Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאסטה ST החדשה 2014 - עכשיו בישראל

איילון מוטורס
שימו לב! השרשור הזה בן 3816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתחיל בגילוי נאות, אני עומד לרכוש את האוטו בדיוק כמו הרוב שפה היגיבו.

יכול להיות שאוטו מצוין אבל לא יודע. מה שאני יודע זה מה שאני רואה בתמונות וקורא בתגובות וזה לא מסתדר לי.

אנשים כותבים אוטו יפה ומרשים רק חבל שאין תפרים מיוחדים בכסא ופרטים מיוחדים. אני רואה פרטים מיוחדים כמו כסוי מתכתי על חלק מההגה. זה נראה כמו גימור של כלי מחנות של חד פעמיים ואולי בשבתות אפשר להחליף בציפוי מוזהב.

מבחוץ אני רואה פנסים לאורך האוטו ולא לרוחב והם בטח נועדו להאיר הצידה ולא קדימה.

זוית התמונות שמבחוץ או לא מחמיאה לאוט או שהוא פשוט מכוער. לא יודע מתי אוטו קצת ספורטיבי הפך ממשהו ארוך ונמוך לגוץ קטן שמנפח שרירים רק בחלק מהגוף. יש הרבה משטח מתכת מעל גלגל אחורי. אני לא יודע אם מהצד האוטו דומה להכלאה או החלאה בין פיאט מיטו ליונדאי אי 20 שלוש דלתות. אולי אני טועה וזה פשוט מיניואן אס מקס של פורד שקיצרו אותו. לא הבנתי מה ההגיון במינואן מקוצר עם רק שלוש דלתות וחלון של נוסע אחורה בגודל קציצה. אולי זה כי מי שנוסע אחורה באוט כזה קצת מתבייש וככה מתחבא.

הצבע בסדר.

NgK7r.jpg

Current: Ford Fiesta ST2

Past: Skoda Fabia 1.2TSI Sport

Peugeot 206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בר בכר העיקר. אני אף פעם לא מגיב ביחס לתגובות של חברי פורום אבל הפעם הגזמת. החלטת להגיע מהשרשור על במוו לפה ולנסות להדליק גם כאן אנשים?

מה גם העקיצות של מי שנוהג ברכב מסוג זה מתבייש? Wtf?

כמו שכתבתי בהתחלה אני לא נוהג לרדת רמה ולהתחיל להתווכח אז בזה סיימתי.

בר בכר העיקר???

בוא נתיחס לתגובה שלך ואז לשלי, טוב?

אתה אף פעם לא מתיחס לתגובות? המהות של פורום זה להתיחס לתגובות. לא?

הגזמתי? במה הגזמתי בדיוק? עומדים אנשים ליד תמונה של אוטו מכוער ואומרים- איזה יופי, מדהים, מקסים, מרשים. חבל שאין תיפורים? על מה אתה מדבר? תיפורים בבגדי המלך החדשים? מה משנה תיפורים שאין בגדים? האוטו מכוער. אולי הוא נוסע טוב ואולי מחיר סבבה אבל מה? מכוער.

אין עקיצות למי שנוהג באוטו. אולי זה אוטו טוב ואני לא מכיר אף אחד שנוהג באוטו, אז איך אני עוקץ אותו? אני רק אומר שמבאס לשבת באוטו כזה מאחורה. בגדול הוא יותר מהנה לשניים קדימה להנות ממנו.למה לקלל? קללה באנגלית לא נחשב קללה?

אתה לא נוהג לרדת רמה? תששמע...מה בדיוק ניסית לעשות?

החלטתי להגיע מהשרשור של במוו. מה אני גר שם לדעתך? על מה אתה מדבר?

תששמע. יכולתי כמוך ללכת לפסים אישיים אבל זה לא המטרה ומיותר. רוצה להתיחס ענינית למה שכתבתי? תסביר מהיפה באוטו בפנים ובחוץ. גופו של עניין איך שאומרים.

גל היקר.אם יש לך מה להגיד על האוטו ואם טעיתי במה שכתבתי. תראה לי איפה טעיתי. אל תדבר איתי בתמונות. רק ביד 2 ה"תמונה מדברת".

כמה עולה האוטו ובאיזה רמת גימור ואביזרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גל היקר.אם יש לך מה להגיד על האוטו ואם טעיתי במה שכתבתי. תראה לי איפה טעיתי. אל תדבר איתי בתמונות. רק ביד 2 ה"תמונה מדברת".

כמו שכתבת בשרשור אחר:

504. זכותו של כל אחד לדעה אוביקטיבית??

הכל ברוח טובה :)

Peugeot 206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גל היקר,תודה על מחוות הפיוס, אבל האם אתה מבין את המשפט שציטטת?" זכותו של כל אחד לדעה אוביקטיבית"

או שאתה מצטט דברים בלי להבין? אם זה המקרה תשכח ממה שביקשתי קודם ותחזור לשים תמונות במקום לכתוב.

הכל ברוח טובה.

אם נחזור לנושא השרשור: האוטו מסקרן, חזק ואולי מהנה. אם היבואן המקביל ימכור במחיר טוב אולי זה גם להיט. בהחלט אוטו שוה דיון.

אבל בינתיים יש בעיה. אנשים רואים תמונות של אוטו מכוער ואומרים שהוא יפה. עולם הפוך.

מה הפלא שבשרשור האברט ואחרים הם אומרים דעה על אוטו שלא נהגו, משוים אותו לעוד אוטו שלא נהגו וידעים מי מנצח. כי קראו דף נתונים? מבחן דרכים אחד?

מסקנה:מי שלא מבין מה שרואה מול העיניים עוד מביע דעה על אוטו ועל משהו שיודע עוד פחות מזה? זה רציני? לאנשים יש מסקנות על מה שלא בדקו, איזה אוטו הוא טוב כאשר הם לא מבינים אפילו מה שהם רואים, הפיאסטה?

האוטו בתמונות נראה רע .אולי במציאות נראה סבבה. בטוח כולם ראו אותו ברחוב? די עם כפיית הדעות הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל בגילוי נאות, אני עומד לרכוש את האוטו בדיוק כמו הרוב שפה היגיבו.

יכול להיות שאוטו מצוין אבל לא יודע. מה שאני יודע זה מה שאני רואה בתמונות וקורא בתגובות וזה לא מסתדר לי.

אנשים כותבים אוטו יפה ומרשים רק חבל שאין תפרים מיוחדים בכסא ופרטים מיוחדים. אני רואה פרטים מיוחדים כמו כסוי מתכתי על חלק מההגה. זה נראה כמו גימור של כלי מחנות של חד פעמיים ואולי בשבתות אפשר להחליף בציפוי מוזהב.

מבחוץ אני רואה פנסים לאורך האוטו ולא לרוחב והם בטח נועדו להאיר הצידה ולא קדימה.

זוית התמונות שמבחוץ או לא מחמיאה לאוט או שהוא פשוט מכוער. לא יודע מתי אוטו קצת ספורטיבי הפך ממשהו ארוך ונמוך לגוץ קטן שמנפח שרירים רק בחלק מהגוף. יש הרבה משטח מתכת מעל גלגל אחורי. אני לא יודע אם מהצד האוטו דומה להכלאה או החלאה בין פיאט מיטו ליונדאי אי 20 שלוש דלתות. אולי אני טועה וזה פשוט מיניואן אס מקס של פורד שקיצרו אותו. לא הבנתי מה ההגיון במינואן מקוצר עם רק שלוש דלתות וחלון של נוסע אחורה בגודל קציצה. אולי זה כי מי שנוסע אחורה באוט כזה קצת מתבייש וככה מתחבא.

הצבע בסדר.

תגיד ראית את הרכב במציאות?, חיפשת תמונות שלו ברשת?

שאני עומד לרכוש רכב, אני מחפש את כל המידע שיש עליו ברשת , רואה את כל המבחנים, קורא את כל הכתבות, וקופץ לאולם תצוגה להתרשם ולעשות נסיעת מבחן, בטח לא שופט על פי תמונה וחצי שמישהו מצלם בסמארטפון.

ומה זה מעניין מה אחרים חושבים? השאלה אם אתה מתחבר לרכב או לא, לכן במקום לנהוג עם המקלדת, אם אתה רציני בעניין הרכישה תקבע פגישה ותתקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ילד מירוצים. בתגובה הראשונה כתבתי בשורה ראשונה"גלוי נאות, אני עומד לרכוש את הרכב כמו הרוב שפה הגיבו"

מה אתה מסיק מזה?

שאתה מנסה להיות ציני אבל קשה להבין את זה מההתנסחות הראשונית שלך.

-אם אתה לא יודע תשאל, אם אתה יודע תגיד, אם אתה חושב שאתה יודע... עדיף שלא תגיד.

:wink:

כרגע אייקון זמני, מייצר טובים יותר להמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גל היקר,תודה על מחוות הפיוס, אבל האם אתה מבין את המשפט שציטטת?" זכותו של כל אחד לדעה אוביקטיבית"

או שאתה מצטט דברים בלי להבין? אם זה המקרה תשכח ממה שביקשתי קודם ותחזור לשים תמונות במקום לכתוב.

Grumpy-Cat1.jpg

לכתוב זה ללוזרים!

Peugeot 206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר בכר היקר,

מקנא ?? לך תזמין.דיבורים כמו חול לא עושה רושם על אף אחד.דעתך היא כזאת?לא בטוח באמת,מי שנותן

חוות דעת כזאת היה רוצה רכב כזה.מותר לחלום רק מה אל תהיה "יוסף בעל החלומות" או שתשמור את דעותיך

הקיצוניות לעצמך כמו שהבנת אף אחד לא התלהב מרעיונותך.

בכל אופן מאחל לגל בהצלחה ותתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, גם טורבו GT42 אני יכול להרכיב לך בגינה, מה הקשר ?

שילמת מעל 100 אלף שקל על מוצר חדש עם מפרט מסויים שהתחייבו לך עליו, איך היית פועל ? איך הם פעלו ?

כי היום זה ג'אנטים, מחר זה מערכת, שבוע הבא תקבל עם כסאות פלסטיק ?

חשוב להבין אם זה טעות נקודתית (כי היבואן חדש) שקראה בהיסח דעת בהזמנה, או שיש פה עסק עם חבר'ה שלא יודעים מה הם עושים (בייבוא) וחובבנים.

ידידי, אתה לא יורד לסוף דעתי.

ג'אנטים ואולי קאליפרים זו פעולה שכל פנצ'רמעכר נורמלי אמור לדעת לעשות, לדעתי איילון היו יכולים להזמין את החלקים החסרים ולהרכיב אצל מישהו מוסמך.

אם מדובר במושב שונה, מערכת שמע שונה או חבילת ביצועים שקשורה לניהול המנוע שהיו שונים לרעה מההזמנה המקורית כאן היה אפשר לאמר שזה טעות קריטית, כי זה דברים שעדיף לא לתקן בארץ אצל כל אחד.

חוץ מזה כבר קרה שהגיעו לארץ משלוחים עם אבזור קצת שונה ממה שמפורט אצל היבואן ואפילו הגיעו מיבואנים סדירים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...