Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

_

Virus
שימו לב! השרשור הזה בן 3665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?442209-%D7%9B%D7%AA%D7%99%D7%91%D7%AA-%D7%9B%D7%95%D7%AA%D7%A8%D7%AA-%D7%A2%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%AA

אני משתמש יחסית ישן, שאחרי הרבה זמן לא בפורום הגיע אליו מחדש לחפש תשובה.

אני חובב מאוד סאונד ולא יצא לי להתעמק בזה לרמה של ממש להבין, ועכשיו אני לומד בזמן הפנוי מהאינטרנט ומתכנן על לימודי סאונד מקצועיים, אבל זה לא לעכשיו.

בבעלותי VW גולף 2007. המערכת שממנה אני שומע כרגע זה המערכת המקורית שאני לא יודע איך היא נקראת(ראיתי פה שרשמו rcd200) וברצוני להתקין בה מערכת שתהיה יותר נורמלית שיהיה אפשר באמת להנות ממנה.אני לא מחפש לעשות משהו מטורף וגם התקציב שלי לא גדול מדי(3000-4000 ש"ח).

המטרה שלי כרגע זה לעשות שדרוג טוב ובהמשך להמשיך להוסיף ו/או לשנות בשביל לעלות את האיכות. עד עכשיו משיחות עם חברים , אחד המליץ לי על לבנות מערכת של אפקט במה:רמקולים קדמיים,טוויטרים,סאב,ומגבר. אחד אחר המליץ לי פשוט לקנות קומפוננט עם שתי וופרים טובים מאחורה רדיו דיסק איכותי וטוויטרים טובים ויצא לי יותר זול ומספיק טוב.

אשמח לקבל ממכם גם עצה מה לדעתכם כדאי לי לעשות?

אשמח גם לכל מיני קישורים,ידע בעל פה, כל דבר שאפשר לקבל ממנו ידע בסיסי וגם מתקדם יותר בנושא בשביל להצליח ולהבין אותו יותר טוב

תודה רבה לעוזרים ומקווה להצלחה, שבוע טוב לכולם.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?442209-%D7%9B%D7%AA%D7%99%D7%91%D7%AA-%D7%9B%D7%95%D7%AA%D7%A8%D7%AA-%D7%A2%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%AA

החיים הם חצי הימור - למה לא להנות מזה?:twisted:

YOU DON'T KNOW HOW DEEP YOU CAN RIDE UNTIL YOU CANT GET BACK OUT

VW גולף- עוד אחת מהנאות החיים8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

מידע רב תוכל למצוא בקישור ל FAQ פה באתר וכן באתר בית הספר לסאונד לרכב sound knowledge בכל אופן תמיד מומלץ להעזר בבעלי הנסיון פה בפורום ובבית הספר.לשאלתך הספציפית, HU בינוני ומעלה מחברה טובה סט קומפוננט וסאב על הגברה טובה וכיוון מערכת טוב יעשו מצויין את עבודה.סט אחורי מיותר. תהנה והכי חשוב בסוף להופיע במפגש החברים עם התוצאות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לפני הקנייה, רצוי להגיע למפגשים (צפון/מרכז/דרום) מפורסמים פה.

שם אתה יכול לשמוע מערכות מכל מני סוגים. לקבל קצת פרופורצייה על מה אתה רוצה ולאן להתקדם.

יש לך תקציב סביר להתחלה ואני ממליץ להשתמש בחלק מהדברים ביד שנייה. כך תקבל יותר תמורה לכסף שלך ותעלה רמה של רכיבים שלך.

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות, אני אשמח להגיע למפגש הקרוב שיהיה ועוד יותר אשמח אם יהיה כבר תוצאות.

אני בדוק בנתיים על קומפוננט HU סאב ומגבר.

בן דוד שלי מוכר סאב רוקפורד קיקר ושתי מגברים של רוקפורד.

רציתי לשאול אם מגבר אחד להתחלה בשביל הסאב והרמקולים יהיה טוב או שעדיף ישר ללכת על שתי מגברים?

והוא אמר לי גם שעדיף לי ללכת על דאבל דין שיש טובים במחיר לא רחוק מרדיו דיסק מה דעתכם?

החיים הם חצי הימור - למה לא להנות מזה?:twisted:

YOU DON'T KNOW HOW DEEP YOU CAN RIDE UNTIL YOU CANT GET BACK OUT

VW גולף- עוד אחת מהנאות החיים8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי בצרכים שלך ומה אתה מחפס.

כעיקרון אתה יכול להסתפק במגבר אחד שיגביר את הקומפוננט ואת הסאב בגישור.

מה שכן. רצוי שגישור יהיה מספיק חזק להרים סאב...

פה נכנסים כמה דברים. מה אתה רוצה מהסאב. עוצמה חזקה? אז זה לא מספיק וצריך להוסיף מגבר נוספ - מונובלוק. פה אפשר כבר לשנות גישה קצת ולקנות מגבר 2 ערוצים. הוא לרוב יהיה זול יותר + מונובלוק.

סאב נטו להשלמת תדר נמוך? אז זה כן יכול לעבוד לא רע עם מגבר 4 ערוצים מספיק חזק.

בשביל לגבש דעה שלך ולהבין מה יותר מתאים לך,רצוי להגיע למפגש או אפילו כמה ולקבל תמונה כמה שיותר רחבה.

אם

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגמרי עם מפיסטו , השלב הראשון והכי חשוב זה לתאם צפיות עם עצמך :)

ומה שלא פשוט חשוב גם להחליט עד כמה תוכל/תהיה מוכן להשקיע בעתיד.

למשל עם כרגע אתה יכל להשקיע 4 אבל בתקופה של נניך עוד חצי שעה תוכל להשקיע עוד 4 אז שווה לקנות חלק כל פעם או שניים אבל לא להתפשר על שום דבר.

בהצלחה:)

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...