Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחליף סיוויק קופה , מחפש רכב שלא יפול מהסטנדרטים שאליהם התרגלתי...

jacki1
שימו לב! השרשור הזה בן 7101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקיצור לאחר שסטינו מהנושא .....נחזור אליו לרגע גבר תקשיב זה אולי יזעזע אותך אבל ה"סטנדרטים" של הונדה שאתה רגיל אליהם הם ממש לא בשמיים רד מהעץ ,בקשר לשאלתך אני הייתי מציע לך ללכת על יונדאי קופה שנת 97 מבחינת איבזור היא דיי מקבילה לסיוויק רמת גימור וכו, מבחינת ביצועים יש לה מנוע גדול יותר וחזק יותר אם אני לא טועה 138 כ"ס לעומת 125 בסיוויק או אפילו פחות בכול מקרה לדעתי היונדאי יפה יותר ואטרקטיבית יותר וזה יהיה מבחינתך שינוי מרענן.......תהנה[/QUO

אני לא חושב שהסטנדרטים שהסיווק מציבה הם בשמיים אבל יחסית לנפח המנוע שלה(1600 )

יש לה ביצועים מעולים היונדאי קופה רכב יפה אך חלש יחסית לנפח המנוע(2000 ) ואיטי בתגובת הגז(קיקדאון). היונדאי לא מצטיין באמינות שזה גורם חשוב מאוד וגם בערך השוק שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מי שקונה סיוויק קופה הוא אולי לא בעל טעם מדהים במיוחד (סליחה ג'קי), אבל הוא בפירוש מחפש את מה שמייחד את ....

אני לא יודע על מה את מסתמך שאת אומר את זה יש לי את הקופה כבר-6 שנים ואני רוצה להגיד לך שזה רכב מעולה כמעט מכל בחינה חזק יחסית לנפח המנוע(1600) אמין ביותר, שומר על הערך שלו,

יש לה ביקוש רב, חסכונית , התנהגות כביש מצוינת ,יציבה,מהנה לנהיגה, ואני נהנה להסתכל עליה גם היום אחרי כל השנים. לצד כל היתרונות יש לה גם חסרונות והחיסרון העיקרי שגורם לי לרצות להחליף זה האחזקה היא מאוד יקרה באחזקה במיוחד בביטוח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שרנו מגאן קופה תענה היטב על הדרישות, אבל חסר כסף..

הייתי ממליץ להשאר עם הסיוויק, גם ככה הרכב לא מעבד ערך, וחוסך טיפה.

בהצלחה

חבר הפורום רמי מינץ נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך.

DFC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו אמר מגאן :) ?

אני לא חושב שהיא בשבילו, המנוע 1600 של המגאן קופה חלש ביותר, הרבה יותר מהסיויק (למרות שסיויק קופה זה 1.8 ESI אם אני לא טועה והוא אמר 1.6, יש מצב שהוא מתכוון לאחד ההאצ'בקים?), זה לפחות בשנתונים עד 99, גם אמינות הן בכלל לא, בעיקר ה1.6 ובמיוחד האוטומטיות, מילא ה1.6 מהצורה השניה משנת 00 עם 16 שסתומים, גם לא חזקה אבל זריזה, ואמינות משתפרת (למרות שאי אפשר להשוות כ"כ עקב הפרש גילאים, מבחן הזמן יאמר..), רוצה אוטו חזק, יפה, מאובזר, ואמין מבחינת גיר ומנוע- קח מגאן קופה 2.0 (מצטער אני משוחד), אבל היא ידנית...

אם תתאים לך בתקציב המגאן מהצורה החדשה- מה טוב, בכל מקרה אני מאד מסכים עם ההצעה של מעלי, בקשר ליונדאי קופה, אולי מבחינת כוח הוא לא יעיל, אבל עדיין חזק מהסיויק, גם יפה, אוטומטי, מאובזר בערך באותה מידה, מבחינת אמינות לא יודע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיבוב שטויות.

(למרות שסיויק קופה זה 1.8 ESI אם אני לא טועה והוא אמר 1.6, יש מצב שהוא מתכוון לאחד ההאצ'בקים?)

אין סיוויק(מקורית) עם מנוע 1.8 בארץ . מעולם לא היתה.

זה לפחות בשנתונים עד 99, גם אמינות הן בכלל לא, בעיקר ה1.6 ובמיוחד האוטומטיות, מילא ה1.6 מהצורה השניה משנת 00 עם 16 שסתומים.

אין הבדל בצורה בין 99 ל00. 16 שסתומים יש במנועי הונדה בארץ משנת 90 ולא רק משנת 00!

והן דווקא כן אמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממ בקשר לצורה ולשסתומים, דיברתי על המגאן קופה, היא כן ינתה עצמה במראה, והשסתומים מ8 ל16 בדגם 1.6....

בכל מקרה חיפשתי אוטו הייתה אצלי בניין הונדה סיויק ESI COUPE של רופא אחד, שהייתה 1.8 למכירה, היא הייתה אוטומטית..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממ בקשר לצורה ולשסתומים, דיברתי על המגאן קופה, היא כן ינתה עצמה במראה, והשסתומים מ8 ל16 בדגם 1.6....

בכל מקרה חיפשתי אוטו הייתה אצלי בניין הונדה סיויק ESI COUPE של רופא אחד, שהייתה 1.8 למכירה, היא הייתה אוטומטית..

בטח היה לו מנוע של אינטגרה , או שלא וכנראה התחום שלו זה רפואה ולכן סביר להניח שמעולם לא הרים את מכסה המנוע שלו ולכן כל קשר בין סיוויק למנוע 1.8 הוא מיקרי בהחלט..

ולבחור עם הסיוויק קופה שמחפש "סטנדרטים גבוהים" תראה , אם התקציב שלך הוא עד 60 אלף למה אתה מוכר את הסיוויק קופה ??

אתה רוצה רכב יותר טוב במחיר הזה ? לא תמצא נקודה.

אני כבר תקופה ארוכה מחפש תחליף לסיוויק קופה שלי מאחר ואני מחפש ריגושים בנהיגה אבל לא ממש מצליח למצוא רכב אחר שיענה לי על הדרישות בטווח המחירים הנ"ל (נכון משיקולים שלי בלבד).

יש לי כבר סיוויק קופה (השניה שלי במספר) שלוש שנים ואני מרוצה ממנה מאוד ,לא מפסיד עליה כמעט כסף בין אם זה במחירון ובין אם זה בחלקים שמתקלקלים ובתיקונים למניהם .

בקשר ליחודיות, הקופה תמיד תמשוך עניים ותראה ספורטיבית ומרעננת . ביצועים ? אומנם שילדה חלשה ואחיזה לא בשמיים ,אבל בהחלט ניתן לעשות עם זה משהו.

המנוע גמיש מאוד וחזק ,אמין ובעל נצילות גבוהה .

בקיצור ,אני לא יודע מה אתה בדיוק מחפש במחיר הזה ,אם אתה רוצה אוטומט אז סביר להניח שאתה מחפש רכב משפחתי ונוחות בשבילך היא מעל ההתנהגות ,ובקשר למראה ולסטנדרטים הגבוהים לא תוכל להגיע רחוק עם רכב מהסוג הזה ,לכן אני לא מבין למה אתה מחילף את הסיוויק ?

JDM :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניים יכול להיות. עיניים לעומת זאת.... לא נראה לי :wink: .
מה שנכון נכון:lol:

נ.ב.

עניין ה"מחפש רכב שלא יפול מהסטנדרטים שאליהם התרגלתי..." ממש שיעשע אותי :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם רציניים???:shock:

כן. הסיויק באמת מכונית יפה. (לפחות בשנים 92-95). עם קיט נחמד היא יכולה להיות מדהימה.

חבל שגם בני דודינו אוהבים אותה כל כך.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק בני דודינו !

היפנים מטורפים על הרכב הזה ,וגם בארה"ב זה רכב אהוב במיוחד ,שהרבה משפרים אותו .

כנס לאתרי שיפורים באינטרנט ותראה שסיוויק קופה מככבת בכל אתר יותר מכל מכונית שתראה בכבישי ישראל .

JDM :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בארה"ב זה רכב אהוב במיוחד ,שהרבה משפרים אותו .

כנס לאתרי שיפורים באינטרנט ותראה שסיוויק קופה מככבת בכל אתר יותר מכל מכונית שתראה בכבישי ישראל .

כן, אך יש לכך מספר סיבות (שניתן להסתכל על חלקן משני צידי המטבע) ורובן הן לא חיוביות :roll:.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אך יש לכך מספר סיבות (שניתן להסתכל על חלקן משני צידי המטבע) ורובן הן לא חיוביות :roll:.

כמו למשל?

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...