן, זה חשוב. לכל אחד יש את העדפות שלו לרכב חדש וזה בסדר - אז כל אחד קונה את הרכב עם המפרט המתאים לצרכיו. חלק רוצים קסנון וחלק לא, חלק רוצים רכב היברידי וחלק לא, חלק רוצים 3 דלתות וחלק לא... ועוד ועוד. לכל אחד צרכים אחרים וזה בסדר גמור.

עדיין, אני מאמין שיהיה בסדר. נמתין לראות מה קורה עם זה. מקווה שאקבל את מה שהובטח לי.

עריכה אחרונה על ידי stio
תיקון טעות
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתנהלות שלך לא סתם תמוהה, אלא נשגבת לחלוטין מבינתי!!!

היום ב 10:15 בבוקר קראת משהוא באתר של היבואן ומאז אתה חופר לנו את המח, הגעת כבר לסין מרוב חפירות וספקולציות באויר, במקום פשוט להרים טלפון לסוכן שעשה לך את ההזמנה.

מופרך ו"צומי" ברמה מגוכחת!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, אל תתעצבן. אנחנו מנהלים פה דיון תרבותי ופניתי לסוכן עוד בצהריים.

בכל אופן, קיבלתי הרגע תשובה:

- אין שום בלם יד חשמלי

- המסך הוא 6.5

בקיצור מה שרשמו שם הכל שטויות, תתייחסו רק למה שאני העלתי כאן קודם לכן. אמרו שיתקנו את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה, ושים לב לשוס (עוד טעות): "אנטנה משולבת בשמשה האחורית" - בפולו! גם על זה היצרן לא שמע, עוד לא ראיתי אנטנות משולבות בשמשה בפולו, אבל בגולף יש! - אולי פשוט לא ראית רכב שהגיע עם שתי אנטנות.

היי, אתה תקבל רכב בדיוק כפי שמופיע בהזמנה ולא לפי קטלוגים אינטרנטים. כול מספר חודשים אותו רכב נמכר עם רמת איבזור מעט שונה לכן הקטלוגים לא משקפים ב-100 אחוז את הרכב שתקבל.

הרכב אשר הזמנת עשוי להגיע עם שתי אנטנות אחת על הגג והשנייה בשמשה האחורית או רק עם אנטנה על הגג בתלות מערכת השמע המותקנת ברכב.

אתה יודע איזה מערכת מגיע עם הרכב ?

RCD 510 או RCD 310 ?

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אתה תקבל רכב בדיוק כפי שמופיע בהזמנה ולא לפי קטלוגים אינטרנטים. כול מספר חודשים אותו רכב נמכר עם רמת איבזור מעט שונה לכן הקטלוגים לא משקפים ב-100 אחוז את הרכב שתקבל.

הרכב אשר הזמנת עשוי להגיע עם שתי אנטנות אחת על הגג והשנייה בשמשה האחורית או רק עם אנטנה על הגג בתלות מערכת השמע המותקנת ברכב.

RCD 510 או RCD 310 ?

האמת שאין לי מושג, זאת מערכת 6.5 אינץ' שנחשבת הבכירה ביותר ומעבר לזה אין לי פרטים. אבל מה שכן, זה לא משנה לי אם תהיה אנטנה על הגג או בשמשה, אלו כבר פרטים שוליים שלא מפריעים. היו חשובים לי דברים כמו שעון חום, ידית בלם חניה רגילה ושבכלל הרכב יגיע באותו מפרט שהוזמן.

ועכשיו לאחר שהובהר העניין אחזור לחכות בשקט לרכב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת הבכירה ביותר הניתנת להזמנה בישראל.

סליחה לא הבנתי אותך, מה שחשוב לך זה גודל המסך ולא הפונקציונליות של המערכת ?

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RCD 510 או RCD 310 ?

מרק תתעדכן RCD זה OUT מזמן, היום זה MIB שהוצג לראשונה על פלטפורמת ה MQB והחל מיוני 2015 MIB-2.

http://cars.reviewed.com/content/volkswagen-mib-ii-infotainment-system-first-impressions-review

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שבטוח זה לא יגיע בקרוב לפולו.

נראה שדווקא כן.

או שנקבל בדיוק מה שבחו"ל כולל הכל,או שנקבל מערכת ישראלית מגולחת פיצ'רים כלשהם :D

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי דווקא צודק, לפחות לפי כל הפרוספקטים, התמונות, הסקירות מהעולם ואתר פולקסוואגן הגרמני והבריטי.

מדובר על מערכת מסוג Composition Media מהדור החדש. "המצחיק" הוא שבפולו המסך הוא 6.5' ואילו בגולף יגיע הדגם עם מסך בגודל 5.8'.

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...