Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מציאות באיביי

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתי אתם מוצאים זמן ללכת עם מעילים כאלה בארץ?

אני כבר לא טורח להוציא בגדי חורף, מקסימום שם איזה סריג או מעיל פשוט וזהו.

מהשיחה אפשר לחשוב שאנחנו בקנדה.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 689
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מתי אתם מוצאים זמן ללכת עם מעילים כאלה בארץ?

אני כבר לא טורח להוציא בגדי חורף, מקסימום שם איזה סריג או מעיל פשוט וזהו.

מהשיחה אפשר לחשוב שאנחנו בקנדה.

חחח בדיוק מה שבאתי לכתוב,אנשים בארץ עפים על קולומביה ונורט' פייס כאילו אנחנו בסיביר,אני לא זוכר מתי הרגשתי "קור" באמת בארץ,כזה שלא מספיק בשבילו איזה ג'קט פשוט.

בכל מקרה המבצע שפורסם הסופ"ש הזה בידיעות אחרונות בעיתון ממון,פליז קולומביה ב120 שקל נראה כמו אחלה הזמנות,מחר נעשה חיפוש בסניפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק 86,

לא מסכים איתך.

יש אנשים שקר להם יותר.

יש אנשים שהמעילים הנ"ל משמשים אותם גם לטיולים באירופה ובארה"ב בחורף (למשל במקרה שלי).

לא יודע לגבי קולומביה, אבל לנורת' פייס יש אחריות לכל החיים, אנשים אמנם לא מודעים לכך, אבל כבר יצא לי לממש אותה על מוצר אחר שלהם, שהוחלף בחדש ועדכני.

אגב, סופטשל זה לא דבר כזה מחמם (פליז חוסם רוח יותר מחמם משמעותית).

לזה שמעליי:

יצא לי להזמין מטען איכותי עם 2 אמפר אמיתי. עד אז חשבתי שהכל בלוף.

מדובר במטען של פרוקליפ (brodit).

עריכה אחרונה על ידי ya_pl
עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה המבצע שפורסם הסופ"ש הזה בידיעות אחרונות בעיתון ממון,פליז קולומביה ב120 שקל נראה כמו אחלה הזמנות,מחר נעשה חיפוש בסניפים.

הייתי ביום שישי בחנות היחידה בירושלים שנתנה הצעה למכרז. ההתנפלות של האנשים הפתיעה אותי. כמובן שרכשתי אחד.

לא בטוח שנשאר מלאי בחנויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוקיה 520 ב29 דולר.

http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/productID.283842800?srccode=cii_17588969&cpncode=42-16599006-2&WT.mc_id=US_datafeed_Google

טאבלט HP WP ב99 דולר.

http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/HP-Stream-7-Signature-Edition-Tablet/productID.308781500

חסרון, לא שולחים מחוץ לארה"ב.

מישהו יכול להעריך כמה יעלה בערך לאחד מהם משלוח דרך שיפיטו או BUY2SA?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוקיה 520 ב29 דולר.

http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/productID.283842800?srccode=cii_17588969&cpncode=42-16599006-2&WT.mc_id=US_datafeed_Google

טאבלט HP WP ב99 דולר.

http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/HP-Stream-7-Signature-Edition-Tablet/productID.308781500

חסרון, לא שולחים מחוץ לארה"ב.

מישהו יכול להעריך כמה יעלה בערך לאחד מהם משלוח דרך שיפיטו או BUY2SA?

רשום שזהat&t ללא חוזה. זה יעבוד בארץ עם סים ישראלי?

קקטוסולר ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם זה סים פרי, זה לא כולל עברית (לפחות ככה היה המצב במכשיר at-t (לומיה 820) שקניתי בעבר, היו רק 4 שפות לבחירה.

מצד שני, זה רק 30 דולר (+20 דולר שילוח דרך Buy2usa), במקסימום הלכו להם 200 ש"ח.

עריכה: עכשיו שמתי לב שאין לו תמיכה מלאה בתדרים שבישראל- רק 900/2100.

עריכה אחרונה על ידי ya_pl
עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת תדרים אין בעיה ב-GSM( (יש כל ארבעת הפסים הסטנדרטיים) אולם ב-UMTS יש 850/1900/2100, מתאים לכל הרשתות בארץ (חוץ מהקטעים הקטנים של HSPA900 של אורנג', עניין די זניח).

לגבי פתיחת הנעילה - חפש ברשת, חיפוש של 2 דקות העלה אתר שגובה 20 דולר תמורת קוד הפתיחה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, מצאתי אופציה הומנית יותר מבחינת משלוח וללא פתיחה, להזמין מאליאקספרס ב72 דולר. מצד שני כבר ירד לי החשק אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...