Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון מפות לnavngo

Romek
שימו לב! השרשור הזה בן 768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי - למישהו יש מפות igo מעודכנות של קנדה?

המפות מיועדות למכשיר, לא סמארטפון.

כמו כן אשמח לקבל מדריכון קצרצר איך להעביר אותם למכשיר.

בתודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנדה (מפה ונקודות עניין).

תוריד את הקובץ ותפתח אותו באמצעות תוכנת winrar.

חבר את המכשיר שלך למחשב.

תעביר את קובץ המפה (fbl) למחיצה content/map. אל תמחק את המפה/ות שקיימים במחיצה.

תעביר את קובץ נקודות עניין (poi) למחיצה content/poi. אל תמחק את הקובץ/ים שקיימים במחיצה.

מקווה שאני לא מקלקל לך את החגיגה, אבל אם מדובר במכשיר שרכשת בחנות, עם תוכנה רישמית (לא פרוצה), התוכנה לא תזהה את המפות החדשות. במצב כזה כדאי לשקול להתקין על המכשיר תוכנה חדשה, שתאפשר לך להשתמש במפות שהורדו מהאינטרנט ללא הגבלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנדה (מפה ונקודות עניין).

מקווה שאני לא מקלקל לך את החגיגה, אבל אם מדובר במכשיר שרכשת בחנות, עם תוכנה רישמית (לא פרוצה), התוכנה לא תזהה את המפות החדשות. במצב כזה כדאי לשקול להתקין על המכשיר תוכנה חדשה, שתאפשר לך להשתמש במפות שהורדו מהאינטרנט ללא הגבלה.

ראשית כל - תודה רבה!

שנית - אכן מדובר במכשיר שנקנה עם תוכנה רשמית. מה אני צריך לעשות כדי להתקין תוכנה חדשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...