Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם לי הלכה שרשרת טיימניג בסיאט איביזה 1.2 TSI

יניב921
שימו לב! השרשור הזה בן 3800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 130
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לסיכום, היבואן לקח על עצמו את הכל.

יש לציין לזכות לשבח את השירות מאת צמפיון מוטורוס.

השירות הוא מקצועי ונפלא לאורך כל הדרך וציינתי זאת.

במיוחד נציגת שירות בשם הילה. שהייתה מדהימה.

זה שהיבואן לא הסכים בתחילה לתקן על דעת עצמו, אפשר להבין.

אולם השירות היה אדיב, בעת שלא הסכימו לכסות את עלות הטיפול וזה ניתן להבין, כי אם אין הנחייה מאת היצרן אז ידיה של צמפיון כבולות. גם בחול אין קמפיין/ריקול של העניין. זה מאוד אינדיבידואלי, על פי מספר שלדה, רכבים מסויימים ובזמן ייצור מסויים.

אגב, עדיין יש רעש מתכתי - אולי אלו צינורות המזגן/דלק...

סוף טוב הכל טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שלום לכולם

גם אצלי הוחלף המותחן באחריות והסוף טוב אלא מה - אחרי שבוע אני מקבל טלפון כי "שכחו להחליף שמן ופילטר - יש הנחיית יצרן בנושא במסגרת החלפת המותחן"

האלמנט בסך 550 ש"ח (טיפול קטן) - אלא מה עשיתי טיפול לפני 3 חודש והוחלף שמן ופילטר.

עליתי בטלפון מול מנהל טכני של סקודה והוא טוען שזאת הנחיית היצרן - צמיגות השמן שונה והמותחן הוא הידראולי... - לי זה נשמע הזוי.

מישהו עוד נתקל בנושא? האם המותחן הוא באמת הידראולי?:roll:

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

גם אצלי הוחלף המותחן באחריות והסוף טוב אלא מה - אחרי שבוע אני מקבל טלפון כי "שכחו להחליף שמן ופילטר - יש הנחיית יצרן בנושא במסגרת החלפת המותחן"

האלמנט בסך 550 ש"ח (טיפול קטן) - אלא מה עשיתי טיפול לפני 3 חודש והוחלף שמן ופילטר.

עליתי בטלפון מול מנהל טכני של סקודה והוא טוען שזאת הנחיית היצרן - צמיגות השמן שונה והמותחן הוא הידראולי... - לי זה נשמע הזוי.

הוא צודק 100% זאת הנחיית היצרן. ראיתי במו עיניי את הtpi בעזרתו האדיבה איש יקר.

לא בטוח שזה מחייב מבחינ ה טכנית, אך זוהי הוראת היצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיכום, היבואן לקח על עצמו את הכל.

יש לציין לזכות לשבח את השירות מאת צמפיון מוטורוס.מה זה נפלא עד שלא עשית רעש לא ספרו אותך ממטר

השירות הוא מקצועי ונפלא לאורך כל הדרך וציינתי זאת.

במיוחד נציגת שירות בשם הילה. שהייתה מדהימה.

זה שהיבואן לא הסכים בתחילה לתקן על דעת עצמו, אפשר להבין. כן, אני לא הבנתי, אבל אם אתה מבין אשרייך

אולם השירות היה אדיב, בעת שלא הסכימו לכסות את עלות הטיפול וזה ניתן להבין, כי אם אין הנחייה מאת היצרן אז ידיה של צמפיון כבולות. גם בחול אין קמפיין/ריקול של העניין. זה מאוד אינדיבידואלי, על פי מספר שלדה, רכבים מסויימים ובזמן ייצור מסויים.

אגב, עדיין יש רעש מתכתי - אולי אלו צינורות המזגן/דלק... ואולי זה רק VAG

סוף טוב הכל טוב. עד התקלה הבאה

עכשיו שתיקנו לך אתה מתלקלק... give me a break

רכב 2011 עם 40 אלף ק"מ עם כל כך הרבה תקלות ואתה מבסוט?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעש מתכתי יש בכל הTSI למיניהם.

גם אדים\עשן באגזוז ולא רק בבוקר!

צינורות מזגן\דלק לא אמורים (ואני חושב שגם לא יכולים) לעשות רעש של מתכות בהתאם לסלד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

במסגרת טיפול החלפת המותחן באחריות , הם שכחו להחליף ל שמן מנוע מתאים ופילטר -

זו אחריותם המלאה והם צריכים לתקן זאת על חשבונם .

ובמיוחד לרכב אשר בצע טיפול והחליף שמן ופילטר לפני שלושה חודשים , ושילם על כך .

כאשר אתה מדבר עם השרות הטכני , בדוק ועדכן אותנו לאיזה שמן מנוע הם מחליפים - צמיגות ותקן .

ובמה הוא שונה מהשמן אשר כרגע במנוע הרכב .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו שתיקנו לך אתה מתלקלק... give me a break

רכב 2011 עם 40 אלף ק"מ עם כל כך הרבה תקלות ואתה מבסוט?

שמע, הבעיה היא שעד שלא עושים רעש לא מקבלים טיפול.

זה נכון לגבי צ׳מפיון וזה נכון לגבי כל דבר אחר בתרבות המסריחה בארץ הזאת.

אני יכול לתת לך אינספור דוגמאות שקרו ועד שלא איימתי לא קיבלתי שירות ( מחשב נייד, מצלמה מקצועית ...).

אז נכון, מגיע לו היה לקבל שירות ובהתחלה כמו בכל מקום בארץ אמרו ישר לא, עד שצצה לה הילה ואני מאמין שהיא עזרה לו

ועידכנה אותו בכל המתרחש כמו שהיא עזרה להרבה אנשים פה בפורום וזה צעד מבורך ובתכלס למרות שהוא קנה רכב ממיטב כספו

הוא לא יכול לקחת את זה כמובן מאליו... למה אתה שואל ? כי אתה בישראל.

כמובן שעולה השאלה מה קורה עם אנשים שהם לא בפורום וכשהם נענים בשלילה מה הם עושים ?

צ׳מפיון מנסים לעשות שינוי וזה יקח המון זמן, לבנתיים הילה זה כל מה שיש לנו .-:)

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שעולה השאלה מה קורה עם אנשים שהם לא בפורום וכשהם נענים בשלילה מה הם עושים ?

נוכחנו כבר מזמן לגלות שאין שום שאלה, משלמים מחיר מלא!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעש מתכתי יש בכל הTSI למיניהם.

גם אדים\עשן באגזוז ולא רק בבוקר!

צינורות מזגן\דלק לא אמורים (ואני חושב שגם לא יכולים) לעשות רעש של מתכות בהתאם לסלד.

חביבי, אם אין לך מושג בנושא, עדיף שלא תגיב. אתה עלול להטעות אנשים לחינם. זאת הפעם השנייה שאני מעיר לך בנושא...

אדים - מן הסתם. הנעה ראשונית / הנעה קרה / טמפרטורה נמוכה. מעבר לכך - לא תקין. וד"א, תופעת האדים קיימת גם ב-1.4 שלך (וכמובן ב-1.6 שהוחלף על ידי ה-1.2TSI בזמנו).

רעש מתכתי יש בכל ה-TSIים, בלי יוצאי דופן. זה חלק מהצליל של המנוע - בעיקר בזכות ההזרקה הישירה. באחד זה רועש יותר (1.2TSI) ובאחר זה פחות (1.8TSI). אבל זה תקין וידוע - עד לשלב שזה הופך "דיזלי" במיוחד ומרמז על התקלה בשרשרת.

דבר שני, ב-1.2TSI יש תופעה מוכרת וידועה של התנתקות צינורות הדלק - מהקליפסים - ליד הבית בולם. מנסים לפתור את זה עם בנד חזק יותר / בנד שונה (מהמקורי) ועל ידי ספוג מסביב, כך שבמידה ואכן ישתחרר הצינור מהקליפס, הוא לפחות לא ירעיש.

מניסיוני - שום פתרון שהוצע ויושם על ידי המוסכים השונים, לא פתר את התופעה לפרק זמן של יותר מחודשים בודדים (במקרה הטוב).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חביבי, אם אין לך מושג בנושא, עדיף שלא תגיב. אתה עלול להטעות אנשים לחינם. זאת הפעם השנייה שאני מעיר לך בנושא...

אדים - מן הסתם. הנעה ראשונית / הנעה קרה / טמפרטורה נמוכה. מעבר לכך - לא תקין. וד"א, תופעת האדים קיימת גם ב-1.4 שלך (וכמובן ב-1.6 שהוחלף על ידי ה-1.2TSI בזמנו).

רעש מתכתי יש בכל ה-TSIים, בלי יוצאי דופן. זה חלק מהצליל של המנוע - בעיקר בזכות ההזרקה הישירה. באחד זה רועש יותר (1.2TSI) ובאחר זה פחות (1.8TSI). אבל זה תקין וידוע - עד לשלב שזה הופך "דיזלי" במיוחד ומרמז על התקלה בשרשרת.

דבר שני, ב-1.2TSI יש תופעה מוכרת וידועה של התנתקות צינורות הדלק - מהקליפסים - ליד הבית בולם. מנסים לפתור את זה עם בנד חזק יותר / בנד שונה (מהמקורי) ועל ידי ספוג מסביב, כך שבמידה ואכן ישתחרר הצינור מהקליפס, הוא לפחות לא ירעיש.

מניסיוני - שום פתרון שהוצע ויושם על ידי המוסכים השונים, לא פתר את התופעה לפרק זמן של יותר מחודשים בודדים (במקרה הטוב).

אמת דיברת, שום פתרון שהציעו לא החזיק זמן רב מידי.

אולם, קיים חוץ מרעש המנוע המתכתי, רעש בצד ימין- אלו הם צינורות הדלק/מזגן. שמו ספוג... ועזר לחודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...