Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז מה, עוד סיבוב בעזה?

mystopp
שימו לב! השרשור הזה בן 3537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, האמת התכוונתי לכתוב השמדה כפתרון אפשרי קיצוני ביותר. אפשרי כמובן, אבל לא ממש ישים.

עם כמה שאני נשמע ליברל, אני ממש לא תמים.. אין מוסר בין ישויות פוליטיות שאינן באות יחד תחת מרחב חברתי. אנשים משתמשים במושג זה מבלי אפילו לבדוק מה מקורותיהן של נורמות המוסר שהוחדרו בהם ועל אילו אדנים הן מונחות... ואולי טוב שכך (רמז, זה קשור לתהליך היסטורי עמוק ומורכב, בן מאות שנים, אותו אפשר לייצג בשלוש מילים: התהוותה של אירופה).

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש לי כמה שאלות שאני אשמח אם תענו לי:

1. למה יונית לוי מנהלת לי את המדינה?

2. למה עוד לפני שהתחיל המצב מפמפמים מהבוקר עד הערב מתי הוא נגמר?

3. למה אמנון אברמוביץ מנהל את המדינה?

4. ממתי ראשי הצבא נהיו כאלה פחדנים?(ראו את הראיון אתמול של גלנט בערוץ 2)

5. ממתי "דם" חיילים חשוב יותר מ"דם" אזרחים?

ולמה לעזאזל מחכים? שיפגע טיל בבית וימותו 5-6 ילדים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. יונית ושרה.

2. כי באמת שאין משהו יותר טוב להתעסק בו. מה עדיף? הפח הגדול? מזג האוויר (שגם ככה על תקן גיהנום עד אמצע נובמבר)?

3. כי שתיהן לא תמיד מספיקות.

4. כי לאף אחד אין באמת *ין להתעסק עם זה ולתת את הדין בוועדות ותחקירים בינלאומיים בשלב מאוחר יותר.

5. ראה ערך 4.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגעתם לפיתרון של גירוש/השמדה?

הפיתרון הוא פעולה קרקעית מאסיבית של לחימה נגד לחמי הטרור והשתלטות על עזה וניקוי שלו מכל הגורמים של הטרור ששולטים על האוכלוסייה החלשה, לאחר השגת השליטה צריך ליגרום לעולם לישפוך כסף על בנייית עזה ושיפור התנאים של המחייה וככה להביא למצב של מה שיש אצל אבו מאזן- משם אנחנו לא חוטפים טילים ויש סיבה, הם לא רוצים להגיעה למצב של עזה.

כל זה יעלה הון תועפות למשלם המיסים ולצערינו יהיה כרוך בהרבה חיילים מתים/פצועים.

בסוף מתישהו זה מה שיעשו כי אין ברירה- אי אפשר לעשות שלום עם גורמי טרור שרוצים בהשמדה ומצב האזרחים שלהם בעזה ממש לא מעניין אותם- מילה לא במקום והם בעצמם שוחטים את האזרחים בעזה- אז מדוע שביכלל הם יהיו מעוניינים בשלום עם ישראל?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי.. פיקוד העורף התחיל להספים לי את המכשיר בהודעות CB. היה יותר נחמד לקבל הודעה למכשיר (עם התרעה קולית) ברגע שנשמעת אשכרה אזעקה במקום דרישה להשתתף בסקרים. יוחזרו הצופרים הפניאומטיים לאלתר! בקושי שומעים את הצופרים האלקטרוניים.

QzQsEJf.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רק שבטעות לא ישלחו לך הודעה לתרום לאיזו ישיבה...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הקש בדלת -זה שיטת ליסינג לבתים של בכירי החמאס: כל 3 שנים מחליפים להם בית.

טימטום במיטבו וביזבוז תחמושת וביזבוז כספי משלם המיסים, לא משנה כמה מיליארדים הם ישפכו על ההפצצות מסוג + כל ההפצצות של "עמדות שיגור"(ששיגרו) זה לא יעצור את הטילים לכיוונינו, מקסימום הפסקת אז להיצטיידות לסיבוב הבא.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט לא יאומן....כמה טימטום:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4541597,00.html

זה מה שקורה כשמנסים לאכוף נורמות מוסר היכן שאין להן מקום. הביטוי "צבא מוסרי" הוא מעצם הגדרתו אוקסימורון מגוחך. צבא הרי מפעיל אלימות פיזית בתוך מרחב לא חברתי (כלומר, חוץ-מדיני) - כיצד פעולתו יכולה להיקרות מוסרית אם כן?

עצם הנסיון לכבול ידי צבא בצורה כזו הוא הפעלת אלימות כלפיו, כלפי שולחיו וכלפי האזרחים שביטחונם מופקד בידיו, כאשר העונג המופק מכך כרוך בהאדרת עידונה והתפארות תירבותה של החברה הישראלית ביחס לאויב שלה. אלו המבקשים לעדן את המציאות האלימה ביננו לבין הפלסטינים אינם אלא אלימים אפוא כלפי הם עצמם. אבוי לטיפשות האנושית.

עריכה אחרונה על ידי Fkl0ster
:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הקש בגג" זה רעיון נפלא, זה מראה על חשיבה של מישהו בקודקוד גם על היום שאחרי המבצע.

כשהם יצאו מהמחבוא שלהם יהיו כמה מאות בתי קציני חמאס הרוסים, כמובן שכולם ידרשו כסף מהחמאס כדי לבנות מחדש את הבתים. לחמאס גם ככה אין כסף לשלם משכורות וייווצר ויכוח פנימי מעניין מאוד בהנהגת החמאס.

המטרה של צה"ל היא להמחיש לבכירי החמאס שלא כדאי להם להתגרות בישראל, כי בסופו של דבר גם אם הם ירוצו למחסה ויתחבאו הם יחטפו את המכה בעקיפין.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DJI , אתה מפספס את הנקודה העיקרית:

כשאתה מודיע למחבל שאתה עומד להרוס לו את הבית-הוא בורח,יורד למחתרת ולך תמצא אותו אח"כ בכל עזה.

בית תמיד אפשר לבנות מחדש,לא משנה באיזה תקופת זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה לא יכול לפוצץ את הבית בלי להודיע, כי המחבל לא יושב לבד בבית ומחכה שתהרוג אותו. הוא מוקף באשתו ובילדים ועוד כמה משפחות שגרות שם שיגנו עליו כי הוא פחדן מסריח. בדיוק מאותה הסיבה שהם מאחסנים חומרי נפץ בבתי מגורים ובתי ספר - כדי לנצל את תפיסת המוסר השונה שלנו לטובתם.

מאחר ואנחנו לא חולי נפש כמו האויב, אנחנו נמנעים בכל מחיר מלפגוע באותם אזרחים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...