Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פראיירים לא מתים, רק מתחלפים.(לא מצליחים לנהל דיון תרבותי, ולכן ננעל)

bugracer
שימו לב! השרשור הזה בן 4155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי גולף שנת 2000, מנוע 1600, מד אוץ 108000 ק"מ בלבד.

החלטתי פעם ראשונה להחליף לבד מצתים ומסנן אוויר בגולף.

כאחד שיודע לטפל בחיפושיות, החלטתי לטפל פעם ראשונה, להנות מהעבודה בגולף וגם לחסוך קצת כסף....

היום החלפתי 4 מצתים של BOSCH F 7 LTCR , במחיר של 90 ש"ח, מסנן אוויר של MANN במחיר של 60 ש"ח, כל התענוג הזה עלה לי 150 ש"ח כולל מע"מ, הפריטים הנ"ל תוצרת גרמניה.

הצצתי בחשבונית של מוסך מורשה צ'מפיון מוטורס באשדוד, טיפול האחרון שבו החלפתי מצתים זהים אחד לאחד לפני 20,000 ק"מ, מבחינת זמן בדיוק לפני 3 שנים עלו לי 276 ש"ח, וזה עוד לפני 3 שנים! וזה לא כולל עבודה.

לידיעתכם, ותחשבו כמה גזל יש פה.

אופיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בטיפול נהוג לבצע גם בדיקת בלמים, החלפת שמן, סריקת תקלות ואיפוס מונה טיפולים. כמה המוסך חייב אותך בשורה התחתונה על כל אלה, בהנחה שזה אכן מה שבוצע?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה אתה בא לחדש פה? החלפת שמן ומסנן במוסך מורשה יבואן עולה בסביבות 600 ש"ח, כשעלות השמן והמסנן היא במקסימום חצי מזה. המוסך צריך לממן את העובדים, המקום וכל מה שמסביב ובמיוחד שמדובר במורשה יבואן. אין מה לעשות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיפול נהוג לבצע גם בדיקת בלמים, החלפת שמן, סריקת תקלות ואיפוס מונה טיפולים. כמה המוסך חייב אותך בשורה התחתונה על כל אלה, בהנחה שזה אכן מה שבוצע?

בלמים חדשים עשיתי לא מזמן אצל רון התותח.

החלפת שמן אני מבצע לבד, שם סינתתי מלא 5-40 של AGIP/LIQUI MOLY

סריקת תקלות נעשתה גם אצל רון לא מזמן הכל תקין.

איפוס מונה טיפולים, אני עושה לבד. זה עניין של 10 שניות דרך לוח השעונים.

לשאלתך הם גבו ממני "שרות בקרה" 424 ש"ח, וזה לפני 3 שנים!!! החליפו שמן, מצתים, מסנן אוויר ועוד כמה דברים קטנים.

גזל או לא גזל??

לא נורא, למדנו לקח.

מה שאפשר עושים לבד, מה שלא אפשר לעשות לבד, אני נוסע למוסך רון מאשדוד לתל-אביב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה בא לחדש פה? החלפת שמן ומסנן במוסך מורשה יבואן עולה בסביבות 600 ש"ח, כשעלות השמן והמסנן היא במקסימום חצי מזה. המוסך צריך לממן את העובדים, המקום וכל מה שמסביב ובמיוחד שמדובר במורשה יבואן. אין מה לעשות.

בוקר טוב אליהו,

לא באתי לחדש לך ולאף אחד שום דבר.

רק רציתי לרשום ולהזכיר כמה גזל יש במקומות מסוימים, וכמה כסף אפשר לחסוך כשעושים את הדברים אחרת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא דווקא צודק לחלוטין!

לדעתי גוף גדול כמו צמפיון רוכש את השמן בכ10 שח לליטר (אני אישית רכשתי בעבר שמן מנוע גרמני בתקנים של VW ב90 שח ל5 ליטר)

כמו כן פילטר שמן ככל הנראה בכ20-30 שח

על כן עלות חומרים בלבד מסתכמת בכ60 שח, לשלם 600 שקל ועל זה להוסיף מעמ!!!!! זה הזוי...

(*רק להבהיר - אינני יודע מהם מחירי הרכישה או המכירה של חברת צמפיון וכל האמור מעלה הינו השערה גסה שלי ובחלקה נתמכת בעדויות פותח השרשור וחברי הפורום ואין להסיק ממנה דבר.)

ליבי ליבי על כל מי שלא יודע להחליף שמנים / מסננים ופלאגים לבד... (וציינתי רק את הדברים הקלים ביותר לביצוע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי גולף שנת 2000, מנוע 1600, מד אוץ 108000 ק"מ בלבד.

החלטתי פעם ראשונה להחליף לבד מצתים ומסנן אוויר בגולף.

כאחד שיודע לטפל בחיפושיות, החלטתי לטפל פעם ראשונה, להנות מהעבודה בגולף וגם לחסוך קצת כסף....

היום החלפתי 4 מצתים של BOSCH F 7 LTCR , במחיר של 90 ש"ח, מסנן אוויר של MANN במחיר של 60 ש"ח, כל התענוג הזה עלה לי 150 ש"ח כולל מע"מ, הפריטים הנ"ל תוצרת גרמניה.

הצצתי בחשבונית של מוסך מורשה צ'מפיון מוטורס באשדוד, טיפול האחרון שבו החלפתי מצתים זהים אחד לאחד לפני 20,000 ק"מ, מבחינת זמן בדיוק לפני 3 שנים עלו לי 276 ש"ח, וזה עוד לפני 3 שנים! וזה לא כולל עבודה.

לידיעתכם, ותחשבו כמה גזל יש פה.

אופיר

אגב, מהיכן רכשת את החלפים?

הפלאג המקורי לרכב של הוא לא NGK? 6ET

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אף פעם לא טענתי שצ'מפיון או כל יבואן אחר מתמחרים את הטיפולים והחלפים שלהם בצורה הוגנת, להיפך. כשהלכתי לצ'מפיון לקנות פנס ראשי לרכב שלי הציעו לי משומש ב500 ש"ח. בפירוקיה קניתי את אותו פנס משומש מקורי ב100 ש"ח.

כל מה שאני אומר זה שאין פה שום חידוש וזה ידוע לכל. זה בדיוק כמו לפתוח פוסט על זה שמחר יום שישי.

המחירים שלהם גבוהים יותר בין היתר כי הם צריכים לשלם למליון עובדים, חדר המתנה וכל מיני שטויות שאני או אתה לא באמת צריכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מהיכן רכשת את החלפים?

הפלאג המקורי לרכב של הוא לא NGK? 6ET

המצתים המקורים הם אלו שציינתי קודם של BOSCH, נסעתי איתם 20,000 ללא בעיות בכלל. שהוצאתי אותם הם נראו במצב די טוב, דבר המעיד על מנוע בריא, לדעתי המצתים יכלו לשבת במנוע לפחות עוד 10,000 ק"מ.

ישנם מצתים חלופים של NGK, DENSO ועוד. העדפתי את המקורי שהוא גם מיוצר בגרמניה.

קניתי את החלפים בחנות חלפים באשדוד בשם נורדלקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא דווקא צודק לחלוטין!

לדעתי גוף גדול כמו צמפיון רוכש את השמן בכ10 שח לליטר (אני אישית רכשתי בעבר שמן מנוע גרמני בתקנים של VW ב90 שח ל5 ליטר)

כמו כן פילטר שמן ככל הנראה בכ20-30 שח

על כן עלות חומרים בלבד מסתכמת בכ60 שח, לשלם 600 שקל ועל זה להוסיף מעמ!!!!! זה הזוי...

(*רק להבהיר - אינני יודע מהם מחירי הרכישה או המכירה של חברת צמפיון וכל האמור מעלה הינו השערה גסה שלי ובחלקה נתמכת בעדויות פותח השרשור וחברי הפורום ואין להסיק ממנה דבר.)

ליבי ליבי על כל מי שלא יודע להחליף שמנים / מסננים ופלאגים לבד... (וציינתי רק את הדברים הקלים ביותר לביצוע)

מסכים 100%

מה שעצוב זה אלו שנגזלים ברשיון ועפ"י חוק, בכלל לא מודעים לפורומים מהסוג הזה. ידע שווה כוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם המיליון, אותה שאלה:

בקבוק קולה 1.5 ליטר עולה בסופר 6 שקלים.

במסעדה כוס קולה 0.3 ליטר עולה 10 שקלים.

האם כל מי שהולך לשבת במסעדה הוא פרייר?

למה לא לקנות שישיית בקבוקים ולשבת בבית? הרבה יותר זול...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם המיליון, אותה שאלה:

בקבוק קולה 1.5 ליטר עולה בסופר 6 שקלים.

במסעדה כוס קולה 0.3 ליטר עולה 10 שקלים.

האם כל מי שהולך לשבת במסעדה הוא פרייר?

למה לא לקנות שישיית בקבוקים ולשבת בבית? הרבה יותר זול...

זאת לא השוואה נכונה. זה דמגוגיה זולה.

תשווה תפוחים לתפוחים.

תשווה מוסך מורשה למוסך לא מורשה. קרי: מוסך מורשה צ'מפיון למוסך רון.

בשני המקרים אתה מבצע טיפול לרכב. בשני המקרים המחירים שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הולך להכנס לדיון הזה, כי הנושא נטחן והוא כבר מזמן לא מעניין אותי. תאמין לי, שאת כל הדברים האלו אני מבין, ומכיר היטב.

בתשובה לשאלתך - יש מסעדות מפוארות ויקרות, ויש מסעדות פועלים זולות. בשני המקרים אתה אוכל. בשני המקרים המחירים שונים ובכל מקרה יותר יקרים ממחירים של אותם מוצרים בסופר, בהנחה ואתה מכין לבד את האוכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הולך להכנס לדיון הזה, כי הנושא נטחן והוא כבר מזמן לא מעניין אותי. תאמין לי, שאת כל הדברים האלו אני מבין, ומכיר היטב.

בתשובה לשאלתך - יש מסעדות מפוארות ויקרות, ויש מסעדות פועלים זולות. בשני המקרים אתה אוכל. בשני המקרים המחירים שונים ובכל מקרה יותר יקרים ממחירים של אותם מוצרים בסופר, בהנחה ואתה מכין לבד את האוכל.

גם זו השוואה לא נכונה, השוואה הדומה לקודמתה.

צריך לשאול מה השורה התחתונה? הטיפול הוא אותו הטיפול, לרוב אותם חלפים. המחיר הוא לא אותו המחיר.

אני לא מתכוון להתנצח איתך.

כל מטרת השירשור היא להזכיר לאנשים את שיודעים, לאלה ששכחו ולחדשים בפורום.

לא דרשתי את כספי בחזרה מאף אחד, אני קורא לזה שכר לימוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

דווקא ההשוואה במקום. הטיפול הוא אותו טיפול, אבל בצ'מפיון אתה יושב בכורסא בחדר המתנה ממוזג עם WI-FI, בורקסים, טלוויזיה, שתיה חמה ושתיה קרה, יש אולם תצוגה שצריך לתחזק ומליון נציגי שרות שצריכים לקבל משכורת. במוסך אחר אין את כל השטויות האלה ולכן המחיר נמוך יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...