Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משהו מעניין, אפילו מעניין מאוד, מאיביי.....

zomero
שימו לב! השרשור הזה בן 7224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לסוסיתא גריל עגול היו שני דגמים: מסגרת עץ ודגם משופר יותר שעשוי מיציקה אחת של פיברגלס ומנוע משופר.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אוקיי, אז המחיר המבוקש ל-"Buy it Now" הוא 50K $ .

אמנם אני חבר באתר המכירות הנ"ל, אך עדיין לא הבנתי את התנהלות העניינים.

נגיד והמחיר במכרז יגיע רק ל-8K $, בעל הרכב לא ימכור אותו במכרז ?

אם מתקיים מכרז, מדוע ניתנת אפשרות לקנות את הרכב בצורה מיידית ?

קצת הסברים לא יזיקו, :twisted: חולה~הגה :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוכר קבע מחיר פנימי (שרק הוא יודע) שרק מעליו בעצם תתבצע מכירה ולכן רשום RESERVE NOT MET המחיר המירבי הוא 50K$ אבל ייתכן שניתן לקנותה אפילו ברבע מהמחיר.

כנראה שתווית המחיר היא בשביל להשיג תשומת לב מקונים בינ"ל - תשומת לב שלא היה מקבל אם היה מזין מחיר של 10k$ כמו רכב רגיל.

עמית

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"י קניית הרכב בצורה מיידית המכרז ננעל מייד, ואף אחד לא יכול לקחת את הקניה לזה שנתן את ה-Bid במחיר של Buy it now

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוכר מבטח את עצמו בשתי צורות:

1. BUY IT NOW - המחיר המיטבי אותו הוא רוצה להשיג - אם מישהו שם ביד במצב זה - אזי המכרז ננעל בסכום 50K$ על אף שיש עוד זמן לסגירה.

2. במידה ואין קונה באופציה הראשונה, המוכר מוסיף עוד מדרגה נסתרת שהיא המחיר המינימלי בו הוא יהיה נכון למכור את הרכב - וזאת בשביל למנוע מצב של קונה יחיד במחיר מגוחך. קרוב לוודאי שהוא ישים שם ערך של 10-20k$.

הקונים הפוטנציאליים לא יודעים את הערך, הם יוכלו לגלותו רק כאשר ישימו ביד שלאחריו תתקבל הודעה RESERVE PRICE MET - ללא הודעה כזו, בעצם לא תתקיים מכירה כי אפילו אם מישהו זכה ברכב בסכום של 1 דולר, כי לא היו לא מתחרים, המוכר מראש הגדיר שבמחיר כזה הוא לא ימכור (RESERVE PRICE NOT MET).

מקווה שהבהרתי.

עמית

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דוגמא מוצלחת למכירת מוצרי ארץ הקודש במחירי "מציאה" !

תגידו, נראה לכם שאמריקאי (מרבית הקונים ב- EBAY) או אירופאי יוציא 50K על סוסיתא ... :roll:

חבר'ה, תהיו ריאלים. באופציית BUT IT NOW משתמשים כאשר רוצים להגן על הנמכר במחיר סביר. זו ממש בדיחה !

לצערי, גם "העסקאות" שנעשות בארץ סובלות מאותה בעיה של "ניפוח" מחירים.

נכתב כבר הרבה על הנושא (ובינתיים הרבה מכוניות ובעיקר אופנועים נשלחים לגריטה).

בכל אופן, שיהיה בהצלחה למוכר !

בעלים של BSA42 עם סירה - אין שירות של היבואן, אבל גם לא ממש צריך אותו ! :smile:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

50K :?::!: ועוד בשטרות ירוקים :?::!:

בכסף הזה אפשר לקנות רשימה של מכוניות אקזוטיות לא פחות, AC קוברה, דה-טומסו, פורד GT ועוד...

שאלה: מה אתם הייתם קונים ב 50K?

אוטו שעשוי מ"קש + דבק" ועץ, או אקזוטיקה אמיתית :lol:

גילי

אני הייתי לוקח לי אמריקית למשל

FORD MUSTANG SHELBY GT500 1967= :sleeping: חלום

SEAT LEON 1.8 TSI

burn rubber,not your soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3000 דולר. זהו. זה מה שמוכנים בעולם לתת עבור אחד משני אבות הטיפוס היחידים שנותרו לסוסיתא טנדר. חלק גדול מהמציעים היו ישראלים. כנראה שגם בארץ לא מעריכים את האוטו ביותר מזה.

מעמיד דברים קצת בפרופורציה, לא?

אולי בנסיבות אחרות, עם שיווק טוב יותר, עם ניסוח פחות עילג של המכירה, אפשר היה לקבל עוד קצת. גם ככה נכנסו למכירה 3890 איש שזה די הרבה. בכל מקרה זה רחוק מאוד מ 50,000 $....

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההיגיון מאחורי reserved price?...

בעצם מהמחיר ההתחלתי ועד המחיר הזה הקונים סתם משחקים לגו אחד עם השני?

למה שהמחיר ההתחלתי לא יהיה כבר ה-reserved price והואטו יימכר במחיר האחרון שיוצע וזהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול לדעת את ה RESERVE, רק המוכר יודע אותו.

כפי שאמרו כאן, RESERVE זה המחיר הכי נמוך שהקונה מוכן לקבל.

בלי שמישהו מגיע אליו או עובר אותו, אין מכירה, ולא משנה אם נתנו גם 70 הצעות.

אם יש מישהו שמוכן לשים 50K, אז הוא לוחץ BUY IT NOW, ואז הוא הקונה.

אז נעשה את ההבדל במקרה הזה:

BUY IT NOW - מה שהמוכר היה מאוד רוצה לקבל (והוא לא תמיד הגיוני).

RESERVE - המחיר הנמוך ביותר שהמוכר באמת מוכן לקבל, ומתחת לו אין מכירה.

הרבה מוכרים שמים RESERVE ואז מתחילים את המכירה בדולר אחד.

למה? כמה סיבות:

א. למשוך קהל.

ב. יש למוכר אמונה במוצר שלו והוא חושב\יודע שהוא יקבל לפחות RESERVE אם לא יותר.

ג. לא כל כך בא לו למכור והוא שם RESERVE גבוה כדי שרק אנשים שממש ממש רוצים את המוצר ייתנו הצעה שתגיע למחיר הRESERVE.

לפני מספר חודשים, עותק מחזה של שייקספיר, הראשון שהודפס והופץ רשמית, מהמאה ה16 (?) נמכר באיביי. מחיר פתיחה? דולר אחד, בלי RESERVE. למה? סביר להניח שהמוכר ידע שהחפץ הזה יימכר בהרבה יותר מדולר. ואכן הוא נמכר בסכום של כמה מאות אלפי דולרים (כראוי).

BUY IT NOW היא אופציה בשימוש נרחב מאוד באיביי, בעיקר במכירה כמותית. המוכר לא רוצה להתעסק עם הצעות, רוצה למכור דברים בכמות ובמחיר קבוע, ולכן שם BUY IT NOW.

ככה קונים מייד, ולא צריכים לחכות לסיום המכירה.

יכול להיות שבמקרה הסוסיתא, הRESERVE היה 49K, או אפילו 49,999$. את זה רק המוכר יודע.

מבחינת מה שווה הטנדר... הוא שווה, הרבה מאוד למי שיודע להעריך אותו. אנחנו מסתבר, לא יודעים להעריך אותו.

מצידי, כזה טנדר צריך לשלוח לשיפוץ בסדנה בחו"ל ולהציג אותו בתחרויות CONCOURS. הייתי ממשיך ומפרט, אבל מחשש שארגיז כאן כמה אנשים (ואולי גם את בעל הרכב), עדיף שאעצור כאן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור ניסיון מכירתה הפומבית של הסוסיתא הזו הגיע אל שערו האחורי של העיתון הנפוץ במדינה.בגוף הכתבה נכתב שההצעה המקסימלית הגיעה ל 3000 דולר בלבד,והמוכר התרעם על כך שאף אחד לא מעריך את אחת המכוניות הראשונות שיצאו את שערי המפעל בטירת הכרמל,רק דבר אחד הוא לא הביא בחשבון,שערכה של המכונית הוא בעיקר סנטימנטלי,לנו כישראלים,ואילו ערכה בעולם שולי למדי.אם לדוגמא,היתה מתפרסמת ב E-BAY מודעת מכירה לאוטוסאן אנאדול(מכונית טורקית שכמו הסוסיתא פותחה על ידי רליאנט,יוצרה מפיברגלאס והשתמשה במכללי פורד)הראשונה שעזבה את שערי המפעל ב 1959,כמה היינו חושבים להציע עליה?אולי לאספן טורקי היא הייתה שווה,מבחינת ערכה הסנטמינטלי,אבל בשוק הקלאסיות העולמי?נקודה למחשבה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור ניסיון מכירתה הפומבית של הסוסיתא הזו הגיע אל שערו האחורי של העיתון הנפוץ במדינה.בגוף הכתבה נכתב שההצעה המקסימלית הגיעה ל 3000 דולר בלבד,והמוכר התרעם על כך שאף אחד לא מעריך את אחת המכוניות הראשונות שיצאו את שערי המפעל בטירת הכרמל,רק דבר אחד הוא לא הביא בחשבון,שערכה של המכונית הוא בעיקר סנטימנטלי,לנו כישראלים,ואילו ערכה בעולם שולי למדי.אם לדוגמא,היתה מתפרסמת ב E-BAY מודעת מכירה לאוטוסאן אנאדול(מכונית טורקית שכמו הסוסיתא פותחה על ידי רליאנט,יוצרה מפיברגלאס והשתמשה במכללי פורד)הראשונה שעזבה את שערי המפעל ב 1959,כמה היינו חושבים להציע עליה?אולי לאספן טורקי היא הייתה שווה,מבחינת ערכה הסנטמינטלי,אבל בשוק הקלאסיות העולמי?נקודה למחשבה.

בגלל מצבים כאלו האינדיקציות למחירוני רכבי אספנות בכלל ובארץ בפרט תריכים להתייחס על פי המחירונים המוכרים והידועים בחו"ל!!

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש צדק חלקי בדברים. אם למשל אני אמצא MERCER RACEABOUT משנת 1907, שהיא מאוד נדירה (אחת ממכוניות הספורט הראשונות בעולם, רודסטר שהיתה מסוגלת להגיע ל 120 קמ"ש, אין לי מושג כמה שרדו, פחות מ5 זה בטוח), יוצרה ונמכרה ארה"ב, אני לא אעשה שיקולים הגיוניים.

נכון, זו דוגמא ממש גרועה מה שהבאתי כאן, אבל בכ"ז.

נדיר זה נדיר, וזהו.

אנחנו לא יודעים להעריך את הרכב, זה חבל מאוד. באיזשהוא אופן טוב שהוא נשאר כאן.

אני מקווה רק שיום אחד מישהו מאוד רציני ישים יד על הטנדר הזה וישפץ אותו באמת כמו שצריך.

כזה טנדר חייב להיות במצב CONCOURS.

אני למשל מחפש סוסיתא גלבוע כבר הרבה זמן. לפי מה שהבנתי לא שרדה אף אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקריאת תגובתו של ה"איש" בידיעה בידיעות, אני מסיק שהוא איש ממורמר משהו, אדם שאומר: אני מאמין שבסוף יבוא איזה אספן { פראיר? } מח"ל ויכיר בערך שלה וישלם את המחיר. { ושימו לב לזה} אז כולם יראו איך נכס לאומי יוצא מהמדינה בגלל שלאף אחד אין כבוד להיסטוריה שלנו".

:roll:

כאילו הוא ניסה לעשוק מישהו באיזה מוזיאון בארץ ולא הלך לו.

עם מנוף אי אפשר לסרוג סוודר { C }

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...