Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברת ביטוח של רכב פוגע שעבר באדום מסרבת לשלם

שימו לב! השרשור הזה בן 4728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

בערב פסח, הורים שלי נסעו הביתה מארוחה ונהג שעבר באור אדום נכנס בהם. ההורים שלי נפגעו קל והרכב ירד מהכביש. היום חברת הביטוח שלי הודיעה לי שהחברת ביטוח של הרכב הפוגע מסרבת לשלם ותוענת שהנהג לא אשם. בחקירה של המשטרה מצוין שהוא עבר באדום ויש גם עד שראה את התאונה. הסוכנת ביטוח שלי ביקשה שאני ילך למשטרה ויבקש העתק של התיק תאונה אבל במשטרה אמרו לי שבגלל שהחקירה עדין לא סגורה הם לא יכולים לתת לי.

מה לעשות? אני יודע שאני יכול לתבוע את החברת ביטוח שלו אבל זה יקח המון זמן! ואם הייתי מקבל העתק של התיק אז לא היה להם בררה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד החקירה לא מסתיימת המשטרה לא תיתן מידע. זאת אומרת שעדיין המשטרה לא החליטה מי האשם, למרות שלפי מה שכתבת , הימצאותו של עד ניייטרלי שהעיד כי הרכב השני עבר באדום , צריכה לסייע למשטרה להחליט כי אכן אותו יש להאשים.

רק בית משפט יקבע לבסוף אם הוא אשם או לא.

לכן זה עיניין של זמן .

אם יש לך את פרטי העד ( את זאת אולי המשטרה תיאות לתת לך )תוכל להסתייע בו במתן עדות בתביעה כנגד הנהג הפוגע.

עצתי , תתבעו את בעל הרכב הפוגע ואת חברת הביטוח שלו, כבר עכשיו , עד שיגיע הזמן שתישמע התביעה אולי כבר גם המשטרה תקבל החלטה ותוכל לצלם את התיק.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לדעת אם יש לך ביטוח מקיף או רק צד ג', לכל סוג ביטוח טיפול שונה כאשר המקיף אמור להנהל כולו על ידי הסוכן / מח' משפטית של החב' ובמקרה השני על ידך לצורך הכנת תביעת פיצוי. אחרי שהמשפט של הנהג הפוגע שחצה באדום יסתיים תוכל להסתייע בפסק דין לגיבוי תביעתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התהליך (כולל משפט למי שעבר באדום) יסתיים תוך שנה, אתה צריך להיות מאושר.

רק אחרי זה תוכל להעזר בפסיקה, לצורך התביעה שלך.

חברות ביטוח יודעות שתהליכים יכולים לקחת שנים ומנצלות זאת לטובתן.

כשאומרים לך שהמבוטח שלהם לא אשם, זה לא בהכרח כי חב' הביטוח שלו חושבת שהוא לא אשם, אלה כי חברת הביטוח שלו רוצה למרוח לך את הזמן ולייאש אותך. אולי בסופו של דבר תעזוב אותם.

הנסיון מלמד, שבמקרה הגרוע, אם תתבע את הביטוח/פוגע בבימ"ש, בסופו של דבר ולכל היותר, חברת הביטוח שלו, תשלם את מה שממילא היתה אמורה לשלם.

מעטים ונדירים המקרים, בהם שופט מחמיר עם ביטוח חמקן ופוסק פיצוי נוסף על "ההתעללות".

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התהליך (כולל משפט למי שעבר באדום) יסתיים תוך שנה, אתה צריך להיות מאושר.

רק אחרי זה תוכל להעזר בפסיקה, לצורך התביעה שלך.

.

הוא צריך להמתין לגזר הדין של הנהג?

במקרה הזה לא ניתן להסתפק בעד אשר נותן את עדותו לבוחנים, ובתיק חקירה שלהם?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי - האפשרוות העומדות בפניך:

אם יש לך ביטוח מקיף

תבע את הפוליסה שלך - ובבוא היום כשהחומר יגיע חברת הביטוח של תכלול בתביעה גם את אובדן ההנחות הנובע מהתביעה.

אם אין לך ביטוח מקיף

שלח לחברת הביטח של הפוגע מכתב מעו"ד המציין את העובדות ומודיע להם שאם לא יודו באשמה וישלמו מיד אתה תוסיף לתביעה את כל הנזק הנובע מהעיכוב בתשלום התביעה - אם הם ניסו את שיטת "מצליח" סביר להניח שהם ימהרו לשלם או להתפשר.

האפשרות האחרונה היא כמובן לחכות עד שיגיע החומר ואז לתבוע את כל הנזקים כולל ריבית הצמדה עלות הלוואה וכו'

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע אין טעם לתבוע אותו על היעדר תביעות כי במידה והוא זוכה במשפט חברת הביטוח של הנהג הפוגע תשלם לחברת הביטוח של הנפגע ואז בעצם יהיה לו מכתב שיפוי מלא להוכחת העדר תביעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שתבעת את חברת הביטוח על נזק העדר התביעות שלך נפגע מעצם הגשת התביעה ולכן עניין האשמה פה בכלל לא משנה.

(שים לב שהנחת/אי הנחת העדר תביעות ניתנת ללא קשר לגובה התביעה)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא צריך להמתין לגזר הדין של הנהג?

במקרה הזה לא ניתן להסתפק בעד אשר נותן את עדותו לבוחנים, ובתיק חקירה שלהם?

הוא לא חייב להמתין לגזר הדין ולא חייב לחכות בכלל למשפט.

הוא יכול לנהל משפט אזרחי ולנסות להוכיח את צדקתו.

מצד שני, אם במשפט הפלילי הוא יוצא אשם - יש לו על מגש של כסף הוכחה לאשמת הפוגע ואינו צריך להוכיח דבר.

אבל, צריך לזכור שתביעות ביטוח יש להגיש לבית משפט לפני תום 3 שנים, אחרת תחול התיישנות. במקרים רבים, חברות הביטוח מושכות זמן כדי להגיע להתיישנות ואז לנער את התובע.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...