Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצולם: ניקוי בית מצערת (והחלפת נוזל קירור על הדרך) - טויוטה יאריס T Sport

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 3883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעבר הייתה בבעלותי גולף 99 שגימגמה בסרק, במוסך הוא השפריץ ספריי ישירות לבית מצערת ונתן גז.

זה פתר תבעיה, למה ללכת כל כך רחוק עם פירוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את הקטע עם פירוק של חיישני MAF הרי ברוב המקרים החיישן מגיע בנפרד מהבית שלו ולא נדרש שום כיול מיוחד לאחר ההחלפה שלו

בקורס של בוש זה חזר ועלה לא פעם ולא פעמיים שאחרי פירוק החיישן מגוף ה MAF הוא לא חוזר לתפקד באותו האופן. אני מדבר על חיישני MAF של BOSCH שנראים ככה:

0280218063.jpg

בעבר הייתה בבעלותי גולף 99 שגימגמה בסרק, במוסך הוא השפריץ ספריי ישירות לבית מצערת ונתן גז.

זה פתר תבעיה, למה ללכת כל כך רחוק עם פירוק?

מה שהמוסך עשה לא יכול היה לשחרר מנוע צעדים תפוס.

מדובר במשקעים קשים, ספריי קרבורטורים לא משחרר את כל הג'יפה, צריך לשפשף.

לא ברור לי מה הייתה התקלה ומה המוסך השפריץ או לאן בדיוק הוא השפריץ ובכל מקרה אני לא יודע עד כמה זה בריא להשפריץ ספריי קרבורטורים לרכב מונע, בטח אחד עם הזרקה וממיר קטליטי.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...