Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האייפון חוסך לי כסף והרבה כסף ! פרטים בפנים

מרק10
שימו לב! השרשור הזה בן 4971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. לפני שרכשתי את האייפון הייתי מבצע שיחות לחו"ל (ארה"ב+יוון+הולנד) בעלות חודשית של כ-1000 שקלים ויותר, מאז שרכשתי את האייפון והתקנתי את התוכנה סקייפ לאייפון אני מבצע את כול השיחות לחו"ל דרך האייפון במחיר של שיחה מקומית ללא עלות נוספת.

כיום עלות השיחות בחודשים האחרונים ירדה ל-100 שקלים בלבד !.

התוכנה סקייפ לאייפון זקוקה עוד לליטוש בתחום השמע וגם שיפור בעניין עבודה ברקע.

2. עם האייפון אני מבצע את כול פעולות הקשורות לבנק הפועלים, חיפוש בדפי זהב, חיפוש טלפונים ועוד בעזרת אפליקציות מצויינות לאייפון שחוסכות לי כסף על שירות מודיעין 144 ושיחות לבנקים.

3. לא רכשתי מעולם תוכנת GPS או מכשיר GPS מכיוון שהאייפון מספק את כול צורכי הניווט שלי. שוב פעם חיסכון של כ-400 שקלים ברכישת מכשיר GPS פשוט.

4. לפני שרכשתי האייפון כאשר עבדתי על פרוייקט באלקטרוניקה הייתי מדפיס את דפי הנתונים של הרכיבים וגם את הסכימות החשמליות בכדי שיהייה לי נוח לעבוד על הפרויקט כאשר הסכימה מול העיניים שלי, היום אני שולח או מוריד את כול הנתונים לאייפון ועובד במעבדה שלי עם האייפון על שולחן העבודה ללא צורך בהדפסת דפים ובזבוז נייר.

סקייפ לאייפון.

http://www.iphone1.co.il/default.aspx?PageName=skype+iphone+

לפני חצי שנה רכשתי אייפון 3GS עם 16GB דרך סלקום במחיר של 2900 שקלים.

תבדוק גם את אפלקציית BPHONE של בזק, אחי כבר חודש בארצות הברית, והוא מתקשר אלינו דרך האפקלציה, זה פשוט מחייב את הקו בזק של הבית, כאילו חייגת מהבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מחוייב לסלקום לשנה וחצי בלבד ולא לכול החיים. מכיוון שרכשתי את האייפון במזומן התשלום החודשי הקבוע עומד על סך של 120 או 160 שקלים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, אז לך הוא חוסך הרבה כסף כי משום מה ביצעת המון שיחות לחו"ל מהנייד שלך במקום מטלפון קווי (9 אגורות, רק 9 אגורות לדקה... בעעעע :-P ). סקייפ יש לי גם בנוקיה (איכות שמע מצוינת! יותר טובה משיחה רגילה), אפשר להתחבר לאינטרנט גם בנוקיה, יש WAZE גם בנוקיה ו...כן, אפשר לראות PDFים גם בנוקיה אם ממש רוצים.

לכן אנא אמור "הטלפון החכם שלי חוסך לי כסף". אייפון הוא רק דוגמא...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרוניס - הכל שאלה היא כמה טוב הנוקיה שלך עושה את זה.

ובקטע של WAZE (במיוחד בקטע של אלטרנטיבות , לדוגמא - אייגו בחו"ל) ובקטע של PDFים , ובטח שבקטע של גלישה - לנוקיה יש עוד הרבה מאוד מה ללמוד.

אייל לגבי החבילות אייפון - בא אני אגלה לך סוד - הם לא חובה.

חברות הפלאפונים לא רוצים לספר לך את זה , אבל אתה יכול לקחת כל חבילת דקות / סטודנטים / חיילים / כל קומבינה אחרת ולקבל את האייפון במסגרת החזר חודשי / תשלום חודשי.

ככה לדוגמא לאשתי יש לי חבילת דקות במסגרת סטודנטים ללא קשר לאייפון - ואת ההחזר על האייפון היא מקבלת החל מסכום מסוים.

הם לא טורחים להגיד את זה - אבל זה אפשרי.

(ועדיף - כי ה"חבילות אייפון" שלהם חרא)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב שרק בעלי האייפון מתנהגים כמו ילדים מאוהבים. עוד לא ראיתי בנאדם שפתח אשכול על HTC ואמר כמה שהוא נהדר.

האייפון פשוט גורם לך להתאהב בו.. אני לא יודע להסביר את זה. אני נרדם לפעמים עם האייפון, ומוצא את עצמי למחרת בכפיות איתו.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב שרק בעלי האייפון מתנהגים כמו ילדים מאוהבים. עוד לא ראיתי בנאדם שפתח אשכול על HTC ואמר כמה שהוא נהדר.

האייפון פשוט גורם לך להתאהב בו.. אני לא יודע להסביר את זה. אני נרדם לפעמים עם האייפון, ומוצא את עצמי למחרת בכפיות איתו.

חזק, אהבתי !

אולי ננצל את השרשור ונהפוך אותו לקצת יותר שימושי:

מחיר אייפון דור רביעי SIMFREE בארה"ב - מהו? (כניסה לחנות הוירטואלית של אפל לא עזרה).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הHTCים מתקרבים , אבל לא שם , לא בצד הפיתוח ולא בצד השימוש.

אבל בהחלט עוקפים את האייפון בחלק מהדברים.

אם הם היו זמינים בארץ באותה מידה (והתמיכה שלהם בשידרוגי תוכנה היתה יותר נורמאלית - אהם המעבר בין 1 ל2) - הייתי בהחלט שוקל לגוון.

לגבי השאלה - סביב ה650 דולר לזכרוני

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא תגלה אותו בבוקר בתוך מערת השוקולד שלך בטעות.:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרוניס - הכל שאלה היא כמה טוב הנוקיה שלך עושה את זה.

ובקטע של WAZE (במיוחד בקטע של אלטרנטיבות , לדוגמא - אייגו בחו"ל) ובקטע של PDFים , ובטח שבקטע של גלישה - לנוקיה יש עוד הרבה מאוד מה ללמוד.

ליביו

אני ממש לא בטוח, החזרת אותי כרגע לתקופת הנוקיה 6680 העתיק שהייה לי, גם הוא סמיבאן והדור 3 הראשון האמיתי של נוקיה באותה תקופה. בכל מה שקשור לקבצי PDF וקבצי WORD הוא עשה עבודה נהדרת.

איך אני יודע? זה הייה לפני מספר שנים כאשר הייתי בכיתה י"א - י"ב, בחינות בגרות בהיסטוריה, אזרחות, ספרות וכל החרא הזה.

תמיד איכשהו איזה תלמיד אצלנו הייה מעביר את החומר הכתוב לקובץ WORD, מה שאני הייתי עושה פשוט זורק את הקובץ WORD הזה ל-6680, סתם הייה איזה נושא הייתי מריץ את אופציית החיפוש בתוך קובץ הוורד וכל מה שנותר זה להעתיק את מה שכתוב למחברת המבחן :-D בזמנו מי חשב על זה בכלל ? ה-6680 הקדים את המתחרים שלו BY FAR.

וכבר אז המכשיר הייה יודע לעשות multi tasking, ככה שאם הייה עובר מורה כל מה שותר זה ללחוץ END והמסמך ממוזער לשורת המשימות ובלחיצת כפתור חוזר להיכן שהפסקתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן אנא אמור "הטלפון החכם שלי חוסך לי כסף". אייפון הוא רק דוגמא...

אכן אתה צודק. אייפון הטלפון החכם שלי חוסך לי כסף.

אולי אתה וגם אייל תהיו גלויים איתי ועם שאר האייפוניסטים ותגלו לנו ממה אתם לא מרוצים בנוקייה שלכם ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורש - את זה אפשר לעשות גם עם PROCESS HYBERNATION, או בכל דרך של כתיבת סטטוס ביציאה מאפליקציה - אין לזה שום קשר למולטיטסקינג.

כדי שיהיה ברור לכולנו - האייפון ממזמן תמך במולטיטסקינג.

למעשה אין מערכת הפעלה מודרנית אחת שלא תומכת במולטי טסקינג.

השאלה היא מה היה פתוח למפתחים בחוץ , והסקרולינג בין האפליקציות שנעשה נח.

ליביו

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אתה צודק. אייפון הטלפון החכם שלי חוסך לי כסף.

אולי אתה וגם אייל תהיו גלויים איתי ועם שאר האייפוניסטים ותגלו לנו ממה אתם לא מרוצים בנוקייה שלכם ?

רק עכשיו נפל לי האסימון - שילמת במזומן 2900 ש"ח על התענוג הזה?

מה מפריע לי בנוקיה? כרגע כלום יש בו פשוט כל מה שצריך. (יש לי E71)

לפני העדכון תוכנה האחרון הוא היה מתנתק פעם ב... מהדיבורית BT ברכב אבל גם זה סודר.

אף פעם לא הרגשתי צורך לשיר שיר הלל לטלפון, גם כשהייתי מרוצה עד הגג. זה כנראה שמור לבעלי האייפון שצריכים חיזוק מתמיד על סכומי העתק שהצעצוע הזה עולה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...