Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם לי הלכה שרשרת טיימניג בסיאט איביזה 1.2 TSI

יניב921
שימו לב! השרשור הזה בן 3796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 130
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

במקרה שלך זה סתם תירוץ של הייבואן/ייצרן בכדי להתנער מאחריות. גם אם פעם או פעמיים לא הוספת שמן באיכות הנדרשת על-ידי ייצרן הרכב הדבר לא יפגע במערכת התזמון.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה התרומה שלכם לכול דיון שנפתח בעניין תקלות או הודעות שקשר לרכבי קונצרן VAG חוץ מאשר לזרוק רפש ולציין בראש חוצות למה הרכבים תוצרת קונצרן VAG הם קקה.

די נמאס לקרוא את ההודעות שלכם !

צודק.

כשאני נתקל בהודעות שלהם, ועוד כמה "כוכבים" אני פשוט מדלג.

ממליץ לך לעשות אותו דבר במקום להתרגז.

בערך כמו הקשר בין פיצה לכוסיות

מדי טיפול השרשרת אמורה לעבור בדיקה ויזואלית ושימון במידת הצורך אבל אין לה שום קשר לשמן מנוע

יש קשר, במיוחד במנועים מודרניים עם יחס דחיסה גבוה ובשילוב שמנים סינטטיים.

אתן למומחים להסביר כי מעבר לכותרות אני לא מספיק מבין בעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלך זה סתם תירוץ של הייבואן/ייצרן בכדי להתנער מאחריות. גם אם פעם או פעמיים לא הוספת שמן באיכות הנדרשת על-ידי ייצרן הרכב הדבר לא יפגע במערכת התזמון.

תודה, קראתי באנגלית שיש קשר בין לחץ השמן למותחנים.

ובכל זאת כפי שאמרת היבואן מנסה להיתלות על כל תירוץ שימצא, וזאת אף על פי שהוחלף שמן על פי הוראות היצרן והיבואן ופילטר שמן מקורי ....

יותר מזה וידאתי שיוחלף שמן CASTROL כפי שמוטבע על פקק השמן במנוע ולא כמו ששמים במוסכי היבואן- שמן ישראלי משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, הנציגה האדיבה (באמת אדיבה ונחמדה ) מצ'מפיון אמרה לי שיש קשר הדוק בין השניים. וכך ניסתה להטיל ואפילו במעט את האחריות לפגם בייצור בשרשרת הטיימניג על הצד שלי. מכיוון שאת הטיפול האחרון ( שמנים ופילטרים ביצעתי לא בצמפיון).

פעם אחרונה שאני קונה משהו מצ'מפיון. ואני מקווה שאחרים יסיקו את שלהם.

בזיון !

מבחינת צ'מפיון אולי גם לא ביצעת כלל טיפול או שלא ביצעת טיפול בזמן או שלא ביצעת טיפול בהתאם להוראות היצרן.

על כן דבר ראשון המצא להם חשבונית הטיפול במוסך האחר על מנת להוכיח כי ביצעת הנ"ל ובצורה תקינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת צ'מפיון אולי גם לא ביצעת כלל טיפול או שלא ביצעת טיפול בזמן או שלא ביצעת טיפול בהתאם להוראות היצרן.

על כן דבר ראשון המצא להם חשבונית הטיפול במוסך האחר על מנת להוכיח כי ביצעת הנ"ל ובצורה תקינה.

אני משיג להם את החשבונית, אף על פי שאין קשר בין הטיפול לבין הפגם בייצור.

בגרמניה טפלו בלי לשאול ב5000 רכבים תחילה :

http://www.autobild.de/artikel/vw-tsi-motorschaeden-3393757.html

ולאחר מכן הסכימו לתקן את כל מנועי TSI מהשנה הראשונה :

http://www.autobild.de/artikel/vw-tsi-motorschaeden-3413311.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובדה שטיפלת במוסך שאינו מורשה יבואן באה כאן לרעתך. זה בכלל לא משנה אם טיפלת לפי הספר או לא. הרבה יותר קשה להם לבוא לקראתך אם הרכב טופל מתי שהוא מחוץ למסגרת המבוקרת שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובדה שטיפלת במוסך שאינו מורשה יבואן באה כאן לרעתך. זה בכלל לא משנה אם טיפלת לפי הספר או לא. הרבה יותר קשה להם לבוא לקראתך אם הרכב טופל מתי שהוא מחוץ למסגרת המבוקרת שלהם.

לא נכון.

יש לי שיחה מוקלטת עם נציגת שירות צמפיון שאמרה לי במפורש שאין ריקול/קמפיין על שרשרת הטיימניג ולכן אם תמה תקופת האחריות, אזי אין שום כיסוי לנושא ובכלל לא נכנסה איתי לתיקון במסגרת רצון טוב ( גוד וויל ) שבד"כ מותנה בטיפולים בחברה.

"אם היצרן לא מורה לנו להחליף אנו לא מחליפים"

מסקנה = השירות של היצרן הוא מעולה, אבל באירופה.

בישראל ? שכל אחד יסיק לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך לקפוץ למוסך רון שמכיר את הרכב הזה מצויין לשם קבלת דיאגנוסטיקה נוספת. ייתכן שתגלה שלא קיימת בעיה בשרשרת התיזמון ברכבך.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך לקפוץ למוסך רון שמכיר את הרכב הזה מצויין לשם קבלת דיאגנוסטיקה נוספת. ייתכן שתגלה שלא קיימת בעיה בשרשרת התיזמון ברכבך.

תודה, תן פרטים על המוסך. כתובת טלפון.

אמנם קשה לי להאמין שהשרשרת תקינה, לאחר ששני בוחני רכב אמרו לי שהיא פגומה, אף על פי שהשלישי האחרון, לא ציין כלל בעיה בשרשרת.

אגב, עדכון. צמפיון השיבו סופית שהם לא מכסים את עלות התיקון. כל הגורמים מחו"ל, כבר לא עונים כלל.

וזאת, חרף איומיי להפיץ במדיה, תביעות ....

ועכשיו, אני באמת מגיש תביעה בבית דין לתביעות קטנות. היום אפשר באינטרנט ! (:

השאלה על כמה לתבוע ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב,

צר לי שאני נאלץ להגיד את זה אבל נראה לי שהסיכוי בתביעה לא גדול ועדיין, תבע להם ת'תחת!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני רגע לפני קניית איביזה חדשה (ליסינג 0 ק"מ), לאחר שהתייעצתי כאן בפורום לגבי i20 או איביזה, ולא קיבלתי פידבק שלילי.

הקריטריונים העיקריים שלי בבחירת רכב הם אמינות וצריכת דלק.

השרשור הזה מדאיג אותי מאוד, האם יש בעיה ידועה ברכבי איביזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה על כמה לתבוע ?

השאלה היא על מה לתבוע.

אם תוכל להוכיח שתקלות זהות תוקנו ע"י היבואן ללא תשלום, ולך לא מתקנים, רק בגלל שעשית טיפול אחד במוסך לא מורשה יבואן (אבל מוסך מורשה כחוק) - על זה יש לך, אולי, קייס לתביעה, וקייס מעניין מאוד לעיתונות הכלכלית.

תתחיל מלמצוא מובאות לטענה שאצל אחרים כן תיקנו את התקלה הזו, למרות שזה היה לאחר תום תקופת האחריות (גם בתוכה, כדי להראות שזה פגם בייצור).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...