Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כדאי לשדרג תפרטים (תפרטים = את הפרטים ) הבאים במערכת ?

שימו לב! השרשור הזה בן 7285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תנסה לא לרדת לפסים אישיים זאת לא הכוונה פה!

מה ש-EDDY אמר זה נכון, הם חברה חדשה והם לא ברמה של חברות מוכרות וידועות.

אל תשווה גם את האלקטרוניקה של החברה הזאת במגבר, לעומת רוקפורד, נקודה סוף משפט :!:

נכון שרוקפורד בחלק מהדגמים היא לא המותג המנצח ב-SQ, אבל אין בכלל מה להשוות ל-DRAGSTER שהיא אולי ברמה של המגברים הזולים ביותר.

נ.ב: גם לך אין זכות להתנצח ולרדת על אנשים, לפי החתימה שלך מבינים למה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שייקה אני מציע שתרגע, להבא הודעות כמו שכתבת יביאו לחסימתך. אדי כנ"ל לגבייך, זה שהוא זה שהתחיל לא אומר שאתה צריך להגרר. זה לא גן ילדים.

אני לא נועל את הנושא (וגם לא צריך המלצות בעניין) כי הבחור ששאל את השאלה לא אשם בכך שיש בפורום אנשים שלא יודעים איך להתנהג. אם אחד ממכם (או כל אחד אחר) יגיב שוב בצורה שיורדת לפסים אישיים (ניתן לבקר דברים שהשני כותב אבל לא להגזים כמו שנעשה כאן) הוא יחסם.

שיהיה לילה שקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכנסתם אותי לבחירה קשההההההה :roll:

ודיי לריב ביניכם מי שישמע אחד ממכם מנהל את המפעל של רוקפורד ואחד ממכם את המפעל של דראגסטר ....

כולה 2 חברות שמתחרות ביניהם( אבל עדיין דראגסטר באותה רמה)

פשוט רוקפורד פיתחה לעצמה שם כמו שקונים היום חולצה של לאקוסט (סתם דוגמא לא קונים)

ב-400 ש"ח ואת אותו דבר יש לראלף לורן ב-230

סתם בולשים המותגים האלה תאמינו לי פשוט למה שלא נסתכל בנתונים של המגברים אם יש ?

והכי חשוב דיי להתווכח ביניכם ( :agrue: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודיי לריב ביניכם מי שישמע אחד ממכם מנהל את המפעל של רוקפורד ואחד ממכם את המפעל של דראגסטר ....

פשוט רוקפורד פיתחה לעצמה שם כמו שקונים היום חולצה של לאקוסט (סתם דוגמא לא קונים)

בקיצר אליאור לשאלות שלך-בקשר למגבר תעשה מה שנוח לך יותר מבחינת הכיס שלך,או לתקן או לקנות חדש.

בנוגע לסאב אני לא מכיר את הסאב הנ"ל אבל הייתי מציע לך לבחור משהו אחר בסכום הזה ,שמדובר בסאב עדיף לא להתפשר על איכות.

תנסה את הרוקפורד 3412 יש לי אותו ואני מבסוט .

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני אתן את דעתי כאן :)

רוקפורד פוסגייט כיום חברה בינונית + בהשוואה לחברות הגדולות של ארה"ב (כגון: KICKER, JL AUDIO, PHOENIX GOLD, PPI, HIFONICS וכו').

אני לא יודע אם הנתונים המוצהרים של רוקפורד אמינים, אבל לרב הם כן.

במקרה שלך זה דיי יספיק לך כי אתה לא מתכוון לבנות מערכת HI END או מתקרבת אליה.

לכן הרכיבים שלהם יספקו אותך ואפילו אתה גם לא תבדיל כ"כ בסאונד.

לגבי דראגסטר - מחיפושים שלי בפורומים בחו"ל לא מצאתי יותר מדיי עליהם, וגם מה שמצאתי השוו אותם ללנזר, המחירים של המוצרים שלהם יקרים כנראה משתי סיבות:

1. יחס היורו מול השקל/דולר.

2. מנסים בארץ להחדיר אותם כחברת HI END ויהיה לגיטימי שיתמחרו אותם במחירים שקרובים לחברות HI END מאשר למחירים שקרובים לחברות "זבל סיני".

הרי ידוע שכאן בארץ מסתכלים תמיד על המחיר וחושבים ואוו זה מגבר שעולה 1600 שקל בטח הוא חבל על הזמן - וגם המוכר אומר כן הם חברה איטלקית, ברמה גבוהה לקחו תחרויות וכו'.

כמו שאדי אמר - לא מומלץ שתהיה השפן נסיונות שלהם.

דבר אחרון - ולמי שיהיה חכמולוג ויכתוב - אז איך אתה מסביר את זה שבתחרות הביאו רכב שבו הציוד של דראגסטר ניגן טוב מאוד?

ממה שאני שמעתי הציוד שלהם יותר מתאים ל SPL (הסאבים), וגם בד"כ רכיבים פשוטים שעושים להם התקנה ברמה גבוהה מאוד - אפשר להפיק מהם יותר מאשר בהתקנה רגילה

ולכן (אני משער שכך, אל תתפסו אותי במילה) שכולם התלהבו מהם כי הם נתנו עוצמה

ולא איכות!

מקווה שעזרתי

שניר.

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולכן (אני משער שכך, אל תתפסו אותי במילה) שכולם התלהבו מהם כי הם נתנו עוצמה

ולא איכות!

מי בדיוק התלהב מהרכב של דרגסטר ?? ממה שאני זוכר הוא פשוט עשה רעש.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר שני - הפחדתם אותי לגבי דראגסטר אז אני ירד מזה למרות שהיה שיפור בשמיעה לעומת המגבר הישן שלי של רוקפורד .

נראה לי שאני יסע באמת למרכז כמו שאמרו פה אולי לסאונד בלסטר בפ"ת כדי לשמוע עוד הצעה בקשר למערכת , אני רק לא רוצה להתקל באנשים שמנסים לדחוף דברים סתם .

פשוט הבן אדם שמטפל לי היום במערכת הוא נחשב לאחד המבינים באיזור הצפון והוא ממש ממש תותח בתחום , הוא ממש לא מנסה לדחוף לאנשים דברים ,בקיצור אחלה של בן אדם (מי שרוצה להגיע אליו שישלח לי ה"פ)

נ.ב - מה אתם אומרים על סאונד בלסטר שווה לקפוץ אליהם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...