Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לנקות את הבית - למי יש שואב אבק רובוטי?

dorosen
שימו לב! השרשור הזה בן 4355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

350$ כולל איזו ערכת שדרוג בשווי 70$ של IROBOT ומשלוחה חינם בתוך ארה"ב. קניתי אותו באחד הסיילים לפני הקריסמס.

הוא מגיע בתוך קונטיינר של חברים של המשפחה שחוזרים לארץ, אני מקווה שלא נצטרך לשלם עליו עוד מיסים.

אני אעלה רשמים לאחר תקופת ההרצה + וקס.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חשבתי גם לקנות את ה 560, מנסה לחשוב איך אפשר להביא אותו מחול תחת ההגבלה של ה 1200, אם מישהו מוצא פתרון אולי קנייה של 2-3 חתיכות ביחד ממוכר ב אייבי (אין ספק שהמשלוח יצטרך להיות בנםרד עבור כא כדי לא לעבור את הסכום רק הרכישה ביחד) אני בפנים לשבוע הקרוב:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הרומבה 560 כבר קצת יותר משנה. כמו שאמרו לפניי, עם יש דברים בבית שיכולים להיתפס (כבלי חשמל, כפכפים), כדאי להזיז אותם לפני ההפעלה.

המכשיר שומר על אמינות גבוהה אם מטפלים בו נכון, צריך לרוקן אותו אחרי כל הפעלה ואם יש חיות בבית, צריך לנקות את המברשות אחרי כל הפעלה (דקה עבודה), כן המכשיר הוא "רובוט", אבל הוא לא מנקה את עצמו...

עוד דבר, אחרי שנה הסוללה (ניקל קדמיום) תיגמר ותצטרך לקנות אחת חדשה (בין $30-60 תלוי אם מקורי או חליפי).

בסך הכל אני מאוד מרוצה מהרומבה, אין ספק שהוא הופך את החיים ליותר נעימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפצה לצורך שאלה,

משפחה מגיעה מחו"ל ואנו חושבים להביא לנו חיית מחמד כזו. בחברה בארה"ב נאמר שזה לא יעבוד על 220V בארץ.

אז אני שואל - להאמין? או - איך זה כן יעבוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ממירי מתח מ110 ל220, לא צריך להיות סיפור יקר.

תלוי כמה אמפרז המטען שלו צורך.

אבל ממיר קטן למטענים יעלה בערך 120-150 ש"ח.

אני קניתי כלי עבודה אמריקאים, ועובד עם ממיר מתח לכל עמדות ההטענה,עובד פיקס:).

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר קצת יותר משבוע הרומבה 560 מסתובב מידי יום בבית.

כמויות האבק שהדבר הזה מצליח לאסוף הן לא יאומנו, וזה מבית קטן, נקי וללא בעלי חיים.

כמו שרשמתי כמה הודעות מעלה, הרומבה הנ"ל נרכש בסייל לקראת הקריסמס וכלל גם את ערכת השדרוג AeroVac. מיכל האיסוף של הקיט הזה עדיף עשרות מונים על פני מיכל האיסוף המקורי של ה 560 ואין לי ספק שהוא משפר משמעותית את ביצועי הרובוט.

חוץ מזה הרובוט מתנהג בצורה חכמה למדי והוא באמת מצליח להגיע לכל חלקי הבית בכל הפעלה. גם אופן ההתחמקות והשחרור שלו ממכשולים כמו כבלי חשמל או שערות שטיח מרשימה למדי וכשפעם אחת הוא הסתבך קשות עם מתלה מעילים הוא פשוט כבה וקרא לעזרה.

גם לגבי משך הסוללה אין טענות, כשהעלמתי לו את תחנת העגינה הוא הסתובב במשך למעלה משעתיים עד אשר נכבה ודרש שיטענו אותו. בזמן הזה הוא הספיק לבקר בכל חדר לפחות 4 פעמים ועשה אותם יסודי.

גם ניקוי המכשיר פשוט למדי ועד עכשיו לא היה צורך לנקות את המברשות אלא רק לרוקן את תא האיסוף ולנער את הפילטר לאחר כל שימוש.

בשורה התחתונה אני יכול להעיד שלמרות שחשבתי שמדובר בגאדג'ט אז למעשה מדובר במכשיר מצויין שבאמת עושה את העבודה שלו. לעצלנים או מתקשים בפעולת טאטוא מדובר בפתרון שקרוב מאוד להיות מושלם, במיוחד אם הספות והמיטות גבוהות יחסית ואז המכשיר מצליח אפילו להיכנס תחתם.

החסרון העיקרי שלו לדעתי הוא הרעש שהוא מייצר, שלמרות שהוא נמוך משמעותית משואב אבק ביתי סטנדרטי זה די מעצבן להיות נוכח בבית כשהרומבה מטייל. עדיף לתכנת אותו או ללחוץ CLEAN לפני שיוצאים מהבית, ככה הוא מטייל להנאתו וכשחוזרים הבית נקי.

מומלץ!

הקפצה לצורך שאלה,

משפחה מגיעה מחו"ל ואנו חושבים להביא לנו חיית מחמד כזו. בחברה בארה"ב נאמר שזה לא יעבוד על 220V בארץ.

אז אני שואל - להאמין? או - איך זה כן יעבוד?

יש בארה"ב חנויות של יהודים שמוכרים בין השאר מוצרי חשמל שמתאימים ל 220V. הבעייה היא שלרוב המכשירים האלה יקרים בעשרות אחוזים ממקבילהם האמריקאיים.

הרומבה ספציפית צורך סה"כ 33 וואט, כלומר גם ממיר מתח קטן וזול יחסית יעשה את העבודה.

לחילופין אם אתה או שיש לך מישהו שיודע להלחים - 3 הלחמות ותקע ישראלי ימירו את המטען שלך מ 120V ל 220V. בדיוק אתמול חבר שלי ביצע עבורי את ההלחמות והעסק עובד מצויין.

אלה הרכיבים שניתן לקנות בכל חנות בהר ציון בת"א:

Electrolytic capacitor 47µF 400V

Varistor 14D361K , VMax=360 Imax=6000

Time Delay fuse 1.6A 250V

איתמר.

roomba_6.jpg

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

מאחר והמחיר של הרומה גבוה, אולי אפשר להתארגן לקניה קבוצתית מול היבואן?

נוכל לרכוש דגם טוב יותר במחיר יחסית נמוך יותר.

אני מאוד מעוניין לקנות רובוט אבל המחירים הם יקרים מידיי (בערך 2700 שקל לדגם המבוקש)

גילוי נאות: יש לי שני חתולים בבית

לעבודה פיג'ו 2008, לחיים אלפא 159 ולסופ"ש מרצדס W123

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לקנות את ה 560 בארה"ב בכ-280$.

http://www.bedbathandbeyond.com/product.asp?SKU=112359

צריך להירשם קודם פה:

http://app.bedbathandbeyond.com/prefs/pref.cfm?src=header&

ואז מקבלים קופון חד פעמי של 20% הנחה על פריט אחד וזה מביא ל 280$.

ממיר מתח קניתי בסביבות ה 60 שקלים באמפרל בחולון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אני ממני שחלק מכם היה באתר הבא

http://www.irobot.co.il/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=1&Itemid=7

של החברה המיבאת.

כאשר נכנסים לאתר יש בתחתית האתר "צור קשר"

אם מישהו רוצה להיות "עמוד האש לפני המחנה" אז בבקשה אם לא אני מוכן להתקשר איתם בשם כולנו בהתקשרות ראשונית לראות אם יש סיכוי ולהוריד אותם במחיר.

אז יש מתדנבים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אני ממני שחלק מכם היה באתר הבא

http://www.irobot.co.il/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=1&Itemid=7

של החברה המיבאת.

כאשר נכנסים לאתר יש בתחתית האתר "צור קשר"

אם מישהו רוצה להיות "עמוד האש לפני המחנה" אז בבקשה אם לא אני מוכן להתקשר איתם בשם כולנו בהתקשרות ראשונית לראות אם יש סיכוי ולהוריד אותם במחיר.

אז יש מתדנבים?

לא החזקתי מעמד ושלחתי מייל.

אעדכן כאן ברגע שאקבל תשובה טלפונית או בכתב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...