Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט - או מציאת מכונית יקרה בזול

Jehosapheth
שימו לב! השרשור הזה בן 7226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עזוב אותך ממנועים גדולים כמו האמריקאיות שהוצעו כאן, וכמו שאמרו ביטוחים ועלויות אחזה גבוהות.

קח רכב אמין עם מנוע גרמני שיהיה כפי, אפילו רכב שטח, אני ממליץ בחום על אופל פרונטה זה רכב כיפי ושנת 97 תכנס לך בכיף ב 50 אלף.

ואם לא בא לך פינוק ושטח אז לך על הונדה אקורד הצורה הקודמת, שנת 98 2000 אוטומט רכב יוקרתי שבאמת צנח במשומשות.

וגם אופל אומגה כמו שהזכיר מלפני מישהו.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייהו סופר סלון,טויוטה קרינה,רנו לגונה,מאזדה 626,פיג'ו 405(שנת 97)...ללא ספק,הרבה "אוטו" בכלום כסף.

פתגם סיני עתיק אומר שאם אין לך מה לומר,תגיד פתגם סיני עתיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייהו סופר סלון,טויוטה קרינה,רנו לגונה,מאזדה 626,פיג'ו 405(שנת 97)...ללא ספק,הרבה "אוטו" בכלום כסף.

אני חושב שפספסת את כוונת המשורר...לא נשאל כאן לגבי משפחתיות רגילות.

נ.ב.

דייהו?!, 405?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שכוונת המשורר לא הייתה בהכרח ל"הרבה אוטו" במעט כסף,

אלא לתמורה טובה יותר לכסף.

נראה שלא התנסחתי כראוי, אך כוונתי הייתה לא לקנות רכב כמה שיותר יוקרתי בכמה שפחות כסף, אלא קניה משתלמת - בודאי של משומשת במחיר נמוך.

לא התכוונתי לעניתקות למינהן, או מכוניות פאר שאחזקתן מקפיצה את מחירן האמיתי לקונה השמיימה.

תודה על כל ההצעות

ואם מי מכם חושב על תגובה חדשה לאחר ההכוונה דלעיל אשמח לשמוע עליה.

יהושפט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שכוונת המשורר לא הייתה בהכרח ל"הרבה אוטו" במעט כסף,

אלא לתמורה טובה יותר לכסף.

נראה שלא התנסחתי כראוי, אך כוונתי הייתה לא לקנות רכב כמה שיותר יוקרתי בכמה שפחות כסף, אלא קניה משתלמת - בודאי של משומשת במחיר נמוך.

לא התכוונתי לעניתקות למינהן, או מכוניות פאר שאחזקתן מקפיצה את מחירן האמיתי לקונה השמיימה.

תודה על כל ההצעות

ואם מי מכם חושב על תגובה חדשה לאחר ההכוונה דלעיל אשמח לשמוע עליה.

יהושפט

חסר מידע. בהודעה הראשונה רשמת שאתה רוצה מכוניות גדולה ואיכותית וכו'.

איזה רכב אתה מחפש? התשובות שקיבלת היו בדיוק למה שרשמת בהודעה הראשונה, ובהודעה הנוכחית אין מספיק פרטים בשביל לעזור לך. קניה משתלמת ב50K? משתלמת למי?

בקיצור תן כמה שיותר מידע ונוכל לעזור.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שלי באומרי קנייה משתלמת בחמישים אש"ח היא למכונית שנותנת יותר משהיא לוקחת:

למשל (צורת התגובה שחשבתי לקבל) במקום לקנות בכסף פיאט פונטו שנת 2003, אני יכול לקנות סיטרואן קסארה (בלי להשמיץ, אל תחשבו שנתפסתי לקסארה פשוט מצאתי כזו שמתאימה למה שחיפשתי) 2000 סמ"ק שנת 2000.

החסרונות: פירוט...

היתרונות: פירוט....

עכשיו נגיד אותו דר אפשר להגיד

יכול הייתי לקנות וולבו שנת 94 ולפרט חסרונות יתרונות

יש מבין ?

תודה יהושפט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה גודל רכב רצוי?

גם אם לנצ'יה קאפה יכולה להיות עסקה משתלמת, אם אתה לא צריך רכב גדול מאוד, זה מיותר...

עדיף שתנסה להגיד איזה גודל רכב הוא רצוי, או לפחות לתת כמה אפשרויות, לדוגמא גם קטנה וגם משפחתית יתקבלו.

האם אתה מחפש אמינות? אולי נוחות? מעדיף מנוע גדול וחזק? או דווקא משהו שיהיה חסכוני? צריך יותר מידע בשביל לתת את הרכב המתאים בשבילך... וכרגע אין לנו את אותו מידע. אולי מיאטה 95 תהיה ה-דבר בשבילך. אבל היא ידנית, עם 2 מושבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני או אוטומטי - שניהם ייתקבלו בברכה

גודל - כל עוד זה לא טנק אני מעוניים לשמוע

אבל מישהו הציע קאדילק וזה מנקר עיניים מידי

נתונים טכניים - מה שיותר חזק יותר טוב, ואם זה גם לא דורש תחנת דלק בחצר מה טוב

(ועכשיו יגידו כולם שאין דבר כזה אבל אני מדבר באופן יחסי משהו שהוא חזק

וגם אין לו צריכת דלק מופרעת - למשל קורבט לא תהיה אופציה מתאימה)

שוב ושוב ושוב תודה יהושפט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שגם אתה לא "סגור" על מה שאתה מחפש. עשה לעצמך (ולנו) טובה - פתח מחירון לוי יצחק, אתר שם כמה מכוניות שעומדות בקריטריון המחיר (תוך תשומת לב לכך שרכבים של יצרנים אירפאיים "אנינים" מדי לטעם הישראלי ולאיכות מוסכיו כרובר, סיטרואן, סאאב וכו' יכולים להסחר אף מתחת למחיר המחירון), אתר מספר רכבים כאלו במגרשים/עיתונים/ברחוב, ואז כשתהיה מעט יותר ממוקד, שאל שאלותיך ונענה בשמחה.

הגדרות כמו "מה שיותר חזק יותר טוב ואם זה גם לא דורש תחנת דלק בחצר מה טוב" באמת אינן עוזרות, כי כלל אצבע אומר שרכב גדול הוא זה שיהיה גם מפואר ומפנק , אך באותה מידה הוא צריך כוח=מנוע גדול=צריכת דלק גבוהה. עוד לא המציאו מנוע 1600 סמ"ק שצורך ליטר דלק לכל 20 ק"מ ומפיק 250 כ"ס (לצערנו).

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שגם אתה לא "סגור" על מה שאתה מחפש. עשה לעצמך (ולנו) טובה - פתח מחירון לוי יצחק, אתר שם כמה מכוניות שעומדות בקריטריון המחיר (תוך תשומת לב לכך שרכבים של יצרנים אירפאיים "אנינים" מדי לטעם הישראלי ולאיכות מוסכיו כרובר, סיטרואן, סאאב וכו' יכולים להסחר אף מתחת למחיר המחירון), אתר מספר רכבים כאלו במגרשים/עיתונים/ברחוב, ואז כשתהיה מעט יותר ממוקד, שאל שאלותיך ונענה בשמחה.

הגדרות כמו "מה שיותר חזק יותר טוב ואם זה גם לא דורש תחנת דלק בחצר מה טוב" באמת אינן עוזרות, כי כלל אצבע אומר שרכב גדול הוא זה שיהיה גם מפואר ומפנק , אך באותה מידה הוא צריך כוח=מנוע גדול=צריכת דלק גבוהה. עוד לא המציאו מנוע 1600 סמ"ק שצורך ליטר דלק לכל 20 ק"מ ומפיק 250 כ"ס (לצערנו).

תגובה מצויינת.

כל עוד אתה לא מפוקס - אנחנו לא ממש נוכל לענות לך לעניין.

קח זמן, תחשוב קצת ותתפקס. תדע יותר טוב מה אתה רוצה ואז נוכל לעזור לך יותר טוב.

בהצלחה.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם....אבל אני ב-50K הייתי קונה פונטיאק גרנד פרי או שברולט לומינה ועוד היה נשאר עודף.

אני יודע שהן מתנדנדות וזוללות. אבל עדיין אני אוהב את הסגנון הגדול שלהן.

"במכונית יפנית חדשה, בירידות אני דוהר"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...