Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשקלון - אילת. מסלול ודברים יפים בדרך

avargel
שימו לב! השרשור הזה בן 3346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

בע"ה מתוכננת נסיעה מאשקלון לאילת ביום ראשון בבוקר.

להבנתי הדלה המסלול הוא אשקלון - באר שבע - מצפה רמון - אילת.

אשמח להמלצות לדברים מעניינים שממש צמודים לדרך [לא רוצה להאריך אותה].

ארוחת בוקר / ביניים. אתר מעניין וכד'.

ללא מסלולי הליכה.

עריכה:

כמו כן אשמח להמלצות למלון שייתן את התמורה הכי טובה למחיר בתקציב מוגבל מואד.

חשוב מאוד נקיון ושירות טוב, פחות קריטי השנדלירות בלובי.

תודה לעונים.

עריכה אחרונה על ידי avargel
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן חשוב לדעת את הרכב הנוסעים כדי להמליץ על פעילויות מתאימות.

אם יש ילדים בגילאים שנתיים ומעלה ולא מפריע לכם לעשות עצירה לאיזה שעתיים-3 שעות אני ממליץ לבקר איתם בחוות האלפקות במצפה רמון.

אופציה נוספת היא לעצור לביקור במאהל בדואי, ישנם כמה כאלה בדרך למצפה רמון (יש שילוט בצידי הכביש).

ביקור במרכז המבקרים במצפה רמון וכמובן תצפית על המכתש.

מכאן זה כבר תלוי איך אתה מתכנן להמשיך לאילת, דרך הכביש המקביל לגבול מצרים וכניסה לאילת ממזרח או התחברות לכביש הערבה וכניסה לאילת מהכניסה הצפונית.

אם אתה מתחבר לכביש הערבה אז תוכל לקפוץ להתרענן בפונדק ה-101 (כושי רמון) שאומנם לא ביקרתי בו כבר כמה שנים אבל תמיד היה בו משהו מעניין לילדים.

אופציה נוספת זה מה שהמליץ נהג הלילה, עצירה ביטבתה (כ-36 ק"מ צפונית לאילת על כביש הערבה).

נסיעה טובה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להדגיש שביטבתה הכוונה לחי-בר, לא למזנון.

שוב, היעדים תלויים במשתתפים בטיול. אם מדובר בילדים יש המוזיאון הבדוי (באזור להבים, צריך למצוא במפה את המקום המדויק), מרכז המטיילים במצפה רמון, המכתש עצמ - אם כי איני מכיר מקרוב את המסלולים, וגן הלאומי העצום בתמנע. אם יש עניין בעתיקות יש, למשל, גן לאומי (שסבל מהשחתה חמורה, אבל שוחזר) בעבדת. כמובן שנחל צין בקרבת שדה בוקר, אבל צריך לשים לב לצורך ברכב הקפצה וביציאה בסולמות, או לקצר למסלול מעגלי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, גם אני התכוונתי לחי בר אבל חשוב לבדוק לפני כן אם אין שינויים בפעילות המקום בעקבות נזילת הנפט.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים.

אנחנו רק זוג. הילדה תמתין אצל הסבתא.

זוג די עצל והחצי היפה שלו גם די פחדן מבדוואים למיניהם.

הכוונה היא מקומות יפים ממש על הדרך, אין בעיה לעצור שם לשעה - שעתיים.

רשמתי לפני את כל ההמלצות. הבעיה היא שיש לי gps מהדור הישן [לא וויז], והוא מבין רק כתובות ואיני יכול להכניס אליו אתרים ללא כתובת ברורה.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סע דרך מצפה רמון ומיד אחרי שאתה יוצא ממצפה רמון עצור בתצפית שם.

בהרכב של עד זוג אני שם מוזיקה רגועה ונוסע בכיף כשאני נהנה מהנוף.

רק דבר אחד. בחושך תיזהר מגמלים. לי זה עלה פעם בצמיג קרוע אחרי שברחתי מגמל. היה לי מזל שהיה לאן לברוח.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול חזרתי משלושה ימים ב-יו סוויטס (מרידיאן לשעבר). לטעמי האוכל ממש לא משהו ובצד הימני של המלון במסדרון שמגיע למעליות יש באופן קבוע ריח של זבל.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...