Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחים שלי ,שתדעו ......

ש.ר
שימו לב! השרשור הזה בן 7733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דווקא בעל הרכב אמר לי ללכת לבדיקה ואמר שאין לו בעיה.... אני אישית לא רציתי חבל על הכסף.

בוא נעשה תרגיל קל בחשבון, או.קיי?

400 לחלק ל 90,000. אתה יודע כמה זה יוצא?

לא? גם אני לא. שנייה אני אבדוק במחשבון.

0.004. מה זה אומר? 1 חלקי 250, ליתר דיוק. פחות מאחוז. פחות מחצי אחוז. פחות מעשירית אחוז. פחות ממאית האחוז. כמעט כלום, בעצם (הכל יחסית למחיר של האוטו כמובן, לא לחצי מנה פלאפל באווזי).

אז בשביל הכלום הזה אתה מוכן לסכן את השקט הנפשי שלך? את הדאגה שתבוא אחר-כך? לא חבל?

מקסימום, היית מפסיד 400 שקל. אולי היית מגלה בעיה לא כל-כך חמורה, אבל כזאתי שאפשר להוריד בגינה מהמחיר, והיית מרוויח. אולי היית מגלה פגיעה בשאסי, ובכלל ניצל. בכל מקרה ההפסד היה מינימלי, לעומת הרווח שיכולת להרוויח.

אבל אתה העדפת להתעצל ולהתקמצן. אולי נפלת טוב, אולי לא.

:roll: נראה.

אמממ, 400 ש"ח מ-90000 זה קצת פחות מחצי אחוז :wink:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בשבוע שעבר קניתי 106 ראלי 98 עם 60000 ק"מ

עשיתי בדיקה במ.מ.מ. בהרצליה ובבדיקה התגלו פה ושם קצת דברים אומנם לא קיצוניים .

יומיים אחריי קנית הרכב עשיתי טיפול 60K במוסך מורשה (מוסך ליטל) ובמוסך הוא אמר לי והראה לי שהאוטו במצב ממש מעולה ("הרכב שלך במצב נדיר הוא ממש EXCLENT") ואת זה הוא אמר אחריי שלחצתי עליו לבדוק ולהחליף את החלקים שכביכול יצאו לא טובים בבדיקה

("אני מוסך ואני רוצה לקחת ממך כסף אבל אין לי שום סיבה על מה , האוטו שלך כמו חדש").

בגדול הבדיקה אכן חיונית לשקט הנפשי של הקונה אפילו שאתם בטוחים שהרכב טוב. אל תילחצו אם ימצאו תקלות למיניהם אחריי הכל אתם משלמים 420 ש"ח אז הם צריכים לעשות את העבודה (כל פיפס שמוצאים רושמים) זה מן כסת"ח שמחר לא יקרה משהו לרכב ותבואו בתלונות , בכל מקרה לקונה זה תמיד טוב שימצאו תקלות בשביל להוריד למוכר במחיר..

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, הבדיקה היא כן דבר מאוד חשוב, אבל מניסיוני האישי

אני יכול לספר לך שכשמכרתי את הקאואליר, היו לי 3 לקוחות, שכל אחד מהם

בדק אותה במכון אחר, וההבדל היה ענק.

משאבת ההגה כוח בקאואליר הייתה מקולקלת (לא רציתי להשקיע 1200 ש"ח לפני מכירה), ונהגה להוציא מן קול גבוה כזה, מעצבן.

עם בעיה זו הרכב עבר 3 מכונים:

בראשון אמרו שמשאבת הגה כוח גמורה.

בשני אמרו "רעשים מהטיימינג".

ובשלישי לא אמרו כלום ! (למזלי).

בנוסף למשאבה היו עוד כמה דברים שונים ממכון למכון.

ואם ב2 מכונים לא יכלו לעלות על על הבעיה הדי "גדולה" הזאת, אז מה עם דברים קטנים ??

לא חסר מקומות שרק מתים כבר לקשקש משהו בתוצאות, לקבל תא כסף ולגמור עם זה.

למרות כל מה שרשמתי, כמובן שאם אני אקנה רכב, אני אקח אותו לבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

. אל תילחצו אם ימצאו תקלות למיניהם אחריי הכל אתם משלמים 420 ש"ח אז הם צריכים לעשות את העבודה (כל פיפס שמוצאים רושמים) זה מן כסת"ח שמחר לא יקרה משהו לרכב ותבואו בתלונות , בכל מקרה לקונה זה תמיד טוב שימצאו תקלות בשביל להוריד למוכר במחיר..

זאת בדיוק הבעיה, מכוני הבדיקה לא באים לטובת המוכר\הקונה אלא אך ורק לכסת"ח על עצמם ולהמנע הכי טוב בתביעות בעתיד.

הבעיה היא שלא תמיד ניפוח דוח הבדיקה טוב לקונה מכיוון שישנם מקרים שהקונה פשוט בורח מביצוע העיסקה ובזאת מפסיד 400 שקל עבור בדיקה ורכב טוב.

אגב בבדיקה שרכשתי את הגולף לפני שנה וחצי ובערך 35K ק"מ אמרו שהקלאץ גמור, אני עדיין נוסע עם אותו קלאץ גמור.

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

. אל תילחצו אם ימצאו תקלות למיניהם אחריי הכל אתם משלמים 420 ש"ח אז הם צריכים לעשות את העבודה (כל פיפס שמוצאים רושמים) זה מן כסת"ח שמחר לא יקרה משהו לרכב ותבואו בתלונות , בכל מקרה לקונה זה תמיד טוב שימצאו תקלות בשביל להוריד למוכר במחיר..

זאת בדיוק הבעיה, מכוני הבדיקה לא באים לטובת המוכר\הקונה אלא אך ורק לכסת"ח על עצמם ולהמנע הכי טוב בתביעות בעתיד.

הבעיה היא שלא תמיד ניפוח דוח הבדיקה טוב לקונה מכיוון שישנם מקרים שהקונה פשוט בורח מביצוע העיסקה ובזאת מפסיד 400 שקל עבור בדיקה ורכב טוב.

אגב בבדיקה שרכשתי את הגולף לפני שנה וחצי ובערך 35K ק"מ אמרו שהקלאץ גמור, אני עדיין נוסע עם אותו קלאץ גמור.

שי

זה נכון, לא תמיד אפשר לסמוך על מכוני הבדיקה, אין מה לעשות וצריך להשתמש גם בשכל ישר... בכלל - הדבר הכי טוב שאפשר לעשות זה אחרי הבדיקה ללכת עם התוצאות למוסכניק שאתה מכיר היטב (אם יש כזה) ולבדוק מה רציני ומה לא.

דרך אגב, אצלי בסקסו הוחלף הקלאץ' שלושה חודשים לפני שקניתי אותה. נחשו מה היה כתוב בבדיקה? אכן - בלאי מצמד גבוה...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, אצלי בסקסו הוחלף הקלאץ' שלושה חודשים לפני שקניתי אותה. נחשו מה היה כתוב בבדיקה? אכן - בלאי מצמד גבוה...

אני לא רוצה "לבעס" אותך... אבל...

אני אעשה את זה בכל מקרה :twisted:

לפני כחודש החלפתי אצלי מצמד ומאז עברו לא הרבה יותר מ1000 ק"מ.

התקנת המצמד לא בוצעה כהלכה ו\או מיסב הלחץ היה דפוק ולכן צריך להחליף שוב.

זה בהחלט משהו שייתכן ובבדיקה ייתפרש כבלאי מצמד גבוה שכן הם לא יכולים לקחת את הסיכון שאתה משקר לגבי מתי שהוחלף המצמד ואז יתבעו אותם...

אפשרי, שהמצמד אצלך לא הותקן כהלכה או שהוא פגום ולכן הוא יוצר אי אילו סימפטומים שמפורשים כבלאי במכון הבדיקה, לך תדע... ;-)

עד כאן הבעסה התאורתית :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בעל הרכב אמר לי ללכת לבדיקה ואמר שאין לו בעיה.... אני אישית לא רציתי חבל על הכסף.

בוא נעשה תרגיל קל בחשבון, או.קיי?

400 לחלק ל 90,000. אתה יודע כמה זה יוצא?

לא? גם אני לא. שנייה אני אבדוק במחשבון.

0.004. מה זה אומר? 1 חלקי 250, ליתר דיוק. פחות מאחוז. פחות מחצי אחוז. פחות מעשירית אחוז. פחות ממאית האחוז. כמעט כלום, בעצם (הכל יחסית למחיר של האוטו כמובן, לא לחצי מנה פלאפל באווזי).

אז בשביל הכלום הזה אתה מוכן לסכן את השקט הנפשי שלך? את הדאגה שתבוא אחר-כך? לא חבל?

מקסימום, היית מפסיד 400 שקל. אולי היית מגלה בעיה לא כל-כך חמורה, אבל כזאתי שאפשר להוריד בגינה מהמחיר, והיית מרוויח. אולי היית מגלה פגיעה בשאסי, ובכלל ניצל. בכל מקרה ההפסד היה מינימלי, לעומת הרווח שיכולת להרוויח.

אבל אתה העדפת להתעצל ולהתקמצן. אולי נפלת טוב, אולי לא.

:roll: נראה.

אמממ, 400 ש"ח מ-90000 זה קצת פחות מחצי אחוז :wink:

רוני

ה5 יחידות מתמטיקה והפסיכומטרי ממש מתחילים להשתלם לי, מה?

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ב 106 גם כן הקלאץ היה בעל בלאי גבוה בבדיקה ואני עדיין נוסע איתו (כ- 6 חודשים).

לדעתי הם באמת פשוט מכסת"חים כדי שלא יתבעו אותם. (מדובר בדינמומטר ברעננה)

הרמן. :!:

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיבת המכירה היא חוסר במזומנים כבד! ... (זה ידוע לי מחברים שלי)

ככה שאני יודע למה הוא נמכר , לא מבעיות טכניות אלה מבעיות כספיות בלבד!.

למרות שיש משהו בדברים שלך. אבל אני לוקח סיכון בזה. אני יחייה

זו טעות חמורה מה שאתה עושה ... !

אתה לא קונה כאן בננה או מסטיק בזוקה שאתה הולך להשתמש , להנות ולזרוק !

אתה קונה כאן רכב יקר (כמה ? 70-80K ?) אז בחיית התנזים וגדודי אז-עדין-אלקסאם !

לך תוציא עוד 400 שקל ותראה שלא דוחפים לך ערמה של מתכת ששווה חצי ממה שכתוב במחירון !

ואל תאמין לאנשים ... (בעיות כלכליות וכל מיני חירטוטים כאלה ... ) הם עושים את הטריק הזה כדי להפיל עגלים כמוך ! (אל תעלב ... תלמד מנסיון ! ) אנשים כמוך אוכלים את הסיפור ורצים אחרי הבן אדם בעניים עצומות ... כי הם רואים רכב נוצץ ומלוקק במחיר יפה ... ומתעוורים לכל מה שמסביב !

תאמין לי .. ניסו עלי את הטריק הזה כבר פעמיים ... פעם אחת אמרו לי "אני עוזב את הארץ ... בגלל זה אני מוכר ... " פחחח ... לא עזב ולא נעליים !

ואם הוא באמת לחוץ על כסף ... תוריד לו את המחיר בצורה רצינית (אם אתה רציני ובעל כוונות) כי הוא לחוץ למכור אז הוא יהיה מוכן להפסיד קצת כדי לקבל מזומן .

והכי חשוב ... אל תוותר על בדיקה ... אל תתגרזן על 400 שקל ... הרי זה כסף קטן לעומת המחיר של הרכב , לא ?

שיהיה בהצלחה ... ושיהיה לך רק טוב !

אם אתה קונה ... תבוא למפגש ותגיד שלום ותודה לחבר'ה כאן !

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יגיע.. וקניתי את הרכב..

הרכב דנדש... עבר בדיקה ב 100% .. אפס תקלות

הבודק אמר לי שהיה שווה כל שקל. בכל אופן ביזבזתי 400 ש"ח.. על הידיעה שהרכב כמו שחשבתי.. אבל זה נתן נחת מסויים :) רכב סקסי בטירוף אני חולה עליו!

נ.ב

איפה המפגש? נערך בדר"כ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב אחי הצימוק !!!

תתחדש ותזהר ... שרק תהנה !!

תפנה בפרטי , תקבל פרטים על המפגשים .

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה זה דבר שחייבים לעשות !!!

מכירים את ה RSI הכחולה בלוח פוקוס ? נכון שהיא יפה ? היא מאודדדד יפה !

מושקעת , מבפנים ומבחוץ נראית מצויין !!!

הייתי צעד אחד מלקנות אותה

ולמה אין לי אתם שואלים ??

נמר בעור כבש... המון תודה לעמית על הבדיקה המקיפה , בכל מקרה העניין הסתכל בשאסי צד שמאל,נזילות מפה עד מחר ,מנוע גמור,תושבות גמורות,ציריות,מתלים וכו

תודה לאל על בדיקות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה זה דבר שחייבים לעשות !!!

מכירים את ה RSI הכחולה בלוח פוקוס ? נכון שהיא יפה ? היא מאודדדד יפה !

מושקעת , מבפנים ומבחוץ נראית מצויין !!!

הייתי צעד אחד מלקנות אותה

ולמה אין לי אתם שואלים ??

נמר בעור כבש... המון תודה לעמית על הבדיקה המקיפה , בכל מקרה העניין הסתכל בשאסי צד שמאל,נזילות מפה עד מחר ,מנוע גמור,תושבות גמורות,ציריות,מתלים וכו

תודה לאל על בדיקות :)

לא יודע איך לבשר לך את זה,

אבל לוח פוקוס זה לא המקום האידיאלי למצוא רכב...הרוב שמה רכבי ערסים קרועים...

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...