Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע פורשה חוצה אירופה

pronella
שימו לב! השרשור הזה בן 3348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, לאחרונה אני מתכנן לטוס לגרמניה, טיול שממוקד ברכבים, שמעתי על מסע פורשה חוצה אירופה, מכירים?

העניין הוא שהחוויה המטורפת הזו עולה המון כסף - 3950 יורו לאדם, רציתי לדעת אם יש עוד חבילות כאלה או דומות שאתם מכירים שהם זולים יותר?

להלן הפרטים על הטיול:

מסע פורשה חוצה אירופה - מונקו 2015

5 מדינות - איטליה, גרמניה, אוסטריה, שוויץ, צרפת

יותר מ-2000 ק"מ של נהיגה בהנאה צרופה

מילאנו, מונקו, מחוז טוסקנה, דולומיטים, חבר טירול ועוד...15 רכבי פורשה 911 קאררה S קבריולט

10 מסוקים שירגשו אתכם בטיסה מעל שמי מונקו

5 אנשי צוות שיובילו אתכם לריגוש של פעם בחיים

מלונות יוקרה 5 כוכבים במעטפת אירוח קולינרי משובח ואיכותי

דלקים, ביטוחים, כבישי אגרה, תערוכות רכב שופינג ובילויים

מסע במהדורה מוגבלת לשנת 2015

נותרו מקומות אחרונים - www.PorscheTravels.com

Seat Leon FR 2.0TSI

6speed manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש חברה אחרת, שמציעה טיול רק באיטליה במזראטי או פרארי. הם לא מפרסמים מחיר באתר, אבל אפשר לקבל הנחה של 250 - 350 יורו דרך הייטקזון.

אני מניח שאפשר לחסוך לא מעט כסף, אם מארגנים כזה דבר לבד, וחוסכים על בתי מלון וקולינריה. מצד שני, אין לי מושג איפה (בטח מחוץ לגרמניה) אפשר בכלל למצוא פורשה להשכרה ומה העלויות.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בגיל מתאים לשכור פורשה מאוויס (אני חושב שזה 30, לא סגור) אז זה עדיף מבחינת עלויות (בהנחה ואתם שניים). עולה כ-250 יורו ליום ל-200 ק"מ, ובוודאי תסעו יותר אז תצטרכו להוסיף. אם נוסעים לשבוע אז נניח הכל ביחד כולל ביטוחים ודלק יעלה 3000 יורו שזה 1500 לאדם. תוסיף מלונות (שניים בחדר, ופחות fancy מ-5 כוכבים, אבל בינינו מי צריך), אוכל ושטויות ותגיע אולי ל-2500 יורו לאדם לפני טיסה. מצד שני, אם אתה רוצה הדרכה ושיקחו אותך ממקום למקום, ומעדיף חוויה בקבוצה, אז אולי שווה לשלם את הסכום.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמעט שנה התעניינתי במסע הזה לאירופה ברכבי פורשה. כשהבנתי שהמחיר לשני אנשים מגיע ל-40K ש"ח וזה רק 6 ימים, דיי ירדתי מהר מהרעיון.

חבר שלי עשה את המסע הזה איתם ולעיתים התבאס. הוא נפל על אחד שלא רצה לתת לו לנהוג, והאוכלוסיה שהייתה איתו דיי ביאסה אותו. בסה"כ המחיר הוא סביר בשביל מסעדות היוקרה, בתי המלון המכוניות והמסלול.

ואז נולד הרעיון לעשות כמעט את אותו מסלול ביותר זמן עם המיאטה הפרטית שלי ושל אותו חבר שעשה את המסע איתם. העלות הייתה נמוכה יותר אך לא בהרבה, וההנאה הייתה גדולה יותר.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במסע חוצה אירופה ביוני האחרון. חוויה מדהימה.

יש גם את הבחור הזה שמוציא טיולים באיטליה.

https://www.facebook.com/thrillswde

אגב, האם המחיר למסע שציינת הוא עם הנחה כלשהי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לראות משהו דומה (אולי אפילו באותה חברה) בחוברת ההטבות של כרטיס האשראי (דיינרס) לפני תקופה,

היה ניראה לי מצויין באותו רגע (רק מעבר לתקציב שלי עבור טיול כזה, לכן גם לא המשכתי לבדוק הלאה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמוליק, לקחת את המיאטה שלך מכאן לאירופה?

זה רעיון די מגניב, שנראה לי שרבים חשבו עלו, אך מעטים הוציאו לפועל.

זה משהו מסובך ביורוקרטית?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חברה אחרת, שמציעה טיול רק באיטליה במזראטי או פרארי. הם לא מפרסמים מחיר באתר, אבל אפשר לקבל הנחה של 250 - 350 יורו דרך הייטקזון.

דיברתי איתם בטלפון. הטיול של המזראטי כולל הנחה היה 20-22 אלף ש"ח והפרארי קצת יותר מ 30.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמוליק, לקחת את המיאטה שלך מכאן לאירופה?

זה רעיון די מגניב, שנראה לי שרבים חשבו עלו, אך מעטים הוציאו לפועל.

זה משהו מסובך ביורוקרטית?

קרא כאן (אם יהיה חסר מידע אני אשמח לפרט)

אנחנו התחלנו להשתשע במחשבה על טיול נוסף שיהיה גדול יותר אך כרגע יש דברים בעדיפות גבוהה יותר אז זה יאלץ לחכות.

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי עשה את המסע הזה איתם ולעיתים התבאס. הוא נפל על אחד שלא רצה לתת לו לנהוג, והאוכלוסיה שהייתה איתו דיי ביאסה אותו.

מה זאת אומרת "לא נתן לו לנהוג"? ה4K יורו לא מקנים לך מכונית משלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית אחת לשני אנשים. כל אחד משלם 4K. כמובן שתמיד עדיף להגיע עם חבר או עם בן/בת זוג כי ככה מסתדרים טוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שחברי עשה את הטיול עם הפורשה . והבין שהחויה נחמדה אבל חסרה לו את ההתנסות עם מכוניות על אחרות.

חברי הלך ובדק ומצא חברה שויצרית אשר מארגנת טיול באירופה כאשר אתה נוהגת במספר מכוניות על .

הבעיה הית שאנו מנסים לארגן קבוצה ופרסמתי באתר אבל משום מה מישהו חשב שזה משהו עסקי ומחק את הפוסט.

אני מעלה שוב את הלינק לטיול המוצע

הסרטון של המסע - מומלץ לצפייה לחץ כאן לצפייה בסרטון

רשימת המכוניות שהחברה מציעה

אם אתם מבקשים להתרשם מהמכוניות:

פרארי 458 איטליה ספיידר

פרארי קליפורניה

למבורגיני הוריקן לחץ כאן לצפייה בלמבורגיני הוריקן

מרצדס AMG GT

אודי R8

אסטון מרטין

מזארטי

פורשה בוקסטר לחץ כאן לצפייה בפורשה בוקסטר

פורשה 911 לחץ כאן לצפייה בפורשה 911

פורשה פאנמרה

לפרטים ניתן לפנות לחברי שעדיין מנסה לארגן קבוצה

דורון שלפר

מייל [email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...