Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין לשטוף את האוטו - רשימת קניות.

שימו לב! השרשור הזה בן 3356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא נמצא הרבה זמן בתחום, אבל נראה לי שאם אין לך מקציף, עדיף לך לקחת את ה-Citrus של CG. ד"א, באוטוסטור הוא מופיע כ-Citra.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מקציף,אז אקח את הסבון שהמלצת לי.

עד כמה הוא מרוכז? כי יש לי ציפוי (לא יודע איזה) על האוטו ואני לא רוצה שהסבון יוריד אותו.

המלצות נוספות יתקבלו בברכה.

עריכה אחרונה על ידי kfirg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אני לא מבין בדיטיילינג,לקחתי את האוטו בפעם הראשונה לפני שבועיים ל"דורשיין" בחיפה והם עשו לי ציפוי.

במחירון שלהם היה רשום,"ציפוי דורשיין". (שילמתי 650 ש"ח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילמת כסף על חומר שאתה לא מכיר, לא קראת עליו ? כמה זמן מחזיק הציפוי וכל זה, זה דברים בסיסיים שצריך לדעת לפני שמשלמים.

זה כבר החלטה שלך, לעניינו גם אני הזמנתי את הפינק רציתי בהתחלה את הcitrua אבל אין במלאי , אז בסוף הזמנתי את הפינק וקראתי עליו שהוא ממש טוב אם אתה שוטף פעם בשבוע את הרכב הוא יעשה את העבודה אבל אם אתה שוטף פעם בחודש ברור שהcitrus עדיף כי הוא יותר אגרסיבי.

אני מחכה שהוא יהיה במלאי ואני יזמין גם אותו תמיד טוב שיש שני סוגים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחת בחשבון שהסיטרוס במינון גבוה יכול להסיר ווקס וכו' אז להשתמש לפי ההוראות, והשמפו של מר פינק גם טוב אבל פחות חזק.

הסיטרוס מעולה לפירוק לכלוך ללא ספק השמפו הכי טוב שיצא לי להשתמש לבנתיים (אמנם ואין לי נסיון ענק בתחום השמפו רכב סביר להניח שיש גם טובים יותר).

לגבי שאר רשימת הקניות, חומר לניקוי ג'נטים עדיף את ה SONAX שהוא מעולה לפירוק לכלוך קשה, משתמש בו אחת לחודש אם צריך ובכל שטיפה שבועית / דו שבועית משתמש ב ONR שעושה עבודה מצויינת.

מחדש פלסטיקה - לכימיקל גייז יש לרוב חיבה לשמנוניות במוצרים האלו, אז קניתי אופטיבונד שמחזיק יפה על הפלסטיק, עושה חידוש כל חודש בערך ו"משחיר" יפה את הפלסטיק.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את היבואן שלו כאן בפורום תחת השם "הרקולס" ויש בעמוד דיטיילינג את השרשור שהוא פתח על מבצעים והנחות לחברי פורום.

דבר איתו זה יהיה אצלך ממש מהר והמשלוח באיזור המרכז חינם

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורשיין משתמשים (לטענתם) בחומר שהם המציאו, ושהם מכרו לנאס"א. בפועל, הם משתמשים בחומר זול יחסית ולא מיוחד בכלל (אני לא זוכר את שמו אבל פעם הם היו מפרסמים בפורום, פרסומת עם רקע צהוב), אני לא יודע להעיד לגבי העמידות שלו.

הרשימת קניות שלך נראת סך הכל בסדר, סטנדרטית, ייתן תוצאה טובה בלי יותר מידי מאמץ, רק תוודא שיש לך אפילקייטורים (הכי טוב להזמין מאיביי חבילה של 12 בדולר).

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חתיכת ספוג שמשתמשים בו למריחת חומרים (למשל הG6 שאתה מתכוון לרכוש).

ממליץ לך ללמוד קודם על הנושא לפני שאתה נכנס שתדע פחות או יותר לאן אתה נכנס.

1 2

בהצלחה.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורשיין משתמשים (לטענתם) בחומר שהם המציאו, ושהם מכרו לנאס"א. בפועל, הם משתמשים בחומר זול יחסית ולא מיוחד בכלל (אני לא זוכר את שמו אבל פעם הם היו מפרסמים בפורום, פרסומת עם רקע צהוב), אני לא יודע להעיד לגבי העמידות שלו.

הרשימת קניות שלך נראת סך הכל בסדר, סטנדרטית, ייתן תוצאה טובה בלי יותר מידי מאמץ, רק תוודא שיש לך אפילקייטורים (הכי טוב להזמין מאיביי חבילה של 12 בדולר).

גם אני ביקרתי בעבר בדורשיין וגם לי הם סיפרו את הסיפור על החומר המיוחד שהם פיתחו ומכרו לנאס"א ומשהו אמר לי שיש פה בעיית אמינות מסוימת [emoji57]... על כל מקרה, ממה שאני יודע המוצר שהם עובדים איתו הוא של חברת ARDEX.. וניסתפק בזה.

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...