Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחובבי המוסיקה - שומעים באוטו מוזיקה בפול ווליום? תקבלו קנס

elians
שימו לב! השרשור הזה בן 3776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וזה בעצם הכל, לא להפריע לאחרים ולהבין שזה יכול להפריע, במקום להיות אנטיפת שחושב שיש לו זכות לפלוש למרחב האישי של אחרים עם רעש.

אני באמת לא שונא בשם השנאה.

אני לא שונא אפילו את מי שעושה את זה, אלא רק שונא את הפעולה הספציפית הזו ואת הגישה.

אם מישהו לא מפריע לאחרים, שיעשה מה שהוא רוצה.

קצת התחשבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 363
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סיטואציה שונה אך דומה:

אם אתה עושה שיפוצים בבית בשעת צהרים, וכשאני יוצא עם הכלב לטיול זה מציק לי, מה אתה רוצה שאעשה בנידון?

JL Audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא למה עושים את השיפוץ ומתי.

יש חוקי עזר שאוסרים על רעש של שיפוצים בשעות מסוימות.

אבל ההתייחסות לשיפוץ זה כאל פעולה שעושה רעש כתוצר לוואי של מטרה יותר חשובה (השיפוץ עצמו).

במקרה של מוזיקה שנובעת מהרכב שלך או מהדירה בשעת הצהריים, המטרה היחידה היא הנאה שלך, שבאה על חשבון אחרים.

כל עוד הרעש הוא לא למטרה שעוזרת למישהו, אין לו זכות קיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, בואו נסגור את העניין הזה.

חברי הSPL לא נמצאים בכל הסבב הזה שאתם מדברים עליו.

כי אחרי הכל, סאב של פיוניר ו6X9 מאחורה מוגברים ע"י V12 זה לא SPL.

זה ילדים שרוצים לעשות פוזות ו "יש לי מערכת ב5000 שקל (שבתכלס שווה אולי 2000)"

יש את הקהילת הערסים - שאליהם תשומת הלב צריכה להיות.

ויש את קהילת ה SPL - אנשים בוגרים שהשקיעו ממיטב כספם בשביל ההנאה האישית, ולא בשביל "הנאת" הסובבים שלהם.

בואו נסגור לכם פינה לגבי חברי ה SPL.

אנחנו כן שומעים מוזיקה בווליום גבוה, כי זה ההנאה שלנו.

אנחנו כן מניכים ליד בניני מגורים, כי אנחנו כן יודעים לכבד, ובידיוק כמו שאני לא רוצה שיפריעו לי כשאני יושב לי בחדר, גם אני לא אפריע לאחרים.

ברמזור? אנחנו לא ננמיך. אלא אם כן יש משהו חריג בסביבה שמצריך הנמכה.

פרנקוס, תסלח לי, אבל שיחה שיש לך עם חבר שלך זה לא משהו חריג שיגרום לי להנמיך, תעבור את המעבר חציה ותמשיך לדבר, אתה לא תמות מזה.

אבל לעומת זאת, בחורה שעוברת עם עגלת תינוק, פה אנחנו כן ננמיך, כי שוב תסלח לי, אבל אתה יכול להתמודד עם זה לכמה שניות ולהמשיך בדבריך, התינוק לא.

במקום לבוא לתלונות לגבי מערכות, למה שלא תתלוננו לגבי הדודי זרימה חופשית של המכוניות?

אחרי הכל, כשאני עובר בשכונה שלכם ב2 בלילה, אני מנמיך את המוזיקה,

אבל הבחור עם הדוד זרימה לא יכול לנתק את הדוד.

כנ"ל לגבי האופנועים.

דרך אגב, פרנקוס, לגבי השיחה שלך עם חבר שלך,

כשאני עוצר ברמזור, השיחה שלך מפריעה לי, אני לא רוצה לדעת על מה אתה מדבר עם חבר שלך, זה לא מעניין אותי.

אז אולי תשתוק כשאתה עובר במעבר חציה?

אף אחד לא צריך לשמוע את השיחה שלך, בידיוק כמו שאף אחד לא צריך לשמוע את המוזיקה שלי.

בוא נגיד ככה, ברמזורים, לכמה אנשים המוזיקה מפריעה?

נגיד 5-6 אנשים?

שבמקרה הם גם או הולכי רגל במעבר חציה, או נהגים שיושבים על ההגה.

תסלח לי, אבל בזמן הזה אף אחד מהם לא מנסה להרדים מישהו לישון, או מנסה לישון בעצמו, או כל דבר אחר שכמה שניות של מוזיקה יהרסו לו את כל היום.

ליד בניני מגורים העניין שונה, אני לא יודע מה הולך עם הדיירים בבניין, מי מנסה לעשות מה, וזה גם לא מעניין אותי.

אבל בתור בן אדם בוגר, אני כן יודע מתי צריך להפסיק עם המוזיקה.

Pioneer 80PRS

Celestra FA2150x : Hertz HV 165 XL ||| Boston Acoustics GT275 : Hertz HT 28

DC 3.5k : Sundown Z v.3 15

XS Power D2400 , D5100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לאהוב ז'אנר מסויים של מוזיקה, או להיות בצד בצד מסויים של מערכות מולטימדיה לרכב,

כדי להפריע לסביבה.

לא צריך למגר את תופעת הסמים/רצח/ גנבה ואז כאשר העולם יהיה מושלם לגשת להתפנות ולטפל במפגעים של איכות חיים.

הכל נעשה במקביל.

מכיוון שאנו איננו חיים בעולם של שלמות ובעולם ורוד תמיד יהיה "הכל מהכל", זה לא אומר שאיכות החיים תזנח.

הרבה כותבים ניסו להסביר את הנושא של התחשבות בזולת, שמירה על איכות חיים, אבל רוב התגובות שהתקבלו היו עויינות.

אף אחד לא שונא מוזיקה ולא רוצים שלא תשמעו מוזיקה, להפך, תהנו תעשו את מה שאתם אוהבים, רק עם התחשבות בסובבים.

אני רואה כמה קשה לשכנים שלי להרדים את הילדים שלהם בלילה, וזה נהיה קשה עוד יותר כאשר מתחת לחלון ביתם נפתח "דיסקו בגאז'".

אין לי מערכת מקצועית ברכב ואני לא שואפת להתקין אחת כזו כדי להשמיע מוזיקה לסביבה החיצונית שלי,

כך כאשר אני נכנסת לעיר, אני מחלישה את המוזיקה, נסיעה של 300 מטר ברחוב עד לחניה לא תשנה לי כלום,

אבל בטוח תהיה נעימה יותר לסובבים אותי.

ל'

עד עכשיו לדעתי הדעות של מי שכתב בעד החוק היו לגיטמיות ולא באו להשמיץ אף אחד או לנקוף אצבע מאשימה כלפי חברי פורום ששומעים חזק.

המשפט המסומן שלך הכליל כרגע הכללה גסה וממש ילדותית את כל החברים פה.

עם כל הכבוד, אני שומע חזק בשביל עצמי ולא בשביל אף אחד, לא כולם פה בני 18 (תתפלאי אבל יש פה שנושקים ל40 וגם 50 ששומעים חזק).

פה לדעתי הכתמת את כל השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, בואו נסגור את העניין הזה.

חברי הSPL לא נמצאים בכל הסבב הזה שאתם מדברים עליו.

כי אחרי הכל, סאב של פיוניר ו6X9 מאחורה מוגברים ע"י V12 זה לא SPL.

זה ילדים שרוצים לעשות פוזות ו "יש לי מערכת ב5000 שקל (שבתכלס שווה אולי 2000)"

יש את הקהילת הערסים - שאליהם תשומת הלב צריכה להיות.

ויש את קהילת ה SPL - אנשים בוגרים שהשקיעו ממיטב כספם בשביל ההנאה האישית, ולא בשביל "הנאת" הסובבים שלהם.

בואו נסגור לכם פינה לגבי חברי ה SPL.

אנחנו כן שומעים מוזיקה בווליום גבוה, כי זה ההנאה שלנו.

אנחנו כן מניכים ליד בניני מגורים, כי אנחנו כן יודעים לכבד, ובידיוק כמו שאני לא רוצה שיפריעו לי כשאני יושב לי בחדר, גם אני לא אפריע לאחרים.

ברמזור? אנחנו לא ננמיך. אלא אם כן יש משהו חריג בסביבה שמצריך הנמכה.

פרנקוס, תסלח לי, אבל שיחה שיש לך עם חבר שלך זה לא משהו חריג שיגרום לי להנמיך, תעבור את המעבר חציה ותמשיך לדבר, אתה לא תמות מזה.

אבל לעומת זאת, בחורה שעוברת עם עגלת תינוק, פה אנחנו כן ננמיך, כי שוב תסלח לי, אבל אתה יכול להתמודד עם זה לכמה שניות ולהמשיך בדבריך, התינוק לא.

במקום לבוא לתלונות לגבי מערכות, למה שלא תתלוננו לגבי הדודי זרימה חופשית של המכוניות?

אחרי הכל, כשאני עובר בשכונה שלכם ב2 בלילה, אני מנמיך את המוזיקה,

אבל הבחור עם הדוד זרימה לא יכול לנתק את הדוד.

כנ"ל לגבי האופנועים.

דרך אגב, פרנקוס, לגבי השיחה שלך עם חבר שלך,

כשאני עוצר ברמזור, השיחה שלך מפריעה לי, אני לא רוצה לדעת על מה אתה מדבר עם חבר שלך, זה לא מעניין אותי.

אז אולי תשתוק כשאתה עובר במעבר חציה?

אף אחד לא צריך לשמוע את השיחה שלך, בידיוק כמו שאף אחד לא צריך לשמוע את המוזיקה שלי.

בוא נגיד ככה, ברמזורים, לכמה אנשים המוזיקה מפריעה?

נגיד 5-6 אנשים?

שבמקרה הם גם או הולכי רגל במעבר חציה, או נהגים שיושבים על ההגה.

תסלח לי, אבל בזמן הזה אף אחד מהם לא מנסה להרדים מישהו לישון, או מנסה לישון בעצמו, או כל דבר אחר שכמה שניות של מוזיקה יהרסו לו את כל היום.

ליד בניני מגורים העניין שונה, אני לא יודע מה הולך עם הדיירים בבניין, מי מנסה לעשות מה, וזה גם לא מעניין אותי.

אבל בתור בן אדם בוגר, אני כן יודע מתי צריך להפסיק עם המוזיקה.

סוף סוף מישהו שמעלה טיעון לגיטימי, שפוי, שאפשר לדבר איתו.

במקום לאמר שרעד של באס זה לא רעש.

במקום להשוות אתר בניה לרכב חולף.

ועוד ועוד עשרות דוגמאות פשוט ילדותיות שהעלו כאן.

ההתייחסות בשרשור הזה היא לרעש כולל, כלשהוא שמתבצע במקום ובזמן הלא נכון ללא כל התחשבות בזולת.

לא דובר על חברי הפורום שכן מנסים להתחשב ככל הניתן ( אבל התדמית זה משהו שאפשר לדבר עליו, בפועל על זה אני באופן אישי מתלונן אבל זה לא נושא השרשור בכלל, אפשר לפתח את זה בהזדמנות אחרת אם אולי חברי SPL ינסו להקשיב לי לרגע)

מדובר כאן בתופעה גורפת שלא קשורה לחברי הפורום, אני מקווה לפחות שהפעם אני יכול להכליל לחיוב.

לא אהבתי בכלל את התגובות העוינות שנראו כמו נסיון להשתקת פיות עקב חוסר יכולת להעלות טיעון לגיטימי עד שעכשיו ראיתי תגובה מאוד יפה ומאוד עניינית.

בכלל נושא השרשור הוא על מכת רעש בדרום והלוואי ומשטרת ישראל היתה מראש מטפלת בבעיה הזאת בחומרה כבר מזמן ואני מדבר על כל רעש באשר הוא.

תתחשבו בסביבה שלכם עד כמה שניתן זה המסר והוא נשלח לכולנו בכדי להשאיר לכם בתודעה את החשיבות, גם אתם יום אחד תהיו הורים, זה נפלא אבל מאוד מאוד קשה ואז הרגישות שלכם לרעש תגדל עשרות מונים.

ודי, אני באמת לא שונא כאן אף אחד וגם לא SPL

למען האמת אני עוקב אחרי השעשועים שלכם באדיקות ונהנה לראות את כל החידושים, בייחוד של דיוויד.

תוציאו את זה מהראש שלכם, אני מדבר עליי באופן אישי.

הדבר שמפריע לי זה נושא ההתנהגות והתדמית, במפגש מרכז האחרון אתם נר איתם כמו חבורה של "רוצים להיות ר אפרים" וזה היה נראה רע! שפת הגוף, תוכן המוזיקה, הבאלאגן שהיה מסביב, רכבים שהתפרעו - ניסיתי לאמר לכם שזה מוציא לכם שם רע כי זה נראה רע.

ממש לא רציתי לאמר לכם שאני שונא מישהו או משהוא, תרצו לדבר סוף סוף, אשמח, לא תרצו אז לפחות אל תצאו מתוך הנחה שיש לי בכלל אנרגיות לשנאה.

לילה טוב

וכן אני עדיין מנסה להפחית את כמות המעורבות שלי בפורום כי זה לא עושה לי טוב ונראה שגם לרבים אחרים מכם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשפט המסומן שלך הכליל כרגע הכללה גסה וממש ילדותית את כל החברים פה.

עם כל הכבוד, אני שומע חזק בשביל עצמי ולא בשביל אף אחד, לא כולם פה בני 18 (תתפלאי אבל יש פה שנושקים ל40 וגם 50 ששומעים חזק).

פה לדעתי הכתמת את כל השרשור.

הכתמתי את כל השרשור?

תגובה ילדותית?

אתה מכיר אותי בכלל?

עד לפני שנה וקצת שעוד היו מפגשים במרכז הייתי מגיעה לכל מפגש מתעדת את מה שמתרחש ונהנת לשמוע את את המוזיקה ולהתרשם מהמערכות השונות.

אתה לא תקרא לי בשמות ולא תכתוב דברים שלא כתבתי.

תתיחס לגף ההודעה ולא לכותב.

לכתוב ולהכליל אני יכולה בקלות ולעשות אותו הדבר לכיוון התגובה שלך.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את יכולה להיות במפגשים משנת 48 ולהמשיך לתעד שם עד 2040, ברגע שבשבילך מערכת מושקעת זה ״כדי שישמעו אותי בחוץ״ אז כן הכללת על כל הפורום הזה.

תקראי מה שכתבת שוב, להגיד צודק טעיתי לא כואב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הכללתי, להפך, אני מאוד אוהבת לראות מערכות מושקעות.

לא אוהבת לראות נהג שמשמיע את המוזיקה שלו כמו מואזין ברחוב ומפר את השקט.

ומה לעשות מי שיש לו מערכת סטנדרטית לא יכל להגיע לעוצמה של מערכת שבונים אותה.

לא טעיתי ולא מתנצלת על כלום.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני גם אוהב לשמוע חזק, לא אוהב שמסתכלים עלי בצמתים, לא רוצה להפריע לאף אחד.

יש שליטה על עוצמת הסאב שזה הכי משמעותי מבחינת הסביבה החיצונית כשהחלונות סגורים- וממש לא נורא להנמיך אותו בתוך העיר, הוא עדיין עובד, ועדיין להנות ממוזיקה בווולים גבוה בתוך הרכב מבלי להפריע לאיש.

וכן אני עדיין מנסה להפחית את כמות המעורבות שלי בפורום כי זה לא עושה לי טוב ונראה שגם לרבים אחרים מכם.

לא שמת לב שהשרשור על הטאבלט הוא הכי נצפה והכי "ער" בתקופה האחרונה?, רק תורם!, מי שרע לו שייתמודד.

על התרבות הזו אתה מדבר?

לי זה נראה כמו בדיחה.

http://www.youtube.com/watch?v=NgfEhBuLEQA דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הכללתי, להפך, אני מאוד אוהבת לראות מערכות מושקעות.

לא אוהבת לראות אספסוף שמשמיע את המוזיקה שלו כמו מואזין ברחוב ומפר את השקט.

ומה לעשות מי שיש לו מערכת סטנדרטית לא יכל להגיע לעוצמה של מערכת בונים אותה.

לא טעיתי ולא מתנצלת על כלום.

ל'

רוב הרכבים שאני רואה ברחוב על פול ווליום דווקא הם מערכות מקוריות ברכב. אני עובד בתחנת דלק, ואני רואה את זה הרבה.

למה אני טוען שמכלילים? כי כל פעם שמישהו מסצנת המערכות הגיב עם תגובה של ״אנחנו שונים מן הכלל״ הם קיבלו תשובות של ״המערכות שלכם, הרעש שלכם, המוזיקה שלכם.״ זה הכללה. נקודה. אי אפשר להתווכח עם זה.

גם לי יש ווסת עוצמה חיצוני על הסאב, ואף יותר יש לי משהו שנקרא ״ווליום״ על היחידת ראש. אני משתמש בו המון, גם כדי להגביר וגם כדי להנמיך.

אז לבוא בתשובות של ״לא רוצים לשמוע את הרפש שלכם״ ״אתם מסתובבים בשעות הלילה המאוחרות בשכונות מגורים״ או ״אתם מעירים משפחות שלמות״ זה לא הולם, כי שוב פעם אתם מכלילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לאלו שמגיבים בשרשור כאן , ממש בדיחה לראות את ההתנצחויות האלו כל הזמן .

שכל אחד יעשה מה שמתחשק לו , תוך כדי התחשבות בזולת וזהו ... דפים על דפים של בלבולי מוח - לעולם לא תגיעו למסקנה זהה עם דעות כאלו מנוגדות .

סך הכל מערכת באוטו , לא צריך להתווכח ולקחת הכל לפס אישי

HU - Alpine 9887 | Speakers - Hertz MLK2

Midbas Amplifier - GENESIS Series 3 dual mono

Twitter Amplifier - GENESIS Series 3 four channel

Subwoofer Amplifier - ROCKFORD 1001BD | Sub - IDMAX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמעו, אני לא יודע מה זה SPL ומה ההבדלים בין אנשים שיש להם מערכת בשביל שאני אשמע או שיש להם מערכת בשביל עצמם.

כל מה שאני יודע זה שאין הצדקה שאנשים ישמעו את המוזיקה של מישהו אחר כשלאחר אין שליטה על זה.

אין לי מושג מה אתם ספציפית עושים אבל לרוב כשאני שומע מוזיקה שנובעת מרכב, לרוב זה טראש רציני או שזו מוזיקה בשביל להראות נוכחות של ערסים.

אתם מיעוט שבמיעוט ואם אתם לא עושים את זה בשביל להפריע לשאר אז אין לי טענות אליכם.

אתם צריכים לבוא בטענות לערסים שהורסים לכם את התחביב ואת המוניטין, לא לאנשים אחרים.

בקיצור, ברגע שאתם מפריעים למישהו, אל תתפלאו אם אף אחד לא יבדיל בין המערכת שלכם ומערכת של ערסים, כי התוצאה מבחינת מישהו שלא שייך לקהילה שלכם היא אותה אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משיח בדרך???

הגיע הזמן להוקיר תודה לכל בעלי הרכבים שמשתפים אותנו ברוב נדיבותם בצלילים הבוקעים מהרכב שלהם. לרבות סלסולים וקרקושי פח עייף.

לכאלו, בתור REDNECK אני עונה במטאל רצחני שלפעמים גורם להם ברוב טיפשותם לחצות צמתים באדם, לסגור חלונות,

לקלל, לעשות תנועות מגונות, וכ'ו, אבל תודה לאל, בבאר שבע התחילו לעשות סדר, כך שלפחות שם אני

יכול לחזור לקאנטרי/רוק הנעים שלי

סוף סוף! מי ייתן וזה יהיה הסוף לסבל המוזיקת הים תיכונית בצמתים!

הים תיכונית, מזרחית, דיכאון, שירי דיכדוך וסכסוך, חאפלות, רביבו וכ'ו וכ'ו וכ'ו....

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני - כן!

:-D

על זה בדיוק אני מדבר - וזה כל מה שאני מבקש למנוע.

לא יודע למה כל הזמן חושבים שאני נגד SPL - ממש לא, לא ראיתם אותי מגיב בשרשורים שלי דיוויד וסרול? שואל שאלות? - למה? כי אני אוהב את זה גם!

אפרופו - הפסקתי להגיב\לכתוב בשרשורים של דיוויד ביגלל שהוא ביקש ממני לא לדבר איתו, לא לפנות אליו בהודעות פרטיות - אני בוחר לכבד את זה.

זה היה כשאמרתי שצריך לבטל את המפגשים - אני עדיין חושב ככה, לפחות לגביי באופן אישי - בגלל זה הסרתי אותם מהחיים שלי (לא רק בגלל זה אבל זה כבר אישי ואני לא מתכוון להרחיב על זה כרגע).

הדבר היחיד שמציק לי זה שאנחנו נראים רע! רע מאוד במפגשים וזה פוגע בנו למרות הכוונות הטובות לקדם את התחום.

אפשר כמובן לפתוח שרשור ולנסות להבין ביחד מה אפשר לעשות בשביל לקדם את זה.

ודיוויד - לגבי הכללות - אתה מאוד פגיע לנושא הזה אני שם לב אבל אנשים מדברים בלשון רבים, אתה צריך להבין מתוך מה שהם כותבים שלא תמיד ניתן להמנע מזה כי מדברים על משהו גורף.

מור - אל תריב עם ליטל, אתה לא מכיר אותה, היא מלאך! פנינה נדירה בעולם של גברים.

ליטל - היו זמנים הא?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...