Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיפה ללא מקור מים

שימו לב! השרשור הזה בן 1873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 155
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חייב לשתף.

היום הלכתי לדואר לקבל את המשאבה ואת מיכל "ההקצפה". (הגיע מאלי אקספרס תוך שלושה שבועות).

הג'ריקן היחיד שמצאתי באזור שלי, היה בנפח 18 ליטר. רכשתי.

שמח וטוב לב ירדתי לפני כשעה לשטוף את הרכב. בדרך כלל אני שוטף בימי שבת, אבל לא הצלחתי להתאפק.

ג'קירן מלא+דלי מלא.

התחלתי עם מיכל ההקצפה כ pre-wash.

מפתיע! עובד לא רע בכלל. הזרם סביר בהחלט.

לא ממש מקציף, אבל בהחלט עושה את העבודה. (שמתי שמפו pink של CG).

הקצפתי בנדיבות רבה (כשני שליש ג'ריקן).

המתנתי כמה דקות ועברתי עם ספוג, כאשר בדלי גם שמתי שמפו.

בזמן ההמתנה, הלכתי למלא את הג'ריקן, כדי שיהיה מספיק על מנת להוריד את הסבון מהרכב.

זאת הייתה הפעם הראשונה שאני משתמש בשמפו הזה וכנראה שמעט הגזמתי עם הכמות, מה שמעט הקשה על הורדתו מהרכב. (או שפשוט הזרם לא מספיק חזק).

בשורה התחתונה, מוצר זול ומגניב!

אין ספק שזה משדרג משמעותית את חוויית השטיפה.

שוב תודה לפורום :)

עריכה אחרונה על ידי drivemaster

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש :)

המוצר הזה באמת אחד המוצרים הכי טובים ששוה כול שקל.

השטיפה היא סופר דופר חסכונית, ועדיין שוטפים את הרכב כמו כול בן אדם אחר ששוטף עם צינור מים.

תתארגן על עוד ג'ריקן 20 ליטר, וזהו אתה מסודר.

קצת כבד להרים את הג'ריקנים עד לרכב, מציע לך ללבוש כפפות מטבח מרופדות שייקל עלייך לסחוב אותם.

*מציע לך גם לרכוש מיכל מקציף של GLORIA FM10, לפרה-ווש.

התהליך:

1. פרה ווש קצף עם GLORIA + המתנה כמה דקות לריכוך הלכלוך.

2. הורדת הקצף והלכלוך המרכוך עם גריקן 1 .

3. שטיפה בשיטת 2 דליים.

4. שטיפת הסבון עם ג'ריקן 2.

5. ייבוש הרכב.

נ.ב:

לא נתקלתי עם המכשיר הזה בשום קושי להורדת סבון\ קצף מהרכב.

אני מקציף את הרכב עם GLORIA FM50, והמכשיר הזה מוריד בלי בעיה.

פשוט חבל על הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שירשור מעניין, נתקלתי בו לראשונה רק היום :)

לדעתי הזרם (ספיקה) של המשאבה בקיט לא מספיקה, לפחות לא לשימושים של ניקוי רכב מלוכלך (אתם יודעים, כזה שבאמת עובד...).

בהנחה ולא הולכים על מוצר סופר יקר (שגם עובד מצויין, לפי אחד הסירטונים שראיתי באחד הקישורים בשירשור הזה) אני חושב שניתן לשפר את הקיט הזול בצורה פשוטה: הוספת משאבה זהה במקביל לקיימת. לא יזיק גם עיבוי החיווט למשאבות כי לפחות לפי התמונות הוא נראה מאוד דק.

לדעתי ניתן לשפר\למקסם את היכולת של המשאבה ע"י חיבור ישיר למצבר ע"י "תנינים" קטנים וכמובן התנעת הרכב. במצית לפעמים מתקבל מתח נמוך בהרבה ממה שיש לאלטרנטור\מצבר להציע.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, לדעתי אתה טועה, אני שוטף עם הערכה הזאת כשנה.

הזרם שלו די חזק בשביל לשטוף רכב מלוכלך\סבון וקצף.

במילא עושים בהתחלה פרה-ווש שמרכך את הלכלוך, ואחרי זה שטיפה עם הערכה שחלק נכבד מהלכלוך\ אבק יורד מהרכב.

אחרי זה מגיעה שיטת 2 דליים ושטיפה סופית של הרכב.

יוצא חבל על הזמן. לא צריך יותר מזה.

כמובן שמי שחפץ בזרם יותר חזק, נמכרות משאבות 80+ וואט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזכיר שלא דיברתי על עוצמת הזרם אלא על הכמות....

משאבה של 60W נוספת עולה 60-80 שח, לא ביג דיל למי שרוצה כמות מים מספקת בשטיפת הרכב.

לפחות לפי איך שזה נראה בסירטונים, זה בהחלט לא מספיק לרכב מלוכלך.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוצמת הזרם בהחלט מספיק לשטיפת רכב מלוכלך:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?526839-%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%94-%D7%9C%D7%9C%D7%90-%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%99%D7%9D&p=4451087&viewfull=1#post4451087

כמות?

20 ליטר- שטיפת פרה-ווש.

20 ליטר- שטיפה סופית.

= 40 ליטר בהחלט מספיק למשימה.

אבל שוב, אין לי רצון להתווכח או להוכיח משהו.

עד שלא תרגיש לבד את העבודה עם מכשיר כזה, אי אפשר להעביר את התחושה הזאת דרך האינטרנט.

בסרטונים זה אולי נראה כמו משהו חלש, אבל במציאות זה בהחלט מספיק לרכב מלוכלך.

הכי חשוב זה הניידות איתו, שאפשר לשטוף את הרכב בכול זמן ומקום מבלי להיות תלותי באף אחד.

עריכה אחרונה על ידי rsm130d
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוצמת הזרם בהחלט מספיק לשטיפת רכב מלוכלך:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?526839-%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%94-%D7%9C%D7%9C%D7%90-%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%99%D7%9D&p=4451087&viewfull=1#post4451087

כמות?

20 ליטר- שטיפת פרה-ווש.

20 ליטר- שטיפה סופית.

= 40 ליטר בהחלט מספיק למשימה.

אבל שוב, אין לי רצון להתווכח או להוכיח משהו.

עד שלא תרגיש לבד את העבודה עם מכשיר כזה, אי אפשר להעביר את התחושה הזאת דרך האינטרנט.

בסרטונים זה אולי נראה כמו משהו חלש, אבל במציאות זה בהחלט מספיק לרכב מלוכלך.

הכי חשוב זה הניידות איתו, שאפשר לשטוף את הרכב בכול זמן ומקום מבלי להיות תלותי באף אחד.

טוב, אני אשאיל את המוצר מאביעד - ונראה איך זה עובד.

אעדכן בהמשך.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

היי חבר'ה

אשמח שתעזרו לי למצוא מוצר בלי יותר מידי שפצורים (כמו ג'ריקן חיצוני וכו') אלא יותר בכיוון של המכונת שטיפה שמחוברת למצת. אשמח למכונה שהיא לא סינית ואם אפשר מהארץ (אבל בכל מקרה תתנו לי בבקשה קישור לכל מכונה כזאת שקיימת לרכישה).

תודה מראש

ציון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך 3 אפשרויות:

1. לקנות מכונת שטיפה בלחץ תואם + אביזר לשאיבה מדלי:

http://www.autostore.co.il/%D7%A6%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%A8-%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%94-%D7%9C%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%94-%D7%91%D7%9C%D7%97%D7%A5-KARCHER-SH5.html

2. קיט שטיפה לרכב שמתחבר למצת ברכב:

http://www.aliexpress.com/store/product/new-70W-High-Pressure-Self-priming-Electric-Car-Washer-Water-Pump-12V-Car-Washer-with-Cigarette/1049501_32631104098.html

המשאבה יכולה לשאוב מים מדלי\ ג'ריקן וכו'.

ממליץ לקנות 2 ג'ריקנים 20 ליטר לשטיפת הרכב.

3. שטיפה בשיטת ONR:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?487892-onr-%D7%95%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%96%D7%95%D7%A7%D7%A7%D7%99%D7%9D-%D7%9B%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C-%D7%A9%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A9%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%AA&p=4346094&viewfull=1#post4346094

שאלה לגבי המכונה של קארשר: היא עובדת בלי מקור מתח חשמלי? (אין ליד איפה שאני שוטף מקור מתח קרוב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי צינור בקרבת האוטו אבל זה לא בעיה מבחינתי להשתמש בדליים. החיסרון הוא שאין לחץ מים להוריד את הלכלוך.

האם עלי להשתמש בשיטת ONR?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...