Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיפה ללא מקור מים

שימו לב! השרשור הזה בן 1872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה יכול להשתמש בשיטת Waterless wash זה ללא מים בכלל, פשוט מרססים ומנגבים

יש מוצר שנקרא eco smart של CG, יש גם למגווירס מוצר דומה

אני יודע שאמור להגיע לארץ עוד מעט מוצר שנקרא rinse free גם הוא של CG , מערבבים מעט בדלי עם מים, שוטפים עם כפפה ומנגבים, אין צורך לשטוף עם צינור אח״כ

SEAT ATECA Style Plus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 155
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני אבדוק לגבי השיטה הזאת. אבל זה טוב לשטוף ללא שום מים? להעביר מטלית על האוטו כשהוא מלא אבק ולכלכלוך ללא כל שטיפה מוקדמת לא נשמע מדהים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון ל-Eco Smart שזה שיטת ״רסס נגב״ החברה טוענת שהנוזל ״לוכד״ את הלכלוך ומסכך כמובן, מה גם שמטלית מיקרופייבר איכותית אמורה לכלוא את הלכלוך ולא למרוח אותו על גבי הצבע.

אני משתמש ב-Eco Smart בין שטיפות כאשר האוטו לא מלוכלך בטירוף, למרות שראיתי סרטונים שאנשים שמו אותו בגלוריה וניקו רכבים מטונפים.

המוצר החדש שנקרא Rinse Free הוא שטיפה עם דלי מים וכפפה ולכן נראה לי שעדיף אם הרכב מאוד מלוכלך.

SEAT ATECA Style Plus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

עברו כמה שנים מההודעה הקודמת ובינתיים חלק מהלינקים לרכישה כבר לא פעילים

איזה קיט מומלץ לרכוש היום לשטיפת הרכב ללא מקור מים וחשמל ?

האם כדאי לרכוש אקדח "מקציף" למרות שביצועיו לא משהו לפי מה שאני מבין ? אם כן, מה שמים בו ? שמפו רגיל כדוגמת השמפו של sonax, שוטפים אותו עם מים ולאחר מכן עוברים על הרכב בשיטת 2 הדליים ואז שטיפה במים נקיים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את המכשיר הזה של וורקס:https://www.lastprice.co.il/p/70136086/מכשיר-שטיפה-בלחץ-Worx/WORX-WG629E.1

לא זול, אבל עושה רושם טוב מאוד ולא מצריך מקור מים ומקור חשמל.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשיר מצוין שגם אני משתמש בו ונותן מענה טוב(אל תצפה ללחץ של גרניק כמו בתחנת שטיפה).יש גם ביותר זול http://www.amital-ltd.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=4056

עריכה אחרונה על ידי Itzik-b
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלינק של ZIVK- זה עם סוללה ומטען.

בלינק שלך איציק- זה בלי סוללה ומטען ובגלל זה הוא זול.

בכל זאת זה ייצא לך יקר כי ההמלצה היא לקחת מטען מהיר + סוללה 4A 20V (זמן סוללה כפול).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אבל אני יותר חושב בכיוון של מכשיר סיני בעלות של 100-200 ש"ח שיתחבר לשקע המצת של הרכב

האם יש לכם המלצות בכיוון הזה ? רצוי לגבי מוכר ומוצר ספיציפיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעברתי לגרניק הנטען של וורקס, הייתי משתמש כל הזמן בערכה שטיפה 12V (מתחבר למצת).

אני בזמנו הזמנתי והשתמשתי בערכת שטיפה איכותית 12V = 180PSI :

https://www.aliexpress.com/store/product/120W-Electric-Car-Washer-With-Shampoo-Holder-High-Pressure-Car-Foam-Washing-Machine-Pesticide-Sprayer-Garden/835542_32688530487.html?spm=2114.12010612.8148356.13.3d532e14BQGQzb

הערכה הזאת מאוד איכותית בגלל המשאבה המשודרגת שמכילה יכולת קירור משופרת, עוצמה זרם מים, רכיבים פנימיים איכותיים.

היא לא עולה זול אבל עדיין בטווח המחיר הטוב לערכה איכותית עם כל מה שאתה צריך.

כולל אקדח עם מיכל סבון.

זה יוצא בערך 410 ש"ח כולל משלוח מהיר.

לדעתי שווה כל שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

יש שחקן חדש בתחום המכונות השטיפה הנטענות בשיתוך קארשר ושיואמי- K2FM Cordless High Pressure Washer.

לבינתיים ראיתי אותו למכירה רק בגירבסט:

https://www.gearbest.com/steam-cleaners/pp_009989545526.html?%3F&lkid=13978739&fbclid=IwAR1oLC282Z7Zt0t494J_Wk4539jddufxC-0ROpKyhzhj4DANJOAp3rYPBhk

מחירו כ1600 ש"ח כולל משלוח.

שמתי עליו עין כמכשיר הבא שלי בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא דגם משודרג של וורקס HYDROSHOT:

https://www.worx.com/whats-new/2x20-hydroshot-portable-power-cleaner-wg644.html

החדש יותר עוצמתי 450PSI.

הישן היה נותן לחץ של עד 320PSI.

[video=youtube;YhGoDo-tCfA]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...