Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הטמעת מפות ארה"ב ב-GPS קיים

יוסי ברצ בי
שימו לב! השרשור הזה בן 3079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוזר מאוד. בכל מקרה, התוכנה מתחילה לעלות ומציגה את מסך הפתיחה, בניגוד לפעם הקודמת שהמכשיר לא זיהה אותה. התקדמנו שלב.

אני מקווה שמדובר בגרסה שאני העליתי. זו גרסה שעובדת אצל מאות משתמשים בתצורה הזו.

אני מקווה שהייתי ברור לגבי קובצי zip שנמצאים בתוך קובץ ה-rar, לא לפרוש אותם!, להעביר אותם לכרטיס כ-zip.

- למחוק את מחיצת "save" אם קיימת, ממחיצה igo.

- להוריד ולפרוש את קובץ השפות הזה, ולהעביר את קובצי ה-zip כמו שהם למחיצה igo/content/lang.

כבה את המכשיר, והדלק מחדש.

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הורדתי את הקובץ שפרסמתי, פרשתי אותו במכשיר שלי והתוכנה עלתה בצורה חלקה.

לפני שנוקטים בצעדים דרסטיים, בוא ננסה עוד משהו. ראיתי בצילום המסך שבמחיצה הראשית נוצר קובץ בשם device.nng.

תמחק אותו, וגם את המחיצה "save" מהמחיצה "igo", ותנסה להריץ מחדש את התוכנה.

לא עזר?

הדבר היחידי שעולה בדעתי שמשהו השתבש בהורדה, הקובץ "נדפק" או ירד בצורה לא מושלמת.

לדעתי, כדאי לנסות מחדש.

- למחוק את קובץ ההורדה (C_Program Files_backup_201403.rar).

- לרוקן את תוכן המחיצה "igo" מהכרטיס.

- למחוק את הקובץ "device.nng" (אם קיים) מהמחיצה הראשית בכרטיס.

- להוריד את הקובץ שנית (C_Program Files_backup_201403.rar). גודל הקובץ 206mb.

- לפרוש את הקבצים מתוך קובץ ה-rar מחדש על הכרטיס, אל מחיצת "igo".

- לשנות את שם הקובץ "iGO8.exe" ל-"

igopna.exe

".

להפעיל את התוכנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום כולם,שלום פאסאט, חג שמח

הימים חולפים ה-ג'י פי אס כאן איתי בארצות הברית ובסך הכל אחרי הדרכה נפלאה ממך פאסאט, העסק עובד.

עובד, אבל לא טוב כמו המכשירים בארצות הברית ולמען אחרים אציף את ההבדלים.

האיי גו הישראלי שנפרץ עובד בהנחייה קולית בעברית, אין אפשרות לשנות לאנגלית . המפות עצמן באנגלית.

בעברית אין הנחייה קולית לאיזה רחוב או כביש להיכנס, ההנחיות רק ימינה ,שמאלה, ישר וכד'.

סטייה מהמסלול לא גורם למכשיר לחשב מסלול מחדש. צריך שוב להזין את הנתונים .

בארצות הברית מקובל מכשיר אחר שנקרא germin.

אני אוחז בידי אחד כזה ולא רואה עליו כניסה לכרטיס זיכרון.

הג'רמין מעולה.

מאפשר לרשום מה אתה מחפש (לדוגמא שם של חנות) ולא רק כתובת. אין לי מושג מה הדאטה בייס שלו ואם אפשר להשיג סט מפות פרוץ שלו.

המכשיר מהיר מאוד , מפורט מאוד ומדבר כמובן אנגלית. הוא די מקשה על משתמשיו לטעות.

נמשיך בארץ. תודה גדולה וחג שמח

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המומחיות שלי זה iGO, לא Germin :).

יש לי את כל מה שאתה צריך כדי שהתוכנה "תדבר" באנגלית, כולל הכרזה קולית לאיזה רחוב לפנות. מדובר על קובצי TTS

(Text To Speech).

אם אתה נשאר בארה"ב עוד כמה ימים ויש לך אפשרות להוריד התקנה חדשה של כ-400MB, אעלה לך את הקבצים.

כדי לחסוך מקום, לא אעלה לך את המפות, תשמור אותם בצד כדי להעביר להתקנה החדשה.

תרשום לי מה החלטתך. חג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסיוע הרב ועל התמיכה.

את שלושת הימים שעוד יש לי לשהות כאן אעביר עם המכשיר הקיים בתצורתו הנוכחית.

אחרי שאחזור לארץ ולקראת נסיעה נוספת נמיר את קבצי הקול באלו שבאנגלית.

יש משהו שביכולתי לעשות עמ להעתיק את קבצי המפות מהגרמין לשם יישומם באיי גו?

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפות של גרמין לא תואמות לאייגו ופרימו. בכל מקרה, יש לך את המפות העדכניות ביותר הקיימות בשוק.

לגבי חישוב מסלול מחדש, תבדוק אם מופעל, בהגדרות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת אני לא יודע איך תוכנות GPS רגילות עובדות בארצות הברית כי פשוט לא ניסיתי .

אבל מה שכן עשיתי זה היה כככה :

בקיץ שעבר הייתי בארצות הברית שבועיים וחצי , איך שהגעתי לשם ישר הלכתי לחנות סלולר המקומית וקניתי כרטיס סים לסמארטפון שלי בעלות של בערך 40 דולר פלוס-מינוס , פשוט באמת לא זוכר כמה בדיוק זה עלה . הכרטיס בא טעון בחבילה שכללה חבילת אינטרנט בנפח גלישה של 3GB ואיזו כמות של שיחות , גם לא זוכר כמה , כי קניתי את הסים רק בגלל האינטרנט , בשביל ניווט , אינטרנט ושיחות שכיום אפשר לבצע גם דרך אפליקציות כאלו או אחרות דרך האינטרנט , ותאמינו לי , החבילה הזו (3GB) מספיקה בהחלט אפילו ליותר מאשר שבועיים וחצי שהייתי שם .

בקיצור , בפרק זמן הקצר יחסית שהייתי בארצות הברית , נסעתי מרחקים בסביבות 11,000 ק''מ ברכב , ומהתחלת הטיול ועד סופו כל הזמן השתמשתי בשתי תוכונות ניווט , כנראה כבר ניחשתם , ווייז וגוגל מאפס , הרוב ווייז , ואני אומר לכם זה היה משתלם לקנות את הסים הזה , הווייז פעל בלי בעיה כל הזמן , בכל הדרכים , אני רק לא זוכר עם מה השתמשתי כאשר חציתי את הגבול לקנדה , או גם כן בווייז או בגוגל מאפס , העיקר שגם שם הייתי עם GPS .

אז את האמת אני קצת לא מבין למה לשבור את הראש כאשר נוסעים לטיולים לחו''ל ויודעים שיהיה צורך בניווט מראש , למה להתעסק עם תוכנות ו\או מכשירים שעובדים רק על לוויינים , להתעסק עם חיפוש מפות מתאימות , להתאים אותן גם למכשירכם וכו' , כאשר פשוט אפשר לקנות כרטיס סים מקומי , ''לדחוף'' אותו לסמארטפון שלכם , ולהשתמש בשתי התוכנות הידועות כמו ווייז וגוגל מאפס , שישר מורידות את המפות הרלוונטיות של המדינה או המיקום בו אתם נמצאים , תוך שניות , וקדימה לדרך .

גם מה , התוכנות האלו לא זוללות הרבה מנפח הגלישה ממה שאני התנסיתי .

וגם תחשבו על זה ככה , אתם גם ככה כבר מבזבזים מינימום מאות של דולרים או אירו עבור טיול כזה או אחר שתיכננתם עבורכם בחו''ל , אז מה זה בדיוק עוד הוצאה ממש קטנה של נגיד גג 50 דולר בשביל לקנות סים מקומי ולא לשבור את הראש .

אני רואה את זה כך , וככה גם עשיתי ולא התחרטתי על הכסף .

בקיץ הזה אני שוב טס לארצות הברית , ועוד פעם אקנה סים מקומי ברגע שאנחת שם כי אני שוב הולך לעשות טיול דומה רק במקומות אחרים , שעוד לא הייתי בהם .

עריכה אחרונה על ידי JentuS12
שגיאות כתיב

בעבר - Daihatsu Sharade (White) Classic 1997 1.5i MT - עדיין במשפחה

בעבר - Mitsubishi Lancer (White) X 2008 1.8 GTS CVT

בעבר - VW Jetta (White) MK6 2013 1.2TSI DSG7

כרגע (סוף סוף) - Seat Leon FR (not White anymore)) 2016 1.8TSI DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • 5 חודשים מאוחר יותר...

שמע פאסאט, פשוט אין עליך! זה נדיר במקומותינו לראות עזרה מתמשכת שכזאת. ישר כוח!.

אפשר להעלות מפות של פורטלנד, נוואדה (או רק לאס ווגאס) ובוסטון כולם בארצות הברית ?

תודה שמוליק ומראש !

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
מאוד מקשה עלי כשמבקשים שמות של ערים בארה"ב במקום מדינות. מקווה שלא טעיתי.

אורגון, נוואדה, מסצ'וסטס

נסיעה טובה

הוא שאמרתי. אין עליך. נעדכן את הג'י פי אס ואדווח תקינות המפות. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...