Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס, שברולט קרוז או יונדאי I35

Tzur
שימו לב! השרשור הזה בן 4604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה

אני צריך להחליף את הרכב שלי בחודש הבא ועד היום הייתי בטוח שאני מעוניין רק ב קרוז או ב I35

עשיתי נסיעת מבחן בשני הרכבים: בקרוז מאוד מצא חן בעיני התוספת של המסך מגע שנותנים אצלנו בחברה עם הGPS וגם הביצועים בגירסא החדשה עשו רושם סבירים לחלוטין, בעוד שב I35 הביצועים היום טובים יותר והרכב עשה רושם יותר מודרני

לבסוף עשיתי טעות קשה ולקחתי גם נסיעת מבחן על הפוקוס החדשה, חוץ מהמחסור בקרוז קונטרול הרכב סה"כ עשה לי רושם שהוא יותר טוב בכל הקטגוריות, הרבה יותר שקט, מושבים נהדרים תחושה מאוד מהנה לנהיגה מרווח ולמרות שהביצועים מעט פחות טובים משל ה I35 הרכב היה זריז ומהנה (שלא כמו גירסאתו הישנה)

אנחנו משפחה עם ילד קטן ובשלוש שנים שבהם אני מחויב לאוטו 3 שנים ואולי נצרף עוד זאטוט בשנים האלו ואני נוסע הרבה כל היום (בסביבות ה -60 ק"מ פעמיים ביום ולכן אולי בעל נסיון יוכל להגיד לי עם קרוז קונטרול באמת משמש אוטו לנסיעות ארוכות בכביש בחוף)

גם המזדה ברשימה אבל למרות שזה רכב טוב הוא קצת מאחור ברוב הבחינות וגם לאחר איזה 10 שנים בנהיגה של מזדה ממש מתחשק לי לגוון

הבעיה העיקרית שלי היא שבבסה"כ נהגתי על המכוניות כ 5-10 דקות וכדי לקבל תחושה אמיתית צריך לנסוע לפחות כמה ימים על הרכבים הנל, דברים כגון נוחות מושב ודברים דומים צריך אפילו יותר מכמה ימים

אשמח לעצתכם :]

קח בחשבון בקשר לפוקוס שתי בעיות עקריות - תא מטען מאוד קטן (370 ליטר) ולמשפחה זה עלול להפריע (לאוקטביה למשל יש משהו בסביבות 500 ליטר). בעיה שניה זה התנהגות הגיר בתנועה עירונית. בארץ עושים יותר מדי כבוד ליבואן הזה אז הכתבים לא באמת כותבים כל מה שהם רוצים או לפחות צריכים אבל בכתבות בחו"ל מצויין הגיר (עובד על העיקרון של ה-DSG המקורי) כלא מוצלח בנסיעה עירונית איטית. שכן שלי (ליסינג) לקח בהמלצתי קרוז אחרי שלוש מאזדות 3 (נגנבו בזאת אחרי זאת כל כמה חודשים ונמאס לו) והוא מאוד מרוצה אבל אין לו ילדים קטנים והוא גם לא מחפש שום אטרקציות מהרכב, רק שיסע בנוחות ובלי בעיות. היונדאי מתגובות רבות מאוד, נוחה ומרווחת אבל קצת "עגלה" בסל"ד בינוני ונמוך. בכל מקרה שלושת המכוניות טובות כשלכל אחת היתרונות והחסרונות שלה. הדלק עליך? אם כן אז צריכת הדלק צריכה להיות פקטור בשיקול, לא?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בנושא לגיר הבנתי שאפשר להעביר אותו למצב קצת יוצר "ספורטיבי" שבו הגיר מתמודד מצויין גם עם סביבה עירונית, בנוגע לתא מטען אין לי בעיה בנושא בגלל שאני כנראה אקח את ה TORUR שיש להם איזה 470 ליטר עם אותם ביצועים כמו שאר הגירסאות, ובנוגע לדלק הליסנג חוסך לי את הסוגיה הזאתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

נתחיל מהסוף – קרוז קונטרול לא שימושי בארץ, למעט נסיעה על כביש 6 או כביש הערבה (שם הוא בעיקר מסייע במניעת דו"חות תנועה). לכן תוספת או היעדר קרוז קונטרול לא אמורה, לדעתי, להשפיע על החלטתך. שלוש האופציות – קרוז, פוקוס החדשה וה- i35 נפלאות (ולא בהגזמה – תחשבו היכן היינו בפלח ה- 1.6 אוטומטי לפני 4-5 שנים, מבחינת אבזור, ביצועים, פינוק וכו' – והיכן אנחנו היום). כל מבחני הדרכים שנערכו לאחרונה המליצו על ה- i35 (ולטעמי היא גם היפה יותר), אך מאידך הפוקוס החדשה טרם נבחנה לעומק והרושם שהיא השאירה במבחן וחצי שהיא כן עשתה הוא איכותי מאד (מעט עמוסה במתגים בתא הנהג, אבל אם אתה רוצה להרגיש בקוקפיט של מטוס – אולי זה הרכב בשבילך). ילד קטן + ילד בתכנון – לא בעיה בכלל באף אחת מהאלטרנטיבות. אם הפוקוס החדשה "עשתה לך את זה" – לך עליה.

בהצלחה,

גיל מאוויס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...