Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החוק החדש שאוסר על נהגים חדשים להסיע יותר מ2 אנשים?!?

toyota man
שימו לב! השרשור הזה בן 7142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב עם 5 אנשים בתוכו מתנהג אחרת לגמרי , מחליק הרבה יותר בקלות , הרבה יותר קשה לבלום וכמובן יש לך אחראיות על עוד 4 אנשים .

מלכתחילה מרבית רכבי הפרייבט השועטים על כבישי ארצנו מיועדים לחמישה אנשים+מטען כלשהו.

רכב שמאבד את האחיזה או שלחלופין איננו מסוגל לבלום עם הנתון הזה (ולא בהכרח בנהיגה פרועה ועצבנית) - אני פשוט מצטער, מקומו לא על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שעכשיו במקום שאוטו אחד יצא... יצאו 2 או 3 מכוניות...

ו2 צעירים שנוסעים לאותו מקום... לא ראיתם איך זה נראה?

זה הרבה יותר מסוכן מאוטו אחד עם לחץ חברתי...

יש אצלם דחף להתחרות כל הזמן..

באמת שאתה צודק...

וגם כך זה מגדיל את הסיכויים למוערבות בתאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לחוק הזה שני צדדים.

אבל אפשר להסכים על זה שיש לו יותר חסרונות מאשר יתרונות.

מה גם שהיתרונות שהם בעצם רק חוסכים אירועים בתוך האוטו, די זניחים. חלק מהאנשים יודעים להתנהג בזמן שנוסעים ואם אתה נוסע עם חברים נורמלים אז הם יקשיבו לך אם תגיד להם שזה מפריע לך בנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל העיקרון בחוק הזה (דיברתי עם מישהו שהוא כנראה עורך דין שמבין בזה ) הוא שזה יגרום לפחות הרוגם צעירים בכביש כלומר נכון שיצאו יותר מכוניות אבל רוב הסיכויים שרק לאחת יקרה משהו וגם אז יש מי שיכול לעזור למי שנפגע ( שאר הנהגים ) וכך יהיו פחות הרוגים בכל תאונה ולא כמו עכשיו שמתים 4-5 איש בכל תאונה.

ככה ימותו מקסימום 2

ואני מצטער מראש אם אני טועה אבל עורך דין אמר לי את זה

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לחוק הזה שני צדדים.

אבל אפשר להסכים על זה שיש לו יותר חסרונות מאשר יתרונות.

מה גם שהיתרונות שהם בעצם רק חוסכים אירועים בתוך האוטו, די זניחים. חלק מהאנשים יודעים להתנהג בזמן שנוסעים ואם אתה נוסע עם חברים נורמלים אז הם יקשיבו לך אם תגיד להם שזה מפריע לך בנהיגה.

אני פשוט מת עליכם כאן בפורום

כבר 3 ת'רדים אנחנו מסכימים שהחוק הוא חוק סתמי

ועדיין לא עשינו כלום, עכשיו במקום להגיד כל הזמן שוב ושוב למה החוק לא טוב וכמה שהוא לא נכון\צודק

בואו נעשה משהו

יש כאן בפורום פוטנציאל של יותר מ 6K אנשים

חלקם עם רשיונות מלפני 1.11 חלקם לומדים ויקבלו אחרי וחלקם רק מתכננים ללמוד

אני חושב שצריך למצוא משהו לעשות

ולא להוסיף עוד הודעה עד עמה מיותר החוק

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל העיקרון בחוק הזה (דיברתי עם מישהו שהוא כנראה עורך דין שמבין בזה ) הוא שזה יגרום לפחות הרוגם צעירים בכביש כלומר נכון שיצאו יותר מכוניות אבל רוב הסיכויים שרק לאחת יקרה משהו וגם אז יש מי שיכול לעזור למי שנפגע ( שאר הנהגים ) וכך יהיו פחות הרוגים בכל תאונה ולא כמו עכשיו שמתים 4-5 איש בכל תאונה.

ככה ימותו מקסימום 2

ואני מצטער מראש אם אני טועה אבל עורך דין אמר לי את זה

חוק מיותר ומה שאתה אומר לא כל כך נכון. מכיוון שאם היו X מכוניות הסיכוי שאחת שלאחת מהן תיהיה תאונה נגיד 3% ,אבל מכיוון שיהיו עכשיו הרבה יותר מכוניות בכבישים יהיו יותר סיכויים להיות בתאונה.

ובכלל החוק הזה נראה לי עוד רעיון להביא כסף למדינה ולתחנות הדלק. בן אדם שיהיה מושפע מלח חברתי ויתחיל לעשות שטויות בכבישים עדיף שלא יקח את ההגה בכלל לידיים ואחד כזה גם לבד ינהג באותה הצורה אז זה לא משנה

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאן התדר הזה גולש?

ביקשתי רק לדעת מתי החוק ניכנס לתוקף ואם הוא משפיע על נהגים שיש להם כבר רשיון...

ואתם התחלתם פה ויכוח האם החוק מועיל או לא(לא ממש מעניין)

אף אחד עדיין לא ענה בודאות על השאלה שלי.

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאן התדר הזה גולש?

ביקשתי רק לדעת מתי החוק ניכנס לתוקף ואם הוא משפיע על נהגים שיש להם כבר רשיון...

ואתם התחלתם פה ויכוח האם החוק מועיל או לא(לא ממש מעניין)

אף אחד עדיין לא ענה בודאות על השאלה שלי.

:evil:

לא החוק עוד לא נכנס לתוקפו הוא הוא יכנס בראשון לנובמבר (1.11) ולא ככל הנראה הוא לא ישפיע על נהגים שכבר יש להם רישיון

Its never a waste of time to be wasted all the time

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלכתחילה מרבית רכבי הפרייבט השועטים על כבישי ארצנו מיועדים לחמישה אנשים+מטען כלשהו.

רכב שמאבד את האחיזה או שלחלופין איננו מסוגל לבלום עם הנתון הזה (ולא בהכרח בנהיגה פרועה ועצבנית) - אני פשוט מצטער, מקומו לא על הכביש.

המשפט שלך חסר כל היגיון ...

שאתה מוסיף לרכב 300 קילו כמובן שזה ישפיע , יהיה אפשר לנסוע כמובן וכל נהג מיומן כמעט ולא ירגיש הבדל אבל נהג חדש בהחלט ירגיש הבדל , הבדל שיכול להיות מאד מסוכן .

זה בדיוק כל מהות החוק שהוא פונה לנהגים חדשים שקשה להם להתמודד עם רכב ריק , כי הם פשוט חסרי ניסיון , אז תחשוב מה קורה שמוסיפים עוד 300 קילו לנוסחה הזאת ...

נ,ב : 4 נוסעים ישפיעו בצורה שלילית על התנהגות של כל רכב , כל רכב ... ( למעט לדעתי רכבי פאר מאד כבדים בעלי מתלי אוויר עם יחס משתנה ) ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשפט שלך חסר כל היגיון ...

RedR, הוצאת את דברי מהקשרם.

לא טענתי שהמשקל לא משפיע על ביצועי הרכב, יציבותו וזמן הבלימה שלו (וחשתי בהבדל כבר, תאמין לי...)

מה שטענתי זה שרכב שלא מסוגל להתמודד עם 5 נוסעים+מטען ובאותו זמן איננו יכול לשמור על אחיזה ונתוני בלימה מינימלים לפחות - מקומו פשוט לא על הכביש.

רכב תקין (ולא משנה השנתון) מסוגל להתמודד עם משקל+מספר נוסעים מקסימלי כנדרש. מי שאין לו רכב תקין ואיננו מסוגל לטפל בו - שלא יחזיק רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RedR, הוצאת את דברי מהקשרם.

לא טענתי שהמשקל לא משפיע על ביצועי הרכב, יציבותו וזמן הבלימה שלו (וחשתי בהבדל כבר, תאמין לי...)

מה שטענתי זה שרכב שלא מסוגל להתמודד עם 5 נוסעים+מטען ובאותו זמן איננו יכול לשמור על אחיזה ונתוני בלימה מינימלים לפחות - מקומו פשוט לא על הכביש.

רכב תקין (ולא משנה השנתון) מסוגל להתמודד עם משקל+מספר נוסעים מקסימלי כנדרש. מי שאין לו רכב תקין ואיננו מסוגל לטפל בו - שלא יחזיק רכב.

ואתה כנראה לא מבין למה החוק מתכוון ,

הרכב מסוגל להתמודד , אבל הנהג לא , אל תשכח שהנהג הוא זה שנוהג , לא הרכב ....

הרכב מסוגל להתמודד עם 5 נוסעים + נגרר , אבל השאלה האם הנהג יכול להתמודד עם זה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה כנראה לא מבין למה החוק מתכוון

הבנתי בדיוק למה החוק הזה מתכוון.

מי שנהג רציני ואחראי (ובקטע הזה, פרמטר הזמן על הכביש הוא שולי לחלוטין) לא ייתן לנוסעים מאחורה (גם אם הוא נוסע בGMC ספארי עם 8 אנשים) להשפיע עליו ולקבוע לו את מהות הנהיגה.

עידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי בדיוק למה החוק הזה מתכוון.

מי שנהג רציני ואחראי (ובקטע הזה, פרמטר הזמן על הכביש הוא שולי לחלוטין) לא ייתן לנוסעים מאחורה (גם אם הוא נוסע בGMC ספארי עם 8 אנשים) להשפיע עליו ולקבוע לו את מהות הנהיגה.

עידן

אחראיות זה דבר יחסי , מי שלא נהג אף פעם יכול להיות אחראי אבל איך זה קשור לנהיגה שלו , צריך ניסיון כדי ליישם את האחראיות על הכביש .

בכל מקרה אני פחות מתכוון לקטע של הלחץ החברתי אלא העניין שמשקל האנשים מאד משפיע על הרכב , פה זה כבר לא עניין של לקבוע את מהות הנהיגה אלא שהרכב פשוט מתנהג אחרת והרבה יותר קשה לשלוט עליו ( פניות , בלימות וכו' ) , והבעיה של נהג חדש שהוא לא מודע לנושאים האלו ...

לדוגמא , חברה שלי שהיא נהגת חדשה , בפעם הראשונה שנסענו הרבה אנשים ברכב היא בהחלט הרגישה שמשהו שונה עם הרכב אבל לא היה לא מספיק ניסיון וידע מה לעשות עם זה , ולכן לימדתי אותה והתאמנו על מרחקי בלימה יותר ארוכים ולקיחת פניות באופן יותר איטי .

זה לא שהיא נהגת גרועה , היא פשוט נהגת חסרת ניסיון שאף פעם לא נסעה ברכב כזה עמוס , וזאת הסכנה ....

כמו שאמרתי , קורס נהיגה עם קבלת הרישיון יהפוך את החוק הזה לבלתי נחוץ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...