Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן פייטון 2005 יעוץ לפני רכישה

din264
שימו לב! השרשור הזה בן 3361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אז ככה אני חשבתי על לרכוש את ה פולקסווגן פייטון 2005 היא מנוע דיזל 5000

עשתה 200 אלף מה מונע מאנשים לרכוש תרכב הזה רכב פשוט חלומי יש לי מרצדס וזה כמה רמות מעל

מה יש לבדוק ברכב הנ"ל בדגם הזה בפרט ומדוע הרכב ממש בלי ביקוש הוא אמין או לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעט מאוד יחידות מהדגם הזה נמכרו בארץ. חלקן אגב בנזין ולא דיזל. גם בעולם הרכב הזה לא נחל הצלחה, בלשון המעטה והיצרן החליט לבטל את ייצורו של הדגם הזה.

המסקנה המתבקשת כמובן מבחינה פרקטית כמי שרוצה להחזיק ברכב הזה, שתהיה תלוי בחלקי חילוף מקוריים, מעט מאוד מוסכים מתמחים בדגם הזה.

אגב, המנוע עצמו אאל"ט שווק גם בטוארג, אבל גם שם מעט מאוד יחידות נמכרו עם המנוע הזה, רובם נמכרו עם מנוע הדיזל הנפוץ יותר, 3 ליטר.

על כן, מחיר הרכישה אמנם יהיה נמוך, בין היתר בשל העדר ביקוש, אבל ככל הנראה, האחזקה תהיה יקרה מאוד

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעט מאוד יחידות מהדגם הזה נמכרו בארץ. חלקן אגב בנזין ולא דיזל. גם בעולם הרכב הזה לא נחל הצלחה, בלשון המעטה והיצרן החליט לבטל את ייצורו של הדגם הזה.

בטוח לגבי זה? כי כבר קיים מודל 2015:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מה שכתבת לא היה ארוך מדי

הייתי עושה מזה חתימה או קעקוע על הגב.

המכוניות שאתה מחפש יחד עם התקציב שהקצבת להן יהיו לא חסכוניות בלשון המעטה.

אם מישהו יכול לומר לנו מה העלות של אחזקת מרצדס בתקציב הזה זה אתה כי יש לך מרצדס.

בוא תגיד לנו באיזה רכב אתה נוסע היום, מה הצרכים שלך ולאיזה דגמים ושנים אתה מכוון ואנסה לתת לך תשובה רצינית ומושכלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...