Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסתמנת התחלה למירוצי קטנועים 50 סמ''ק - 2 נושאים שמוזגו יחדיו

סיני
שימו לב! השרשור הזה בן 7155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובקשר ל20,000 ש'ח ?אנשי הסופרמוטרד רכשו אופנוע ב30,000 ש'ח והשקיעו מינימום עוד 30,000

והקימו ליגה לתפארת בלי בעיה מרובת משתתפים.

מה אתה רוצה ליגה ב4 שקל, נתחרה במסלול של שוק הכרמל נעשה שם מירוצי דראג בשביל בין הבסטות , לדעתי זה יוזיל את העלות פלאים, גם יתנו למנצחים סל שאריות מהירקות שנשארו להם, ויהיה אחלה.

נוכל גם לגוון במסלול של שוק התקווה ובטוח ששוק נתניה ומחנה יהודה יאירו לנו פנים, החיים יפים אחי.

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ולמרות שבסופרמוטרד הוציעו אלפי שקלים על אופנועים משופרים ומשוכללים, בא אחד כמו ניר שפיצר עם RM מאפן נתן להם בראש סגר הבסטה וסאלאמת על ישראל.

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אלו שלא יכולים להרשות לעצמם... אני ממליץ...

לכו "להתאמן" ולהתחרות באופן לא רישמי... משם הכל מתגלגל בקצב

טבעי. אסור למהר לרוץ לתוך ליגות... להשתתף רשימית במירוצים יהיה

לא קל (ולאו דווקא מבחינת כשרון רכיבה).

מצטרף ומסכים בפה מלא - הסופרמוטו הגיעו למרוצים אחרי שנה של רכיבות אימונים חוזרות ונשנות ללא שום ליגה באופק - הזמן הזה היה נמתח אפילו יותר, אלמלא האינטנסיביות של האימונים שזירזה את הכל והביאה להכרזה על ליגה, תוך שנה אחת בלבד מהרגע שהתחלנו להתאמן על רכיבה תחרותית.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובקשר ל20,000 ש'ח ?אנשי הסופרמוטרד רכשו אופנוע ב30,000 ש'ח והשקיעו מינימום עוד 30,000

והקימו ליגה לתפארת בלי בעיה מרובת משתתפים.

מה אתה רוצה ליגה ב4 שקל, נתחרה במסלול של שוק הכרמל נעשה שם מירוצי דראג בשביל בין הבסטות , לדעתי זה יוזיל את העלות פלאים, גם יתנו למנצחים סל שאריות מהירקות שנשארו להם, ויהיה אחלה.

נוכל גם לגוון במסלול של שוק התקווה ובטוח ששוק נתניה ומחנה יהודה יאירו לנו פנים, החיים יפים אחי.

קודם כל - תיקון: יש אולי (אולי!) רוכב אחד שהשקיע באופנוע יותר מעשרת אלפים שקלים, וגם ההשקעה הזו ברובה, הייתה קוסמטית (קרי: להפוך את האופנוע ליפה יותר, לא תחרותי יותר) - רוב הרוכבים קנו אומנם את האופנוע בכסף רב (שעדיין נמוך יותר מרכישת אופנוע 4 צילינדרים בינוני חדש) אך לא השקיעו יותר מ-5000 ש"ח...

(רובם אפילו לא חצו את מחסום ה-2000 שקלים...כמוני)

בקיצור, 20K? הגזמת בגדול...

דבר שני - עניין שיפורי האופנועים הוא טוב ומבורך כי הוא מוסיף עניין למרוצים (לקהל עצמו ולמשתתפים) אבל בהתחשב בעובדה שהסופרט הזה עוד לא זכאי אפילו להגדרה "ספורט בחיתוליו" פה בארץ, איני חושב שמדובר על עניין חיובי וטוב כל כך.

במקום שהתחום יפנה לכמה שיותר רוכבים ויציא אופצייה למרוצים זולים ומלאי אדרנלין, הוא הפך (בהעדר מגבלות כלשהן - אפילו מגבלת נפח אין), למלחמת חימוש מאוד יקרה, וזאת אחרי שנה אחת בלבד של רכיבה תחרותית.

לכאורה - דבר מתבקש וצפוי כמו כל ענף ספורט דו גלגלי מוטורי במדינה מתוקנת, אך בפועל, בהתחשב בעובדה שמדובר על קהילה של פחות מ-35 רוכבים פעילים, מדובר על מחסום ומגבלה שמונעת ממצטרפים חדשים לקחת בה חלק.

סיני - תחשוב לטווח הארוך: במקום לתת למתחרים את האופצייה של שיפורים נרחבים (דבר שיגדיל את מכירותייך ללא ספק - ולא שיש לי בעיה עם זה), תחשוב לטווח הארוך - צור ליגה "דרגה ב' " של קטנועי סטוק ללא שיפורים, ובכך תגדיל את קהל היעד שינסה, כמה מרוצים לאחר מכן, להתקדם לקטגוריה בכירה. מדובר אולי על צעד לאחור שיקטין את הרווחים שלך, אבל זהו בוודאי יתגלה כ-2 צעדים קדימה אחרי שהפרייקט יתחיל לרוץ - אל תנעל את האפשרות למרוצים על ידי שחרור תחום השיפורים מכל רסן.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה כרובי. אתה הצלחת לומר את מה שאני ניסיתי.

:evilbat: ...השדון

------------------

May the Force be with you...always

------------------

כשאני אמות, אני רוצה למות כמו סבתא שלי, בשלווה, תוך כדי שינה. לא בצרחות, כמו הנוסעים באוטו שלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יקרה עם רוכבים מתחת לגיל הרישיון לקטנוע? אילו תהליכים הם יצטרכו לעבור אם בכלל יוכלו ובכמה בערך מסתכמת עלות של קטנוע משופר בי לחשב דלק וחלפים???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משום מה תפסתי אותך במילה,

אין לי ממש כרגע תקציב לסופרמוטו ואני רואה בקטנוע (מרוץ!?!?!) צעד ראשון מבחינתי .

איפה מתחילים?????

אולי מישהו יקח אותי תחת חסותו(כמובן בהתחלה כאב רוחני מעין יאסין) מהרכיבה הראשונה ועד הפודיום הראשון????

אני פתוח להצעות

O.O

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי אנשים חסרי רישיון?

האם הקורסים שיעוברו על ידי שפיצר הם גם רק לבעלי רישיון?

הכלי הוא שלך או שבמקום אתה מקבל כלי משופר יחסית בעל יכולות תחרותיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרובי בחיאת רבק, בכמה קנית את האופנוע שלך?

שבא מוכן לרכיבת סופרמוטארד, זה כמו אחד שקונה קטנוע מוכן למירוץ.

אני לא בונה על שיפורים מפני שזה יקדם את העסקים שלי, ואיך שהוא ידעתי שמישהו יקפוץ להזכיר את זה

הקטנוע לא ספורטיבי שהוא מקורי, ויש הבדלי מהירויות וכוח בין המודלים, זה כמו אחד שיגיע עם ג'ילרה שמגיע מהחברה עם יכולת להגיע ל90 בטיק ואחד שיבוא עם פיור שסוגר 75 או אחר שיגיע עם קטנוע חדש מחברה אחרת שסוגר 70 ואז שוב כולם יקפצו ויאמרו ''בטח זה יש לו כסף קנה ג'ילרה קורע את כולנו''

או זה יש לו ספידפייט WRC איך לא ינצח כל מירוץ?

הרי תמיד מי שלא אוהב לשים כסף, ועד שהוא מבין שהוא צריך לשים כסף ,וגם שם והרבה במקום הלא נכון ,יצעק בראש שזה לא פייר.

כרובי אתם רק על צמיגים שמים מאות על מאות שקלים, שלא לדבר על תשלום לאימונים ,דלקים, וכ'ו וכ'ו...

ומי שלא משקיע גם תמיד נשאר מאחורה ויכול רק לספר שהוא ''משתתף'' במירוצי סופרמוטרד לא שאני מנסה לרמוז על מישהו חס ושלום, אבל אלו שהשקיעו מאות שקלים בשיפורי מנוע, ועוד מאות שקלים בג'אנטים מיוחדים, ונאבות, ומאות שקלים בדיסקים מיוחדים, וכל מיני בולמים ובלה ובלה ,אבל תאסוף את כל המאות שקלים פה ושם ותגיע טיק טק לעשרות אלפי שקלים, זה שאתה והתימני פתחתם אגודת דן חסכן לא נחשב:wink: אז לפחות תהייה אתה אמיתי ואל תמכור חירטוטים ב2000 ש'ח, לא אוכל אחי.

רק בעלי רשיונות יוכלו להשתתף אחרת יהיו בעיות עם המשטרה, מה שאנחנו לא מחפשים וכמובן ביטוח מירוצים.

ואני רוצה שתבינו שוב קטנוע סטנדרט זה לא DR400 ולאCRF400 ולא RGV 250, הוא לא ספורטיבי ממקורו ובעל כוח מועט, הרי שהתחלנו את הליגה הקודמת התחלנו סטנטרד ומהר מאוד אבל מאוד הבינו כולם שזה חסר טעם אפילו אילו שהתנגדו לשיפורים מטעמי תקציב הבינו מהר מאוד שזה תפל וקפצו מייד בבקשה לעלות את הרף, אז למה להתחיל את זה שוב כדי להבין מה שכבר אכלנו והקאנו?

ורשמתי ואני רושם שוב, אין בעיה לאף אחד להתאמן אצל שפיצר עם מה שבא לכם וכמה שבא לכם, אדרבא הרי הצעתי את זה מזמן, שפיצר תמיד ישמח לקליינטים מה שיעזור לו ולנו לגדול.

חכו מחר לתקנון ואז תתחילו לנבוח שוב , השיירה רק התחילה לעבור, אפשר יהיה לנבוח עוד הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכרובי נשבע לך שאני חושב לטווח ארוך וארוך מאוד, אני מחפש לעשות דיל שיוזיל את עלות השיפורים

מפני שאז אנשים שלא הבינו הוציאו מאות שקלים בכל דבר שאמרו להם שזה שיפור , ואכלו עם זה לוקש בלאפה ''ראה חבר שלך התימני ועוד אחד שהיה שותף שלו בדירה''.

מה שאני מנסה לעשות זה חבילת שיפורים לקטנוע שלא תעלה כמו אז חבילה אימתנית של כסף, ולמנוע מהאנשים לקנות כל מיני ''שיפורים'' שיתבררו בסוף כלא מתאימים ויגרמו למפח נפש ואיבוד כסף וזמן מיותר.

אני גם מציע למשתתפים מנסיוני בבניית קטנועי מירוץ יעוץ בחינם מה שיחסוך עלות בניה ואיבוד זמן ומפח נפש, שזה מה ש''מתחרים'' שלי בעבר לא יהיו מוכנים לתת גם בעבור חופן מטבעות אלא מינימום ארגז מטבעות זהב,''שדון'' בטח יוכל לאשר זאת,הוא עד היום עושה כל שנה אזכרה לארגז מטבעות זהב שהוא ''תרם '' לשפר את הקטנוע שלו, שלא לדבר על התימני שעשה גל -עד לזכר הארגז שלו.

וראה התימני שהתחיל להשתתף במירוצי אופנועים הוא הזדנב בסוף , עד שפנה אלי שילם כמה פונטים

מעט פונטים הייתי אומר, קשה להוציא ממנו יותר מזה,קיבל כמה עיצות והופ נתן בזמנים טובים וקפץ ממקום אחרון לרביעיה המובילה ולא הוציא 15000 ש'ח ולא 20000 ואני אזהר בלשוני ואומר שלא התקרב ל10000ש'ח עם קניית האופנוע ועם השיפורים.

אבל לא לשכוח שיש צורך בחליפה, שגם לזה אני מנסה למצוא מחיר מוזל ,וצמיגים תחרותיים במחיר מוזל, ההחלפת צמיגים מוזלת,וכ'ו וכ'ו.

אז תרגיעו, אצלי נלמדו לקחים מהמירוצים הקודמים, ואני מנסה לישם אותם על מנת להקל על כולם אז תנו צ'אנס ותנסו להיות סבלניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיני,

מותר לשאול מה שמך? (לטובת מי שנכנס לכיתה באיחור)

:-) זה השם שלו...סיני (מבוטא כ-Sinay)...כמו הזמר אריק סיני.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמי -סיני- מה לעשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK, יחד עם התמונה של הילד המפגר אני לא יוצא מזה טוב אז תן לי לנסח ת'צמי מחדש,

כיוון שאני לא מכיר את שמך תהיתי מי אתה ומה הביאך עד הלום

:rolleyes:

והדרך עודנה נפקחת לאורך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...