Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט דיטיילינג אימפרזה WRX

שימו לב! השרשור הזה בן 3875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגדול התחלתי בשלישי שעבר כשעתיים וחצי כל פעם, חוץ מיום שישי שהיה לי זמן פנוי אז ההספק היה גדול יותר.

בתחילת הפרוייקט שטפתי את הרכב, ובהמשך כל חלק שעבדתי עליו כל יום נשטף ועבר פלסטלינה לפני יישום הפוליש.

לאחר סיום כל חלק נמרחה שכבה של אוטם צבע, והיום אחרי שטיפה יסודית נמרח הרכב באוטם צבע שכבה שנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אל תיישם ווקס אחרי אוטם צבע -לא מתאחה טוב ויוצר מריחות.

ניסיתי גם השבוע ליישם שוב ווקס על האוטם (הפעם של מגווויר'ס) ולקח לי כמעט שעה להסיר אותו. (על חלק בודד בלבד)

נכון שנזרנה לא נותן ברק מבריק אבל שכבה ההגנה שהוא יוצר על הרכב איכותית ומורגשת

בכל שטיפה. (אני רק מעביר מים והרכב נקי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

האמת שכן הפנסים בשילוב צילום באייפון במקום לא הכי מואר לא עושה טוב לתמונה.

yagev20 יש פיתרון לתת לרכב מראה רטוב/מבריק יותר, מבלי לנסות למרוח ווקס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו ממש יפה, כמה "סשנים" עשית על כל חלק?

כלומר נגיד בתהליך החיתוך על תא המטען ,כמה מחזורים של שמיניות עשית על החלק עד שקיבלת תוצאה מספקת?

ובאיזה מהירות עבדת עם המכונה?

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול היתה עקומת למידה, כי עבדתי על הרכב במשך מספר ימים, ולאט לאט שיפרתי את הטכניקה.

בגדול התהליך היה:

פד בורדו ל-cutting עם ultimate compound במהירות של 4 ~ במכונה רוטורית

פד צהוב פוליש עם ultimate compound במהירות 3

פד צהוב פוליש עם מנזרנה פוליש פיניש SF4000 במהירות 3

ופד שחור לפיניש עם SF4000 במהירות נמוכה 1.5-2 לגימור חלק.

היו מקומות שדרשו יותר התעמקות וכאלה שפחות, השתדלתי לא להיות אגרסיבי מידי בשכבה שאני מוריד כדי לא לפגוע בלכה יותר מידי, לצערי סווירלים חוזרים במיוחד בצבע שחור, לכן סביר להניח שפוליש יקרה שוב בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

yagev20 יש פיתרון לתת לרכב מראה רטוב/מבריק יותר, מבלי לנסות למרוח ווקס?

למעשה את הברק מקבלים מיישום פוליש. ווקס רגיל ייתן לרוב מראה רטוב יותר מאשר אוטם צבע

ברכבים לבנים(כמו שלי) יחד עם זאת ראיתי לאחרונה רכב לבן מיושם עם אופטי סיל והיה שם מראה חלבי/רטוב ומבריק.

כמובן שיש היום בהישג יד הרבה מותגים המובילים ואיכותיים.

את היתרונות של מנזרנה אני חווה מדי שבוע כשאני שוטף את הרכב -קלות ניקוי כזו לא חוויתי הרבה זמן.

בנוסף פח הרכב נשאר קר לחלוטין גם כשהוא עומד שעות בשמש הקופחת- מה שמראה על האיטום איכותי שהוא יוצר על שכבת הצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהאוטם צבע של מנזרנה פשוט מעולה, השטיפה הרבה יותר קלה, והרכב ממש חלק.

רכשתי דוגמית ווקס של dodo juice שמתאים לגוון כהה, שוקל אם ליישם אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

מצטער על ההקפצה, אני בדיוק לקראת תהליך של פוליש לרכב ואני חייב לשאול אותך כי פשוט לא הרחבת על זה.

איך המכונה של יונדאי??

אני מתעניין ברכישת מכונה כזו, יונדאי 3000 סלד , 6 מהירויות , 1400 w.

על פניו עושה רושם שהיא מבצעת את העבודה אם לשפוט גם ע״פ התמונות שלך בייחס למחיר סביר של 400 ש״ח .

אם תוכל לשתף כמה טיפים דגשים ונק׳ בעבודה עם הרוטורית במיוחד שזו היונדאי עליה אני מחפש אינפורמציה ולא מוצא.

זה יעזור לי מאוד (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים

CAR4FUN האמת שמאז פירסום הנושא כבר הספקתי למכור ולקנות STI חדישה יותר שעברה אף היא טיפול דיטיילינג.

היום אני "קצת" יותר חכם, ויכולתי לחסוך לעצמי הרבה כאב ראש מהפעם הקודמת.

בגדול המכונה של יונדאי עושה אחלה עבודה, אני נשאר איתה על מהירות של 3-4 בחיתוך ובפיניש משתדל לא לעבור את ה-2.5 כדי לא ליצור הולגרמות.

בפעם הנוכחית שילבתי עבודה עם ה-FLEX וגם עם היונדאי.

הפדים שהשתמשתי איתם בפעם הקודמת של מגווירס כבר פחות אפקטיבים והיום יש חלופות טובות בהרבה.

היום השתמשתי בפד פרווה סגול של לייק קאונטרי, אומנם הוא לא החזיק מעמד עד הסיום אבל שילוב שלו ושל מנזרה 400 עשה אחלה עבודה, ומה שנשאר אחרי זה זה מנזרנה 4000 לפיניש עם פד מיקרופייבר לפיניש.

על איזה רכב אתה הולך לבצע את הטיפול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...