Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו מגאן 2 זולה מאוד. מדוע?

chenrp
שימו לב! השרשור הזה בן 4343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש כאלו שהנוחות ברכב וההרגשה שווה כל גרוש.

אני נסעתי על מגאן עברתי למאזדה 3 ואני כל יום במשך חודשיים מקלל את היום שמכרתי את הרנו.

אם היה מדובר בגרושים ,ניחא , אבל מדובר בסטיפות של כסף ,הנקנה בעמל רב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 379
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פעם החלפת איזה צינור פלסטיק מסריח מתוך כל הצנרת המחורבנת שיש בפולסווגן? ראית כמה עולה?

אתה יודע לכמה גולף חדשות הולכת המשאבת מים? אתה יודע מה עלות התיקון? הכי קל להגיד רנו חרא.

אתה יודע כמה עולה טרמוסטט חשמלי בגולף?

אתה יודע שגם גולף מבלה הרבה במוסך? אתה ידעת שהמערכת קירור שם מחורבנת? אבל כולם תופסים פה מהרכבים שלהם כאילו זה חללית למה? כי אמרו פה שזה טוב.

אבא שלי עושה 15.000 כל 4 חודשים אני רואה חשבוניות שהוא יוצא ממוסך מאזדה מורשה ואני לא מאמין לסכומים.

הכי קל לכתוב זה חרא וזה יקר ללא שום בסיס או נסיון.

אני יכול להביא לך פה מחלות על רכב שתרצה אבל אתם אוהבים להדגיש דווקה מה לא טוב ברנו אוליי נעשה השוואה?

דרך אגב בדגמים החדשים כבר אין בעיה בחלונות, אין בעיה בסלילי הצתה, אין בעיה בחיישן הצתה, אין בעיה עם התזמון משתנה, אין בעיה בגירים כמו פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב בדגמים החדשים כבר אין בעיה בחלונות, אין בעיה בסלילי הצתה, אין בעיה בחיישן הצתה, אין בעיה עם התזמון משתנה, אין בעיה בגירים כמו פעם.

אז מתי להתיחס ברצינות לדבריך, קודם או עכשיו.

אני לא פריק של רכב כזה או אחר. אני בעל רנו מרוצה (אולי כי הוא ידני). כניראה שבכל זאת, יש בעיה עם הרכב הזה, בטח ובטח עם המחירים של היבואן הזה. עובדה שאין שירשור כזה עם מזדה או טויוטה. לא סתם המחירים שלו כרכב משומש בריצפה, יש לנו עם חכם ומתוחכם, בסופו של דבר, לפחות כלכלית "העדר" בוחר נכון. ראה סוברו בזמנו, ראה מזדה.

אגב אותי משרת, אני קונה רכבים ידניים נוחים וזולים (ומה שיהיה יהיה).

נהג מנוסה
:roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם החלפת איזה צינור פלסטיק מסריח מתוך כל הצנרת המחורבנת שיש בפולסווגן? ראית כמה עולה?

אתה יודע לכמה גולף חדשות הולכת המשאבת מים? אתה יודע מה עלות התיקון? הכי קל להגיד רנו חרא.

אתה יודע שגם גולף מבלה הרבה במוסך? אתה ידעת שהמערכת קירור שם מחורבנת? אבל כולם תופסים פה מהרכבים שלהם כאילו זה חללית למה? כי אמרו פה שזה טוב.

אבא שלי עושה 15.000 כל 4 חודשים אני רואה חשבוניות שהוא יוצא ממוסך מאזדה מורשה ואני לא מאמין לסכומים.

אני יכול להביא לך פה מחלות על רכב שתרצה אבל אתם אוהבים להדגיש דווקה מה לא טוב ברנו אוליי נעשה השוואה?

רועי,

אני מתחזק 2 מאזדות 3 2004 ו 2009 ,טויוטה 1999 ורנו מגאן I 2003 . כולן עם קילומטרז מאוד נמוך כל אחת לגילה - כולן נרכשו כחדשות מהיבואן.

בנוסף לי היתה מגאן 2 בליסינג ממקום העבודה.

המאזדה 2009 והרנו מטופלות אך ורק במורשי יבואן, ואין ספק שהחשבונית במאזדה נמוכה יותר ( וזאת עוד בלי לכלול את העובדה שבמאזדה יש שרשרת טיימינג ולא רצועה). בטויוטה המחירים בכלל מצחיקים, לדוגמא תשווה החלפת טיימינג בטויוטה קורולה 1999 למגאן מהשנים האלו.

זוהי הרנו הרביעית והאחרונה שלנו במשפחה, הרנו אכן אוטו מפנק ונוח אבל הוא אוטו מפתיע ואני אחד שלא אוהב הפתעות. מפתיע אותך בכביש שפתאום חישן סיבובי מנוע מתקלקל, מפתיע אותך בהחלפות קוילים על ימין ושמאל. מפתיע אותך בשריפת מנורות כל שני וחמישי.

והכי מפתיע במחיר במוסך, שאני נכנס לקרסו אני מרגיש ששוחטים אותי. והדוגמא האחרונה יוניט חום ב450 שקל לפני מע"מ שאני מזמין אחד כזה ב160 שקל כולל משלוח מקורי מדילר של רנו בחו"ל. (ולדבריך באיבי זה נמכר אפילו ביותר זול)

אני את הרומן עם רנו גמרתי מנסיון מצטבר של 5 רנו חדשות מהיבואן משנת 1999 ועד היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... וממש אין לו התנהגות זוועתית, לפי דעתי הוא מהנה לנהיגה פי אלף מכל רכב אחר ואני נוסע ביום על כל סוגי הרכבים.

(הדגשה שלי) מגאן II משפחתומטית "מהנה לנהיגה פי אלף מכל רכב אחר"? אני מאוד דוגל ברעיון שלכל אדם שמורה הזכות לדעתו. אולם אני מניח שברור לך כי הטענה הנמרצת הזאת ממקמת אותך באיזור מסויים של סקלת "חובבי הגה"... :roll:

אם תדאג לטפל ברכב כמו שצריך לא צריכה להיות שום בעיה אל תתייחס ביתר רצינות למה שכותבים פה ...

בעודך רוכש כלי רכב יד 2 אין לך דרך להשפיע על טיב התחזוקה אשר הוא זכה לה עד כה. לרוב, אין לך דרך אמיתית אפילו לדעת מה הוא טיב התחזוקה אשר זכתה לה המגאן המועמדת.

אתה יודע לכמה גולף חדשות הולכת המשאבת מים?

אני - לא. אני דווקא אשמח לקבל ממך את סטטיסטיקת התקלות בפולקסווגן גולף, עם פירוט לפי שנה ודגם, אם אפשר. תודה מראש.

אתה יודע בכמה מרצדסים נתקלתי עם מחשבים תקולים? רכבי BMW?

אני - לא. אני דווקא אשמח לקבל ממך את סטטיסטיקת התקלות במכוניות תוצרת מרצדס ובמוו, עם פירוט לפי סוג התקלה, שנת ייצור ודגם, אם אפשר. תודה מראש.

למה לא מזכירים פה בפורום כמה רכבי ואג הלך להם הגיר?

ואם באותה הזדמנות חגיגית תוכל לספק את סטטיסטיקת התקלות בתיבות ההילוכים של VAG - אודה לך גם כן. עם פירוט לפי שנת ייצור ודגם המכונית, אם אפשר.

... אני עובד במוסך שרוב הלקוחות שלו בעלי רנו - מגאן 2 וסניק בעיקר ...

... אחרי כמה שנים במוסך שמתמחה ברנו אני יכול להגיד לך ...

אז תן לי להבין משהו: אם פחות אנשים יקנו מכוניות רנו ומגאן בפרט זה לא יהיה כל כך טוב לעסק, נכון? :roll:

רכב ישראלי אולטימטיבי: קונטיינר של 'צים' על גלגלים נוצצים עם סלון עור 1+2+3, מסך "LCD 42 וטוסטר עם כניסת USB. מרווח, נוח, מאובזר, גבוה ופח עבה כמו במכוניות של פעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.בהיותך קונה רכב יד שניה יש לך מאוד דרך לדעת את טיב התחזוקה לה הוא זכה.

2.התקלות שכתבתי הן נפוצות מאוד ברכבים שכתבתי עליהם ואני לא צריך להוכיח לך שום דבר ובטח שלא לספק לך הוכחות.

3.לפי דעתי ומנסיוני האמינות של רנו עולה על רכבי פוסלווגן. אתה יכול להתווכח כמה שתרצה אני רואה את זה בשטח אתה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלות שכתבת לא קיימות בכלל והמכוניות האלה לא מתקלקלות אף פעם! לה-לה-לה

מה שתאמר, ידידי.

רכב ישראלי אולטימטיבי: קונטיינר של 'צים' על גלגלים נוצצים עם סלון עור 1+2+3, מסך "LCD 42 וטוסטר עם כניסת USB. מרווח, נוח, מאובזר, גבוה ופח עבה כמו במכוניות של פעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד והעדפות שלו כל המוכניות מתקלקלות יש כאלו שפחות יש כאלו שיותר רנו קצת יותר מיפניות אבל ממש לא כמו שעושים מהם.

יש כאלו שבחיים לא יוותרו על רנו בגלל הנוחות ותאמין לי שאני באמת מרגיש הבדל. חוצמיזה אישית אני אוהב את כל המכניקה של רנו על פני רכבים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי עושה 15.000 כל 4 חודשים אני רואה חשבוניות שהוא יוצא ממוסך מאזדה מורשה ואני לא מאמין לסכומים. תגיד לאביך לעבור לטויוטה.

.....

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקח את כל התקלות שהיו נפוצות ברנו ונמיר אותן לכסף:

שני מנגנונים לחלון של רנו = 400*2= 800 ש"ח

4 סלילי הצתה = 1200 ש"ח

חיישן הצתה = 600 ש"ח

8 נורות H7 שנגיד שהולכות בשנה = 320 ש"ח

לכמה הגענו?

2920 ש"ח שלא מחיב שהכל יופיע באותו הרכב בשביל זה שרפתם אמינות של הרנו מגאן 2.

מחלות במאזדה 3:

נאבה אחורית = 800 ש"ח

8 נורות H7 שנגיד שהולכות בשנה = 320 ש"ח

פנל כפתורים למזגן 2400 ש"ח

משאבת דלק 1200 ש"ח

בולמ"ז 1500 ש"ח

וכו'

נכון שההשוואה הזאת לא הגיונית ולא רצינית? בדיוק כמו השטויות ששפכתם פה ברצף על רנו מגאן 2.

כל השם של רנו בא מהעבר שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שזה אומר שום דבר, ובטח שלא "מדגם מייצג" - אבל אני מכיר מגאן 2007 אוטו' 1.6 בבעלות ממשלתית שעברה יותר מ250,000 ק"מ (רכב צמוד של קצין) ובחיים לא הוחלף בה גיר...

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהמוניטין הדפוק של הרנו מגיע דווקא מאיזה בולם זעזועים כזה או אחר.

דברים כמו קונקטורים שמותכים ומוחלפים בעלות אסטרונומית יכולים להרגיז הרבה יותר מבולם זעזועים נוזל.

בסופו של דבר הסיכוי שמאזדה תשאיר אותך בצד הדרך הוא הרבה יותר נמוך מהסיכוי שרנו תעשה את זה - וזה לא משנה בכלל כמה עולה להחליף טיימינג או כמה עולה פילטר אוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי למה לדבר באוויר? בוא תראה לחבר'ה קצת קבלות על ההחלפות והטיפולים שלך במאזדה וברנו. גם אני יכול להמציא לרנו כל מיני מחירים מנופחים ומחלות שלא קיימות כמו מה שעשית כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להסתלבט כמה שתרצה אני מחליף באוטו הזה נורה במקסימום דקה.

אגב אנחנו גובים על זה 45 ש"ח בלבד לנורה תוצרת פיליפס.

כל אלו שהוציאו לרנו שם רע אלו אנשים בלי מושג במכונאות או במכניקה בכלל ולרוב גם בחיים שלהם לא נסעו או החזיקו ברנו.

כמו שכתבתי מי שהחליף את הנורה היה איש שירותי דרך מוסמך שעובד בחברה, מנחה התוכנית גם דאג להקליט שיחות טלפון עם מספר רב של מוסכים בקשר לעלות החלפה של הנורה והוא היה דיי גובהה רק בגלל העבודה.

חבל שאתה לא שם לב שאתה יחיד בדעתך ומתעקש להתעלם מהרוב בטענה שלא מכירים את הרכב ורק משמיצים על פי שמועות, וגם שמגיבים פה כאלה שכותבים כי בבעלותם או היה פעם את הרכב אתה בוחר להתעלם מדבריהם.

חבוב אני עם גולף יחסית ישנה, שנת 99 כמעט 4 שנים והבעיות היחידות שהיו לי הן פין במשאבת דלק שנסדק, מנוע חלון חשמל והאחרונה מגע משחק בידית האיתות.

איך תסביר שאין לי בעיות?? אני אחד ל לא? אז נכון גם אני מודע לבעיות הגיר שיש לdsg החדש ולא הולך עם הראש בקיר ואומר שהרכב מושלם, חבל שאתה מתעקש ועוד שמתעדים דברים כלכך רבים שלך על הרכב המדובר.

והכי בדיחה שרשמת זה פי אלף מהנה יותר לנהיגה מכל רכב אחר.. תעשה לנו טובה.:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהאיש שירותי דרך שלך לא יודע להחליף מנורה זו בעיה שלו, זה שיש המון מוסכים כאלו זו בעיה של כולם.

כמוך עם הגולף יש המון בעלי רנו שלא ביקרו במוסך חוץ מטיפולים שוטפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...