Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מציאות באיביי

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 2555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת שלא ידוע לגבי זה, אני דיי בספק.

בשעה טובה הסכינים הגיעו :-),

להפתעתי הם הגיעו באריזה מקורית אטומה ולא סתם זרוקים בניילון, אכן ניראים כמו מקוריים והכי חשוב שעכשיו אחרי שהתגלחתי איתם -הם מגלחים בידיוק כמו המקורי!

גילוח חלק ונעים, חותך זיפים של גרוזיני בלי להרגיש, אין חתכים והעור חלק כמו טוסיק של תינוק :-).

כעת רק נישאר ליבדוק במיבחן הזמן כמה גילוחים אפשר יהיה להוציא מימנו, לדעתי שווה את המחיר של 9.99$ לשמינייה וחבל שבזמנו לא הזמנתי עוד וניצלתי את הקופון של 25% שכיום כבר פג :-(.

אחי מזמין כעת לכולנו לכל השנה :-).

התמונות-ליחצו להגדלה, צולמו ב5MP:- למי שיש אריזה מקורית אשמח שישווה ויתן חוות דעת.

1_5.jpg1_2.jpg

1_1.jpg1_6.jpg

תגיד, הסכין האחורי הייתה חותכת אצלך?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 689
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לאחר שימוש הסכין האחורית ברובם הייתה פחות טובה מהסכינים הרגילות, מצריך לחיצה חזקה יותר בשביל לחתוך, כאן ההבדל לעומת המקורי גדול.

מי שצריך את הסכין האחורית לעיצוב לא הייתי ממליץ כיום, מה גם שפיתאום בתקופה האחרונה החלו לצוץ מבצעים טובים למארזים של שמיניות ושל 12 במחירים הגיוניים יותר ואז הסכינים מסין/EBAY כבר פחות אטרקטיביים לדעתי.

נישאר לי עוד חבילה של 8 מהסכינים האלו ועדיין משתמש בהם(אני לא משתמש בסכין האחורית).

חג שמח.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה יש מבצעים על חבילות של 12\8?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרכיבי משקפיים (לאחרנה הצטרפתי למועדון) או להורים למשקפופרים קטנים:

900 ברגים למשקפיים (ב-10 מידות נפוצות) + מברג חמוד

http://www.ebay.com/itm/390935136412?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי 3 מברגים כאלה, יש לי אחד בתיק. ברגים בינתיים לא איבדתי, ושרות התיקון חינם בכל חנות משקפיים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיות שהיו לי לאחרונה היו עם ברגים שלא הצלחתי להחזיר את הורג למקומו, כנראה איזה עיוות קל של המזלג שבקצה המסגרת. לטכנאי בחנות לוקח כמה דקות לסדר את זה (אני חושש לעוות את המסגרת עד כדי צורך להחליפה). למזלי אני רוכש את המשקפיים בגרנד קניון שבשבילי מהווה סטיה של 3 דקות מהדרך מהעבודה הביתה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה נתקלתי אז החלטתי לשתף, למרות שבמחשבה שניה ייתכן המוצר כבר הוזכר באחד ממיליון דפי השרשור.

http://www.ebay.com/itm/12V-Volt-DC-Battery-Alternator-Tester-Checker-6-LED-Car-Van-Garage-/400750420030?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item5d4e96203e

טסטר קומפקטי למצבר ברכב, מה אתם אומרים? שווה משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי משהו דומה - וולטמטר דיגיטלי שנכנס לשקע המצית. ההתראה שנתן לי לא היתה לגמרי מספקת. למזלי הייתי ערני לכך שההתנעה "משתעלת" והמצבר בן 4, אז החלפתי אותו לפני שאשתי נתקעה עם הרכב בעבודה.

איפה מרק? נראה לי שמכשיר כה קטן לא יכול, פיזית, להכיל את הציוד לבדיקת המצבר תחת עומס.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"טסטר" לא מודד מתח תחת עומס, ולמעשה לא ממש מודד מתח.

עדיף כזה, כמו שידידי המלומד התכוון.

מודד מתח מדוייק - ויותר חשוב, מראה את השפעת עומס על מתח המצבר (למשל אורות גבוהים) כסימן לגסיסת המצבר.

12V-24V-Digital-LED-Auto-Car-TRUCK-SYSTEM-V-Voltmeter-Gauge-Voltage-Meter-2619.jpg

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שנשבר לי מהמטען הנוסף שיש לי לטלפון (מטען מקורי של סמסונג גלקסי 4 שהוזמן מקישור מהשרשור הנ״ל)

אני מוכרח לציין שהוא פשוט מחורבן, אם המטען שהגיע עם הg2 מטעין לסוללה מלאה בפחות משעה אז בסמסונג זה יקרה

לאחר קרוב ל3-4 שעות... (למרות שעל פניו הנתונים שלו טובים והוא מקורי)

אשמח להמלצה למטען טוב (אפילו כבל בנפרד ושקע בנפרד לא עקרוני, ראיתי המלצות על הכבלים של ifrogz יש לי אפשרות להזמין, השאלה לגבי שקע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת את הנתונים שהוא מוציא?

נתתי לחבר להטעין את ה-lg g3 שלו עם מטען של Oneplus One מקורי שיש לי (2.1A) וטעינה הייתה איטית מ-א-ו-ד.

לעומת זאת, את ה-OPO שלי זה מעיף מ-15% ל-100% בשעה וקצת.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתתי לאבא שלי שיבדוק במפעל החשמלאי אמר שהנתונים תקינים.

משהו אצל סמסונג כנראה לא מי יודע מה, שני ההורים שלי קיבלו גלקסי 5 מהעבודה לא מזמן,

שניהם מתלוננים שהמטען גרוע ומטעין לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...