Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

mvp625 ביפר ייעוץ לפני קנייה.

dj_dani
שימו לב! השרשור הזה בן 4169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחיפוש אחרי אזעקת ביפר המליצו לי על 625 של רב בריח, המחיר הכי נמוך שמצאתי זה 550, האם הדגם הזה מומלץ והאם המחיר שמצאתי הוגן או שאפשר למצוא בזול יותר?

ראיתי שקיים גם דגם ls625, מה ההבדלים בין הדגמים?

(אני לא מחפש הנעה מהשלט, אני מחפש שיקלוט לק"מ לפחות ושיהיה אופציה לכוון את הוליום)

Citroën C3 shine pk 1.2T 2022 BLACK&WHITE

למכירה! לחצו כאן לפרטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברשותי את הls625, ואני חייב להודות שאני לא מתחרט לרגע על הרכישה, אלא להפך, התקנתי אותה גם על הרכב של אמא שלי.

קילומטר? אתה יכול לשכוח מזה, קילומטר זה יהיה רק אם אתה באמצע מדבר בלי שום דבר בינך לבין הרכב, כל בניין, קיר, חומה שבינך לבין הרכב יורידו המון מהקליטה.

לכוון את הווליום של מה? אפשר לשים גם את האוטו וגם את השלט על מצב רטט, לפי בחירתך.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה את הדגם שציינת. האזעקה ליוותה אותי בשתי רכבים הקודמים שלי.

בקשר למרחק... קומה 7 באזור המעליות ועדיין הייתה קליטה.

קח בחשבון שעניין המרחק הזה בסך הכל הגיוני..

כנראה שאם תשמע שהרכב שלך נפרץ ממרחק 1,2 ק״מ.. עד שתגיע יקח לך לפחות 4 דק.. וגם זה אם אתה אחלה אצן ובכושר.

בכל מקרה, אני לא.

מה שנחמד הוא, שיש אופציות לתכנות הרבה מעבר לאזעקות אחרות כמו סיגנל למרים שמשות, שינוי צליל האזעקה, נעילה אוטומטית וכדו׳.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה היתה שתהיה אפשרות לכוון את הרגישות של האזעקה, ושיהיה אפשר להעביר לרטט.

כמה היא כן קולטת בפועל על פי היצרן?

הבני שהיא פועלת גם בניתוק המצבר זה נכון?

ומה השוני שלה מהMVP?

למכירה! לחצו כאן לפרטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כולל התקנה

הmvp עולה 550

הls עולה 340

האם ההבדל מצדיק את המחיר? עדיין לא הבנתי מה השוני בינהם?

למכירה! לחצו כאן לפרטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטו הקודם שלי היה לי את ה MVP, לפי דעתי סתם גימיק מיותר כל האזעות האלה. מלא פעמים רצתי לאוטו כשבפועל הייתה אזעקת שווא (חתולים שמטפסים על האוטו, מכוניות שחולפות במהירות ליד האוטו).

אם אתה חושש מגניבה אני לא חושב שהביפר יעקב אפילו את הגנב. חבל על הכסף.

ד"א אני התקנתי את שלי בחיפה רדיו לפני כ3 שנים, בסה"כ הייתי מרוצה מההתקנה, היו כמה בעיות בהתחלה עם ההתקנה אבל הצליחו לפתור לי אותם.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזעקה רגילה סתם תצעק מכל דבר, ביפר אפשר לכוון רגישות שלא כל חתול יפעיל, המרחק שהיא קולטת גדול יותר, אפשר להשים על שקט במידת הצורך, ויש הרבה פיצרים נוספים, מה שאני לא מבין רק זה מה ההבדל בין הMVP לsl

למכירה! לחצו כאן לפרטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי אזעקה כזו במשך 4 שנים והייתי מאוד מרוצה ממנה, בעיקר בחניונים כשאתה לא זוכר היכן חנית (קניון עזריאלי, לדוגמא).

היו מעט מקרים של אזעקות שווא, בגלל הגלאי זעזועים שמורכב, אבל במקרה אחד הצלחתי לעצור פורץ שניה לפני שפירק לי את המערכת שמע.

ד"א, אסור להרכיב היום אזעקות עם סירנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק של האזעקות כבר נכנס?

אבל מי יודע עם זה לא מותקן לפני שיצא החוק? ומי בכלל אוכף את זה? ובביפר אין סירנה לא?

למכירה! לחצו כאן לפרטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה, עדיין לפי בחירתו.

המוכר הזהיר אותי שזה לא חוקי ואם עדיין ברצוני להתקין סירנה.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...