Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האייפון חוסך לי כסף והרבה כסף ! פרטים בפנים

מרק10
שימו לב! השרשור הזה בן 4973 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

2 דברים בקשר ללפתח לאנדרויד -

א. אתה עדיין צריך להגיש תוכנות לבדיקה ושיעלו לחנות אפליקציות שלהן - אתה לא יכול לכתוב לשנות קוד ולהעלות באנדרויד "סגור" (בדיוק כמו ג'ייל ברייק) - אמנם הרמת פיקוח על האפליקציות נמוכה יותר , וזה קוד פתוח (אז מה?) אבל כל חברה משנה קצת את הקוד הפתוח הזה ואם אין לך מכשיר מפתחים אתה לא יכול להריץ קוד לא חתום.

ב. הערכת פיתוח - לא מתקרבת לרמה של האייפון.

השורה התחתונה די נכונה

חוץ מנוקיה , אין מה לעשות - במסכי טאץ' ומכשירים בסוג הזה - הם כמו תרנגולת ערופת ראש ללא כיוון ברור.

סימביאן במסך מגע עדיין אין להם מוצלח

את הN900 הם קברו (אין שדרוגים למיגו , למרות שהבטיחו - ככה שתקועים במערכת הפעלה יחודית למכשיר ללא תמיכה הלאה)

ועכשיו יש להם את המיגו שעדיין לא ברור כ"כ מה הם רוצים לעשות איתו.

תוסיף לכך טכנולוגיית מסכי מגע שמפגרת אחרי השוק והמצב בתחום הזה לא מזהיר.

כל השאר עושים כל אחד מכשיר דגל מעולה , הדרויד , הסמסונג S , הHTC EVO והאייפון - כולם מכשירים מעולים שלא הייתי מתנגד לאף אחד בכיס.

אני מחזיק באייפון רק בגלל העוד כמה תכונות יחודיות שלו שאני משתמש בהם והאפליקציות - הכמות המטורפת והאיכות.

בקטעים האלו הוא נותן EDGE שאין למכשירים אחרים.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האייפון הוא מכשיר גאוני, האמת היא שאני אף פעם לא התלהבתי מטלפונים סלולארים וגם עברתי את רובה (N96 N97 E71 W995) ועוד סמסונגים ומוטורולות למינייהן, אף פעם לא מצאתי ריגוש מיוחד בשום מכשיר, גם כשהאייפון שלי הגיע הייתי "חצי פושר" לגביו שכן לא היה לי מושג מי הוא, מה הוא ולמה הוא מסוגל.

היום אני מכור לתפוח ולא זז בלעדיו, הדבר שהכי נוח בו שלא משנה כמה פונקציות יש לו בשבילי הוא הרבה יותר נוח לתפעול מכל פלאפון אחר שהיה לי, זה בלי להכנס בכלל לכמות הדברים שאפשר לעשות איתו בצורה מאוד פשוטה שפשוט לא יצא לי לפגוש בעוד טלפון.

ולגבי אלו שאומרים שהמחיר יקר, את שלי קניתי מאיביי 3GS 16GB ב300$ כולל משלוח לארץ בארץ דחפתי את הסים שלי, נשארתי באותו מסלול חיילים והוספתי חבילת גלישה של 1GB לחודש בעלות של 39.90 והממוצע חשבוניות שלי עומד על 80 ש"ח לחודש, אחרי שיחות SMSים הורדות של צלצולים ועוד ועוד ועוד.

מבחינתי הוא שווה כל שקל.

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך קנית אייפון 3GS ב300$ ? משומש? ולא היה מכס או משהו?

יצא לי לשחק באייפונים האחרונים באפלסטור בארה"ב, המכשיר בהחלט ממש נוח לשימוש ומגיב יפה. יש לי נוקיה 5800 (סימביאן, מסך מגע) וזה פשוט לא אותו הדבר. למרות שב2 המכשירים אני יכול לגלוש, להשתמש בgps, לשמוע שירים וכו', באייפון זה פשוט נוח (במיוחד הגלישה) בנוקיה זה מרגיש מאולץ, בכאילו לא תכננו את הטלפון לזה, רק שמו את האופציה שיהיה אפשר לרשום בפרוספקט.

אבל הבעיה היא שבאייפון יש כמה מגבלות שאני לא מוכן אליהם, שהראשונה היא שחייבים להשתמש בitunes, אין סייר קבצים רגיל בusb. ומגבלה שניה היא כל ההגבלות על הבלוטוט, למרות שאפשר לעקוף את חלקם, אני למדתי לקח מהנוקיה 6600 שהיה לי שאם מוסיפים פונקציות מעבר למה שמקורי זה אף פעם לא יוצא אותו הדבר..

ולכן אני מחכה למכשיר האולטימטיבי שיצא מתישהו, שיהיה עם אנדרואיד- השימוש בה כמעט זהה לאייפון, או meego. שיהיה בגודל של אייפון בדיוק ולא בלטה ענקית כמו כמה מכשירי אנדרואיד קיימים ולא קטן מדיי כמו ה5800, שיעבוד טוב ולא כמו הסמסונג גלקסי שהgps לא עובד בו, ושיעלה זול (למה ipod עולה 200 דולר ואייפון שהוא בדיוק אותו הדבר רק עם gsp וgsm עולה 500?)

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק ידידי, אתה יודע שאני מכבד אותך וזה לא משהו אישי נגדך

אבל סלח לי, לשלם סכום בלתי נתפס (פאקינג 2900 ש"ח) על מכשיר סלולרי ולומר שהוא חוסך לך כמה שקלים בחודש זה דיי מצחיק.

המקלדת בנויה בצורה גאונית עם המקשים בולטים בצורה שמתאימה לכריות האצבעות וזה עובד בצורה מעולה (האצבעות שלי קצת רחבות ומסתדרות יותר עם המקלדת מאשר עם הטאץ' - מה תגיד ?)

כמו כן עד שאין לך מכשיר עם מקלדת מלאה אתה לא מעכל את המהירות בה אתה יכול לכתוב דברים. פשוט מדהים.

בקשר למוזיקה : טיעון קלוש כי אתה לא רק מאזין למוזיקה אלא גם יכול להעביר שירים , להחליש ולהגביר ווליום, לענות ולנתק שיחה וכמובן לדבר מהן כדיבורית. איך תכניס את כל הפונקציות האלה במחבר של אוזניות סטנדרטיות בדיוק ?

בלי קשר לכך , בE71 יש מחבר PL שהוא לא ממש ייחודי לנוקיה. נפלת על הדגם הלא נכון :)

מבחינת איטיות אין תלונות, המכשיר מאוד מהיר - לצערי אתה לא יודע על מה אתה מדבר. לקחת דוגמא לא טובה כי זה אחד המכשירים הטובים ביותר שנוקיה הוציאה ובמחיר הפסיכי של האייפון אפשר לקנות אחד כזה לכל יום בשבוע :)

מאז שחבר טוב שלי שאיתו אני נוהג להתאמן בפארק במכשירי כושר, ריצה ורכיבה על אופניים - עבר לאייפון, אני פשוט לא מצליח לאתר אותו לפני האימון כי הוא משאיר את הלבנה הזו בבית ! אי אפשר להשתמש במכשיר הזה כשעושים ספורט.

נ.ב. לומר שבאייפון 4 שיצא באמצע שנת 2010 (וסובל מפגם קשה בתכנון האנטנה) יש את כל הפיצ'רים החסרים שכבר היו לפני 5 שנים בכל מכשיר - זה עלבון לאינטיליגנציה כי במחיר שלו אפשר לקנות מכונית סופר מיני מאמצע שנות ה90. אני מתחיל לחשוב שבמכשיר מושתלים מסרים סמויים של שטיפת מוח ובעתיד סטיב ג'ובס ישתמש בכם כצבא אנושי כדי להשתלט על העולם :D

אייל, קרא את התגובות של בעלי אייפון שניסו גם מכשירים אחרים לתקופה ארוכה וראה את התלהבות הפורצת מגרונם.

יום אחד שתגיע לטיפול אצל רון נוכל לצאת שנינו לדו קרב אייפון מול נוקייה :-)

שורה תחתונה אני מרוצה מהרכישה שלי למרות מחירו הגבוה של המכשיר (שכחתי לכתוב שאני מקבל זיכוי של 40 שקלים כול חודש בגלל הרכישה במזומן ואין לי שום התחייבות ל-3 שנים).

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah:

. ומגבלה שניה היא כל ההגבלות על הבלוטוט, למרות שאפשר לעקוף את חלקם, אני למדתי לקח מהנוקיה 6600 שהיה לי שאם מוסיפים פונקציות מעבר למה שמקורי זה אף פעם לא יוצא אותו הדבר..

)

אתה יודע מה, זה כמו לקנות 1.4TSI ולחשוב שעם צ'יפ תקבל יכולות של 2.0TSI

:D

זה פשוט לא אותו דבר.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לשחק באייפונים האחרונים באפלסטור בארה"ב, המכשיר בהחלט ממש נוח לשימוש ומגיב יפה. יש לי נוקיה 5800 (סימביאן, מסך מגע) וזה פשוט לא אותו הדבר. למרות שב2 המכשירים אני יכול לגלוש, להשתמש בgps, לשמוע שירים וכו', באייפון זה פשוט נוח (במיוחד הגלישה) בנוקיה זה מרגיש מאולץ, בכאילו לא תכננו את הטלפון לזה, רק שמו את האופציה שיהיה אפשר לרשום בפרוספקט.

נכון, זה מה שנקרא "מימשק אינטואיטיבי"

ובקטע הזה האייפון ללא ספק, עולה על מתחריו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הבעיה היא שבאייפון יש כמה מגבלות שאני לא מוכן אליהם, שהראשונה היא שחייבים להשתמש בitunes, אין סייר קבצים רגיל בusb. ומגבלה שניה היא כל ההגבלות על הבלוטוט, למרות שאפשר לעקוף את חלקם, אני למדתי לקח מהנוקיה 6600 שהיה לי שאם מוסיפים פונקציות מעבר למה שמקורי זה אף פעם לא יוצא אותו הדבר..

ולכן אני מחכה למכשיר האולטימטיבי שיצא מתישהו, שיהיה עם אנדרואיד- השימוש בה כמעט זהה לאייפון, או meego. שיהיה בגודל של אייפון בדיוק ולא בלטה ענקית כמו כמה מכשירי אנדרואיד קיימים ולא קטן מדיי כמו ה5800, שיעבוד טוב ולא כמו הסמסונג גלקסי שהgps לא עובד בו, ושיעלה זול (למה ipod עולה 200 דולר ואייפון שהוא בדיוק אותו הדבר רק עם gsp וgsm עולה 500?)

קניתי אייפון יד שניה בן ארבעה חודשים, זה היה מכרז ואני מודה שרוב המכרזים נסגרים במחיר הרבה יותר גבוה אבל המכרז הזה כאילו נשכח בצד, בכל אופן קבלתי אייפון כמו חדש עם כל הערכה המקורית, כבלים, וקופסא מקורית, ללא שריטה אחת, קניתי מגן חיצוני של IvySkin Quattro T4 שנחשב לטוב בעולם מבחינת הגנה והוא היחיד שמגיע עם מגן מסך מזכוכית שמכסה את האייפון באופן מוחלט, והוא עושה את העבודה. כרגע יש לי סוס עבודה ביד שלא משנה כמה מכות נפילות ומה לא הוא יחטוף הוא ימשיך.

לא שלמתי עליו מכס, אני לא יפרט פה איך ולמה אבל אם תרצה אני אוכל לעזור לך בפרטי. :wink:

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...