Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח תנועה לא מוצדק

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 7132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי היום דוח מניידת תנועה על סטיה מנתיב או משהו בסגנון

נסעתי לי מצפון לדרום על כביש הסיירים, מתחת לגשר ראשון היתי בנתיב הימני ואחרי הגשר היה בשוליים (על הקיר של הגן חיות) ניידת תנועה עומדת שכנראה תפסה מישהו אחר, הפעלתי איתות עברתי לימני יותר כדי לצאת לכיוון יבנה, כשנכנסתי ביציאה הסתכלתי אחורה והכל היה תקין, כשיצאתי עם העיקול שמאלה ראיתי אורות של מכונית שמנסה לחתוך את כולם מהצדדים ומרוב שהוא היה צמוד אלי לא ראיתי את האורות על הגג ורק הוא היבהב, חשבתי שזה משוגע מאחורי אז נתתי גז שלא יכנס בי וסטיתי לנתיב הימניה תוך כדי איתות כמובן אבל הסטיה היתה חדה כדי לברוח עוד לפני שראיתי שזה ניידת(ביציאה מהעיקול שמאלה).

אחרי כ50 מטר ראיתי שזאת ניידת והוא לא התכוון לעקוף אלא היבהב כמו מטורף אז עצרתי הוא אחרי.

הוא טוען שנסעתי מהר ותכף אני אגיד שנסעתי 80, עניתי לו (בעצבנות) שנסעתי 90 לפי החוק!

אחרי זה טען שעקפתי מכוניות עם סטיות חדות וגרמתי לאנשים לבלום וגם סטיתי בחדות ביציאה מהעיקול שמאלה, אמרתי לו שלא עקפתי אף אחד משום מקום וביציאה סטיתי כי ראיתי רק אורות של כמו משוגע וחשבתי שהוא עומד להיכנס בי! הוא התעצבן אמר לי שהוא יכול לתת לי הזמנה לבית משפט על כל זה! והלך לניידת. חזר אמר לי אני מבקש שתנהג יותר לאט בפעם הבאה (חשבתי המניאק וויתר לי) אומר לי אני אתן לך דו"ח על זה סטייה מנתיב ולהגיד תודה שלא קיבלתי הזמנה למשפט. הוא גם שאל מתי פעם אחרונה קיבלתי דוח אמרתי לו לא זוכר בכלל לפני הרבה מאוד זמן. ואמרתי לו בנוסף מעצבים אתה לא יכול לזמן אותי למשפט על דבר כזה, אמר לי בוא תראה, הלכנו לניידת פתח לי ספר הראה לי טופס על נהיגה בקלות ראש! אמרתי לו מה רציני זה הזמנה על סתם? אמר לי שכן והתחיל לחקור אם הצמיגים הם מקוריים אמרתי לו מה אתה שואל אותי תסתכל ברישיון (בדק עם פנס את הצמיגים)! שאל אם זה מנוע 1600, אמרתי כן ואני לא מבין איך עם מזדה 626 הית צריך להתאמץ להגיע אלי כמו שאתה טוען (אמר שנסעתי מהר מאוד).

בסוף אמר לי מה זה האגזוז? אמרתי אה זה יש אישור הבאתי לו, אמרתי לו גם שככה עברתי טסט, הוא התחיל להתחכם אומר לי כן בטח הורדת את זה ואחרי הטסט הרכבת חזרה, אמרתי לו בוא למכון טסטים תראה שיש להם עותק מהאישור שלי, שאל אם אני מתנגד להזמנת סייר לבדיקה, אמרתי אני דורש שתזמין!!! הלך לניידת דיבר בקשר חזר אמר לי סע לאט ביי.

ואני שואל איפה ההגינות בעולם? 250 ש"ח דו"ח על כלום, עכשיו לכו תסבירו למדינה שבגלל שלא עשיתם כלום קיבלתם דו"ח, לקחו לכם סתם 25- ש"ח ועכשיו אין לכם כסף כדי לסדר ליקויים באוטו.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הדוח... אתה צודק, אין צדק בין השוטרים לנהגים. הוא החליט שנהגת בקלות ראש, בעיה שלך, תתמודד.

קיבלת דוח? שלח בקשה לביטול בדואר רשום, תגיד שאין לך כסף, תקרא את האותיות הקטנות בגב הדוח. (נראה לי שאני אוסיף שורה זו לחתימה...)

לגבי האישור של האגזוז, מתוך סקרנות, יש אישורים לאגזוזים? כלומר שי איסור על התקנת אזוז לא מקורי?

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשלוח ערעור על הדו"ח? עזוב אני כבר חצי שנה מחכה לתשובה לגבי ערעור על דוח אחר, בנתיים הם שולחים לי כפל כנס!

אז למה שוב להגיע לזה? עדיף לשלם וזה השיטת מצליח שלהם כנראה. נותנים דו"ח על משהו שאין לי איך להוכיח.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשלוח ערעור על הדו"ח? עזוב אני כבר חצי שנה מחכה לתשובה לגבי ערעור על דוח אחר, בנתיים הם שולחים לי כפל כנס!

אז למה שוב להגיע לזה? עדיף לשלם וזה השיטת מצליח שלהם כנראה. נותנים דו"ח על משהו שאין לי איך להוכיח.

קראת את האותיות הקטנות? אם שלחת בקשה לביטול, הדוח מושהה עד למתן תשובה. שמור על העתק המכתב והפתק של הדואר הרשום על מנת שלא ישלחו לך כפל קנס.

עד כה אני מצליח לא רע בכלל לבטל דוחות שלי ושל אחרים, זה שווה את זה.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להגיד מהיום עד מחר מה כתוב באותיות הקטנות, בשטח הגשתי ערעור! ואני שומר הכל ועדיין מקבל כפל, ושהתקשרתי לברר את העניין השוטר בטלפון אמר לי לא להתייחס לדוחות המוכפלים, אבל בישראל כמו בישראל, יאלצו אותי לשלם בסוף את כל ההכפלות.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להגיד מהיום עד מחר מה כתוב באותיות הקטנות, בשטח הגשתי ערעור! ואני שומר הכל ועדיין מקבל כפל, ושהתקשרתי לברר את העניין השוטר בטלפון אמר לי לא להתייחס לדוחות המוכפלים, אבל בישראל כמו בישראל, יאלצו אותי לשלם בסוף את כל ההכפלות.

תומר,

בישראל תנהג כישראלי, תלך תשלם את הדו"ח כמו ילד טוב ואל תגלה לאף אחד שיצאת פראייר.

מצטער, אבל ככה זה, מילה של שוטר מול מילה של צעיר עם 106 (GTI?) ובלי עורך דין ידוע איך זה יסתיים.

כמובן שבמקרה של דו"ח של 250 ש"ח לא שווה ללכת למשפט.

לדעתי תשלם את ה250 ותפרוק את העצבים אצל לאפה בסעיד :wink:

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר,

בישראל תנהג כישראלי, תלך תשלם את הדו"ח כמו ילד טוב ואל תגלה לאף אחד שיצאת פראייר.

מצטער, אבל ככה זה, מילה של שוטר מול מילה של צעיר עם 106 (GTI?) ובלי עורך דין ידוע איך זה יסתיים.

כמובן שבמקרה של דו"ח של 250 ש"ח לא שווה ללכת למשפט.

לדעתי תשלם את ה250 ותפרוק את העצבים אצל לאפה בסעיד :wink:

יוסי.

לא ולא... חס וחלילה

אל תוותר, יש לך הזכות להגיש בקשה לביטול דוח... למה לא? גם אם אין לך סיבה, ת ב ק ש !!!

אתה בוכה (בצדק) על זה שהשוטר נתן לך דוח (לא בצדק) ושאין לך כלים להתמודד עם הכוח של השוטר כלפיך... אז יש לך! בקשה לביטול דוח מחייבת התיחסות, יש ועדה שדנה בכל בקשה ובקשה. תצרף אישורים רלוונטיים ובמקרה הכי גרוע תקבל את הדוח המקורי.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יואל אתה עושה צחוק? ועדה? על מה אתה מדבר? יושב שם איזה פקיד מעפן או במקרה אחר שוטר משועמם קוראת קצת את המכתב שלי או לפחות אל חלקי האקשן שבו, דוחה את הערעור ושולח לי אם בכלל את הדוח לשלם.

אתה נאיבי מידי, אני מדבר מניסיון של 2 דוחות כבר שנדחו למרות האישורים והוכחות וכל מה שתרצה!

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש לך להפסיד? כלום

מה יש לך להרויח? ביטול דוח או דחיה של מועד התשלום.

אל תהיה פאסימי, תלחם בכלים שיש לך. בקשה אחת ששלחת, לדבריך, עדיין בטיפול... לא? הפסדת משהו? אני חסכתי ככה הרבה דוחות... אל תוותר בקלות, תבקש שיבטלו את הדוח... מספיק שפעם אחת יבטלו בשביל שזה יהיה שווה את זה.

אתה צריך להבין את מהות הבקשה: הם לא מתעניינים אם אתה אשם או לא... בשביל זה יש בית משפט. הם יבטלו עבירה לא חמורה למי שאין כסף. בכל מקרה, אתה מרוויח עיכוב של הדוח. אולי תיפול על שוטרת שקיבלה אתמול בלילה מאחד עם שם דומה לשלך... אין סיבה לא לנסות.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...