Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיפה ללא מקור מים

שימו לב! השרשור הזה בן 1873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 155
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

rsm130d

אני חושב שכדאי לך לחבר את הצינור הגמיש למוט ברזל קשיח כולשהו-כזה שיהיה באורך של הג'ריקן

עשיתי את זה כשהייתי צריך להעביר סולר מג'ריקן לרכב

חיברתי לצינור הגמיש צינור נחושת של מזגן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחילת השבוע שעבר קיבלתי הודעה שערכת השטיפה שלי הגיעה (סוף-סוף). אספתי אותה מהדואר וחיכיתי בקוצר רוח לסופ"ש כדי לנסות אותה. אתמול ירדתי לשטוף את האוטו וצילמתי סרטון קצר שתוכלו לראות אותה בפעולה:

[video=youtube_share;8h1YQm1XTdA]

בסוף היום כבר סידרתי אותה ליחידה ניידת אחת על גלגלים. כך היא נראית מוכנה לשימוש:

IMG_20140920.jpgIMG_20140920b.jpg

וכך באחסון:

IMG_20140920c.jpgIMG_20140920d.jpg

הערכה בהחלט הופכת את השטיפה לכיפית יותר. זה כמובן לא תחליף לגרניק, אבל למי שאין נקודות חשמל ומים זמינות, זה בהחלט עוזר. לדעתי, שווה את ה-150 ₪ שהיא עלתה לי.

נ.ב.

מי שקונה ערכה כזו שישים לב שלצינור היניקה עם הפילטר יש נטיה לצוף. אני שיפצרתי במקום שקית סנדוויץ' עם כמה אבנים שתדאג שהצינור ישקע (לא בא לי לעלות חזרה הביתה עבור שיפצור טוב יותר). ממליץ שתדאגו לחבר מראש משהו כבד (בורג?) עם אזיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף להשאיר את הפקק שלם כך שאוכל לקחת את הג'ריקן איתי ברכב לאנשהו, אם ארצה.

בנוסף, סביר להניח שלא כל מי שיזמין את הערכה ישתשמש בג'ריקן, חלק בטח ישתמשו בדלי או מיכל מים אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

A lex,עשית שיפצור יפה מאד, אני בחרתי להשאיר את הפריטים מופרדים ,חוסך לי מקום אחסון וגם כך אני צריך להעמיס אותם על האוטו ,כיוון שאני נוסע למקום השטיפה ולוקח 2 ג'ריקנים מלאים ,דלי אחד מלא, 2 ריקים ואת כל שאר הציוד.

עריכה אחרונה על ידי nit_zan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי היום את הערכה.

מישהו מכם ניסה להשתמש באקדח הסגול בתור מקציף ל prewash?

הוא עושה את העבודה?

Peugeot 3008 1.6 Premium 2021
Mazda 2 Pure White 2015

Peugeot 206 XS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא חבל על הזמן .

תודה על הסרטונים .

עדיין אני לא יודע מה לחבר לצינור כך שהוא לא יצוף במים .

לא עולה לי שום רעיון לראש .

אני שם את המשאבה על הג'ריקן, כך שהצינור "נאלץ "להגיע כמעט עד תחתית המיכל (אך לא עד הסוף ).

אני חושב שפתרון טוב יהיה ,קשירת משקולת מתכת כלשהי עם חבק פלסטיק או חוט דייג לראש הפילטר בתחתית הצינור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...