Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד מקרה של שפיכת מנוע TSI בוואגית [טיימינג בסיאט לאון]

KhaledF
שימו לב! השרשור הזה בן 4021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא, הרכב נקנה מנצרת. התיקון היה בחיפה.

מאחל לך המשך הנעה והנאה מרובה מהרכב. הבעסה היא למכור כזה רכב . אחרי החלפת מנוע . נראה לי סרט לא פשוט.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 688
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

Khaled,תגיד מה אמרו במוסך על זה שסיאט שילמו על החלקים אבל אתה עדיין שילמת עבודה?איך דבר כזה הגיוני?

משתתף בצערך על זה שקנית רכב ב150 אלף ש"ח וצמפיון גם לא יכולים למצוא את התקלה,לתקן אותה,שלא מטריד אותם שלקוח שלהם 3 שבועות בלי רכב ובכלל ההתנהלות שלהם..לא צפוי שככה יתנהג עסק הגון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות השרשור ביקשתי ממוסך שרות מורשה לבדוק האם קיימת הוראת קריאת תיקון RECALL בנוגע למערכת הטיימינג וקיבלתי תשובה בפקס כי אין קריאת תיקון בקשר לטיימינג ברכב שלי.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ש TEYAL ו YEHUDA החליטו לעשות מזה ספין זה סיפור אחר.

.

זה שאתה, מעדיף לקבל רק תגובות אוהדות זה ברור

מכל האינציקלופדיה שכתבת, לא כ"כ השתכנעתי אולם אני באמת

מאחל לך, שיתוקן הרכב לשביעות רצונך ושתהנה ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו משהגיב KhaledF , הכל הרבה יותר ברור , קודם כל טוב לשמוע שהנושא טופל לשביעות רצונך , אני עדיין חושב שצ׳מפיון יכלו ללכת עוד כמה מטרים לקראתך ולממן גם את עלות העבודה , מאחל לך נסיעה טובה וללא תקלות , ויותר מזה מאחל לכולנו שהיבואנים ילמדו ממקרים כאלה ויפעילו שיקול דעת בריא לפני שהעניין עולה לדיון ציבורי ובכך ימנעו מגרימת נזק ללקוחות וגם לעצמם.

Golf MK7 1.4 TSI Blue Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

8. אחד מהעובדים במוסך מסר לי שבהנהלה "נעלבו" מהתרד פה. אני לא יודע מה לעשות עם המידע הזה. (להפסיק להגיב?)

תמסור לעובד שההנהלה הביאה את זה על עצמה ואין להם על מי להלין אלא על עצמם.

בהצלחה עם הרכב.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית אני שמח בשמחתו של המתלונן שהצליח לקבל תיקון בהנחה, וזאת למרות השימוש הציני שעשה בפורום.

לצערי, הלקוח אינו מדייק בתיאור המקרה וחבל.

הרכב לא טופל באופן סדיר עפ"י הנחיות היצרן, אין חובה לטפל ברשת אבל כן יש חובה לטפל ברכב כנדרש.

לא נאמר ללקוח שעליו לשלם 10,000 ש"ח - נאמר שרק אחרי הורדת ראש מנוע יהיה ניתן להבין את סיבת הנזק ובהתאם להחליט על המשך טיפול.

3. בשיחה הראשונה שלי מול הילה היא אמרה שראו שהמשאבת דלק לא מקורית או הוחלפה (משהו כזה, לא זוכר בדיוק, אז תקחו את הדברים בערבון מוגבל). באחד הטיפולים הקודמים נאמר לי שיש בעיה במשאבת דלק והחליפו לי אותה במסגרת האחריות, ככה שלא הבנתי בדיוק למה היא התכוונה בכך שהמשאבה לא מקורית. בכל מקרה נושא זה לא חזר שוב פעם, לא בהמשך השיחות עם הילה ולא מול המנהל שירות.

למה אני מספר את זה? כי כנראה בהודעה שלה בפורום היא התכוונה לעניין הזה. בכל מקרה כמו שאמרתי, בהמשך השיחות לא היה אזכור לדבר כך שלא יחסתי לזה חשיבות ולא התעקשתי שישלחו אלי את כל החשבוניות מהטיפולים.

זה ש TEYAL ו YEHUDA החליטו לעשות מזה ספין זה סיפור אחר.

הנה המתלונן מנסה שוב לסלף, באמרו כי "בהודעה שלה בפורום היא התכוונה לעניין הזה.". נסיון הסילוף הזה לא חכם במיוחד כי ההודעה של הילה נגישה פה בשרשור, ומקריאתה ברור כי לא התכוונה לשום משאבת מים, אלא שהרכב לא טופל באופן סדיר.

המתלונן בעצמו מערער את האמינות של הודעותיו הוא. וזו לא הפעם הראשונה, כאשר קודם לכן טען שהוצע לו להחליף מנוע בעלות של עד 15000 ש"ח, ואחר כך הוכיח שזה לא נכון בהציגו הצעת מחיר על שיפוץ ראש "בלבד".

כמובן שהמתלונן מנסה להציג את מי שקורא לו להוכיח את טענותיו, ככאלה שרוצים לעשות ספין. אבסורד. ממציא הספין (המתלונן) מנסה להאשים אחרים בספין.

לדעתי לא צריך להתיחס לסיפורים בע"פ של 2 הצדדים, אלא רק מה שמגובה בכתב או ש2 הצדדים מסכימים עליו.

מענין מה המקצוע של המתלונן. אם הוא עדיין לא בעסקי יחצ"נות וספינים, כדאי לו לעבור למקצוע הזה. הרי הסיבוב שעשה עלינו פה עבד על הרבה מחברי הפורום, ולדבריו גם מה שהשיג מצ'מפיון הוא רק הודות לפורום. הספינים שלו מאוד השתלמו לו.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היחיד כאן שחושב כי תגובתו של נציג צ'מפיון בפורום בנושא זה הכרחית? :roll:

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה שלום.

צר לי, אך לא יכלתי שלא להבליג.

כתבת: "לדעתי לא צריך להתיחס לסיפורים בע"פ של 2 הצדדים, אלא רק מה שמגובה בכתב או ש2 הצדדים מסכימים עליו".

ואני אומר - לדעתי לא צריך להתייחס למה שאתה כותב, כי אולי חלמת, או משהו כזה... (באמת - אחרי יותר מ-600 הודעות - לא צריך להתייחס לכלום :?...שמא נתחיל הכל מאפס שוב ?)

חורה לי גם, שאתה ממשיך לנגח סתם את פותח השרשור בצורה אישית, וגם עוסק במקצועו (בסוף דבריך). זה ממש לא קשור.

אתה ממשיך לסתור את עצמך בקשר למהות הפורום. כל גולש יכול לנצל את הפורום במידה מסויימת לטובתו, ע"מ להתייעץ ולהבין איך הוא יכול לעמוד (במקרה זה) מול גופים גדולים (יבואני רכב) במצבים מסויימים. גם אתה מנצל את מהות הפורום לקידום ענייניך (צר לי, אך ככה זה נראה לפחות, במשך כל הפוסטים הארוכים האילו). כנראה שאת הבעייה הזו אתה כבר פתרת (אולי אתה אחד הצ'מפיונים, אולי קרוב משפחה של הילה ? איני יודע).

אין לי שום דבר אישי נגדך - הכל בידידות :-D

חאלד - אני מאחל לך שתתחיל להנות מהרכב שלך. תתקין צ'יפ, ושהמלעיזים (שכבר "התקינו לך צ'יפ פה באתר) ימשיכו להלעיז.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, צריך לקחת עדיין הכל בערבון מוגבל ולא למהר להסיק מסקנות או יותר נכון לשנות מסקנות.

דבר אחד ברור, חאלד יכול היה לנקוט רק בשתי דרכים, דרך ההתעלמות בה נקט עד כה ודרך ההכחשה בה הוא נוקט כעת.

ברור כי בדרך השלישית של הודיה, חאלד מנוע מלנקוט כי היא עלולה לפגוע בו גם בדיעבד וזה לגיטימי, גם אני וגם אף אחד אחר לא היה נוהג כך מעל גבי הפורום.

אבל הנסיבות מדברות בעד עצמן לדעתי ושכל אחד יסיק את המסקנות שלו.

אני כבר הגעתי למסקנה לגבי נסיבות העניין בהודעתי האחרונה והודעתו של חאלד לא שינתה אותה, היא הגיעה מאוחר מדי. בעולם המשפט התנהגות זאת נקראת ״עדות כבושה״ שמשקלה הראייתי נמוך, חפשו בגוגל את ההסבר לערך.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3865094#post3865094

אני חושב שבסה״כ בנסיבות העניין, הפרשה הסתיימה בצורה מאוזנת וצודקת כלפי שני הצדדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת כל ההשמצות האישיות הללו תמוהות ולא משרתות שום דבר , ניתן להביע דעה מבלי לכנות אנשים כספינולגים ושקרנים , מיותר לחלוטין מסכים איתך.

מעניין מתי יהודה יעלה את הדרישה לבדיקת מכונת אמת , אני חש שזה מתקרב חחח.

Golf MK7 1.4 TSI Blue Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה שלום.

צר לי, אך לא יכלתי שלא להבליג.

כתבת: "לדעתי לא צריך להתיחס לסיפורים בע"פ של 2 הצדדים, אלא רק מה שמגובה בכתב או ש2 הצדדים מסכימים עליו".

ואני אומר - לדעתי לא צריך להתייחס למה שאתה כותב, כי אולי חלמת, או משהו כזה... (באמת - אחרי יותר מ-600 הודעות - לא צריך להתייחס לכלום :?...שמא נתחיל הכל מאפס שוב ?)

חורה לי גם, שאתה ממשיך לנגח סתם את פותח השרשור בצורה אישית, וגם עוסק במקצועו (בסוף דבריך). זה ממש לא קשור.

אתה ממשיך לסתור את עצמך בקשר למהות הפורום. כל גולש יכול לנצל את הפורום במידה מסויימת לטובתו, ע"מ להתייעץ ולהבין איך הוא יכול לעמוד (במקרה זה) מול גופים גדולים (יבואני רכב) במצבים מסויימים. גם אתה מנצל את מהות הפורום לקידום ענייניך (צר לי, אך ככה זה נראה לפחות, במשך כל הפוסטים הארוכים האילו). כנראה שאת הבעייה הזו אתה כבר פתרת (אולי אתה אחד הצ'מפיונים, אולי קרוב משפחה של הילה ? איני יודע).

אין לי שום דבר אישי נגדך - הכל בידידות :-D

חאלד - אני מאחל לך שתתחיל להנות מהרכב שלך. תתקין צ'יפ, ושהמלעיזים (שכבר "התקינו לך צ'יפ פה באתר) ימשיכו להלעיז.

מציע לך לקרוא הודעות קודמות שלי ולראות האם אי פעם כתבתי טובות על צ'מפיון. יותר מזה, גם בשרשור הזכרתי אותם , ולא לטובה. אין לי שום אינטרס פה. משונה מאוד בעיני, שיותר מדי אנשים מפרשים התנגדות למתלונן כאילו היא תמיכה ביבואן. מדוע לא קביל שרואים במתלונן ספינולוג, ועדיין חושבים שהיבואן לא בסדר.

מצד שני, נראה לי ברור כשמש שהמתלונן הפעיל את הפורום ככלי ללחוץ על צ'מפיון (וזה לגיטימי) אבל בדרך המציא, סילף ושיקר (וזה לא לגיטימי.) הוא כותב מאוד יפה, מציג עצמו כקרבן תמים, וזה כנראה משכנע חלק ניכר מחברי הפורום וחבל.

קרא למשל תגובה של משתמש בשם אמנוןפורום בדף הזה. לדעתי הוא כותב בדיוק כמוני, אלא שעושה זאת בצורה מאוד מינורית ותגובתו עוברת ללא התיחסות של המתלהמים פה (הכוונה לא אליך).

רמת הציפיות מהיבואן היא נמוכה. ברור שאין שם הגינות או יושר אלא רק אינטרסים. לעומת זאת לדעתי רמת הציפיות מהמתלונן גבוהה, וחשוב שיהיה הוגן וישר. לצערי הוא הוכיח , יותר מפעם אחת, שהוא לא הגון ולא ישר.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

8. אחד מהעובדים במוסך מסר לי שבהנהלה "נעלבו" מהתרד פה. אני לא יודע מה לעשות עם המידע הזה.

תמסור להם שאתה נעלבת מכיוון ששילמת 150K ש"ח והם אפילו לא טרחו לידע אותך שיש לך ברכב חלק חיוני פגום שאם תחליף אותו, תמנע את הרס המנוע.

תמסור להם שאתה נעלבת מכיוון שחשבת שהם מקצוענים ומה שהתגלה הוא שהם לא יודעים או לא רוצים להיות מקצוענים, כי אם הם היו מקצוענים הם היו ישר הולכים על הטיימינג ולא על המצערת.

תמסור להם שאתה נעלבת מכיוון שעד עכשיו לא החזירו לך 400 ש"ח על הדלק ה"מזוהם".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, צריך לקחת עדיין הכל בערבון מוגבל ולא למהר להסיק מסקנות או יותר נכון לשנות מסקנות.

,,,,,

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3865094#post3865094

אני חושב שבסה״כ בנסיבות העניין, הפרשה הסתיימה בצורה מאוזנת וצודקת כלפי שני הצדדים.

אני מתנצל מראש אבל זה לא הוגן .

לא כולם יודעים להתנהל במרחב המשפטי או מרחב הרשת .

ידוע כי יש בעיות במותחן במנועים הנ"ל - וידוע כי יש בעיה בקפיצת שיניים בשרשרת התיזמון .

( נכתב על כך לפני שנה + בפורומים בארץ וברוסיה ובספרד )

אפשר לקבוע כי בעל הרכב אשם בתנאי כי בדקו את המנוע .

וגילו כי חסר הרבה שמן , ולכן אין לחץ הידראולי למותחן .

או כי צרכן/גורם אחר על אזור שרשרת התיזמון כשל , וגרם לנזק .

כל קביעה אחרת היא היא לא הוגנת .

ומאחר והחברה צ'מפיון מוטורס , לא קבעה כי עקב מחסור בשמן כשל המותחן .

ומאחר והבעיה ידועה והכשל הוא בד"כ במותחן , החברה הייתה אמורה להחזיר את המצב לקדמותו ולתקן את המנוע ללא חיוב הלקוח .

כך שלא הלקוח צריך להתגוננן ולהוכיח כי לא פשע ,, חובת ההוכחה היא על החברה , יש לה את הכלים לבדוק , ואת המומחים לאבחן .

ובעיקר יש לה את רשימת התקלות הרשומות של הכשל הנ"ל , ולכן יכלה בשקט ובהבנה לתקן ולשמור על שמה הטוב .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...