Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחלף רוקח, תהיות על ההגיון מאחוריו

gibsonlp
שימו לב! השרשור הזה בן 7241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מרגיש היום ממש פורה בהודעות "מה אתם אומרים על"... אז אני אמשיך כל עוד אני בשוונג...

ניסיתי, בחיי שניסיתי.

ניסיתי להבין למה לעזאזל הירידה מההלכה לכיוון צפון שממשיכה לירידה של רוקח לכיוון צפון נראית כך.

למי שלא מכיר, אני אתאר את המחלף:

ליורדים מכיוון רוקח לכיוון צפון מחכה הפתעה: אי אפשר להשתלב לנתיבי איילון, יש אי-תנועה בנוי באורך של כקילמטר שמונע את ההשתלבות.

מתי כן אפשר להשתלב? - כאשר מגיעים לקק"ל, כי הרי זה בהיר ונהיר שתנועה ערה של רכבים שרוצים לפנות שמאלה תתבצע בקלות כאשר יש תנוע ערה לא פחות של רכבים שרוצים לפנות ימינה באותה הנקודה...

המסקנה היחידה לה הגעתי היא שלא רוצים שתנועה איטית תסתכן בהשתלבות עם תנועה בכביש מהיר. אבל בשביל זה בדיוק יש נתיבי השתלבות, לא..?

לגבי הירידה מההלכה לכיוון רוקח - גורל דומה מחכה גם לרכבים האלו - השתלבות קרבית משהו עם רכבים שכל רצונם הוא להגיע לצד השני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא הכרת פשוט את רוקח בגרסתו הקודמת.

כל מי שיצא מההלכה היה חותך מייד 4 נתיבים שמאלה (הרי השמאלי הוא המהיר , ואנחנו מהירים ,לא? :? ) וכל מי שהגיע מאיילון לפנות ימינה לרוקח היה חותך מהשמאלי 4 נתיבים ימינה (כי למה לחכות , אנחנו אין לנו זמן להשתלב כהלכה במחלף ההלכה :wink: ).

דבר זה גרם לתאונות על ימין ועל שמאל.

ניסו פס מקווקו , לא הלך.

ניסו עמודי פלסטיק , כיסחו את כולם.

שמו פס קשיח , ובא לציון גועל (נפש).

עכשיו יש פקק מנחוס , ואתה נתקע אחרי אהבלים שקשה להם להאיץ ממחלף ההלכה בואכה רוקח , אבל לפחות אין תאונות.

אגב , אותו סידור גאוני (בינתיים בגרסת אי התנועה המצוייר בכתום של "מע"צ עוזרים לך לגמור את מתלי מכוניתך") ישנו גם ביציאה ממחלף שפירים עד מחלף השבעה לכיוון מערב (כביש 1) והיה עד לפני חודשיים במחלף גנות לכיוון דרום בגרסתו הישנה.

אגב ,אם אתה ממש , אבל ממש מרגיש שאתה חייב לשתף אותנו בהודעות , אבל לא בטוח עד כמה זה יעניין אותנו...

חכה 3(A) דקות , זה יעבור לך. :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...