Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איביזה 1.4 SC - אכזבה או תרגיל פיננסי מבריק ?

orankohn
שימו לב! השרשור הזה בן 5054 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי אם מישהו קנה במטרה "לעשות קופה" מדובר בתופעה שולית.

כל השאר קנו בגלל שהרכב היה זול - ורואים עכשיו הזדמנות למכור, להרוויח עוד כמה שקלים, ולקנות סוזוקי אלטו ב-59990 ש"ח

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הישראלי תמיד יחשוב שדפקו אותו. שגוזרים קופון. שמשהו דפוק.

סיאט עלו על רעיון שיווקי והכניסו בחבילה קטנה וקומפקטית את כל האיבזור ברמה הכי גבוהה ובמחיר מצחיק לעומת התמורה.

נכון האוטו המדובר במבצע "רק" 85 כ"ס, אבל בפנים כל כך הרבה פינוק. מושבים נוחים בצורה בלתי רגילה. סאן רוף. צמיגים בגודל 16 בעלי חתך רחב, ג'אנטים, חלונות כהים. פנסי ערפל תומכי פנייה. מערכת 6 רמקולים + שליטה מההגה.

לקחו את "ליכלוכית" ועשו ממנה סינדרלה. הכינו מהלימון - לימונדה.

ואני מדבר בתור אחד שקיבל לפני כחודשיים את הסיאט 1.4 המדוברת מהמבצע 88,800.

מבחינה שיווקית זה דבר גאוני - נכון שהם הורידו את המחיר בצורה משמעותית וספגו את ההפסד על ההפרש, אך למעשה הם הרוויחו כי בחודשיים האלה נמכרו כמה מאות של רכבים כאלו. לטווח הרחוק סיאט הגדילה את פוטנציאל הלקוחות העתידיים שלה. וזה רעיון שיווקי מבריק.

הלוואי ועוד יבואנים יעשו מבצעים.

אני חושב שעוד רבים שרכשו את הדגם הנ"ל (1.4 ידני, 85 כ"ס) יסכימו איתי שלא יכלו לקבל תמורה גדולה יותר לכסף שלהם במחיר הספציפי הזה.

פספסת את כל הנקודה...

פותח השרשור לא בא בתלונות ליבואן סיאט, האמת שהוא לא בא עם שום תלונה.

הוא בא עם תהייה לגבי הסיבה שכרגע יש כמה אקזמפלרים כאלה למכירה ממש מיד אחר שעלו על הכביש.

לטעמי סוחרי רכב לא יסכנו סכום כסף כזה גדול במטרה לגזור קופון כזה קטן.

ללכת ולהשקיע 90K שקלים בשביל הסיכוי שאולי תוכל להרוויח על הרכב איזה 5-10K שקלים זה טיפשות.

מה עם קנית את הרכב ומישהו שרט לך אותו ? עשית תאונה ? דפקו לך את הפגוש ?

התיקון שתעשה כבר ימחק לך את הרווח שאולי היית יכול לעשות.

לטעמי חלק מהאנשים באמת גילה שהרכב לא מתאים לו מסיבות כאלה ואחרות (אולי למשל בגלל שזה 3 דלתות ולא לכל אחד זה נוח) וחלק אחר באמת מנסה "לתפוס גל" עם עליית המחירים, פשוט עושים שיטת מצליח, מפרסמים הודעת מכירה, אם נמכר והכנסנו כמה שקלים לכיס-יופי, אם לא נמכר ממשיכים להנות מהרכב.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר במודעות בודדות זה דווקא הגיוני. אחוז נמוך מרוכשי רכב מסויים ימכרו אותו תוך זמן קצר מסיבות שונות ( אי התאמה, אירוע מפתיע כמו למשל רכב מהעבודה ,בעיה כלכלית בהחזרי התשלומים על הרכב וכו'...

לאחרונה ראיתי כמה סוזוקי אלטו נוסעות עם שלט מכירה עליהן, עם סיומת 70 ומעלה כלומר חדשות חדשות,

מה לדעתכם הסיבה? נסיון לגזירת קופון על מבצע חבר או פשוט אנשים הבינו שלא יקבלו באמת צריכת דלק של 1:950 ליטר :)

לדעתי גם במקרה זה כנראה מדובר באנשים שמוכרים מאותן סיבות שפירטתי מעלה (או שהם זכו בזה במקדונלדס אבל אז זה יהיה טיפשי להעלות את הרכב על הכביש)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי גם במקרה זה כנראה מדובר באנשים שמוכרים מאותן סיבות שפירטתי מעלה (או שהם זכו בזה במקדונלדס אבל אז זה יהיה טיפשי להעלות את הרכב על הכביש)

עד לפני מספר חודשים כל הבוקסטרים של זוכי המק'דונלד'ס הוצעו למכירה, האחת אחר השניה.

תודות לרשת ההמבורגרים המפורסמת, תהיינה לנו תוך שנים ספורות עוד כמה בוקסטרים ידניות וערומות מתוספות לרכישה במחיר סביר.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודות לרשת ההמבורגרים המפורסמת, תהיינה לנו תוך שנים ספורות עוד כמה בוקסטרים ידניות וערומות מתוספות לרכישה במחיר סביר.

וגם אלטו במחירי בדיחה :lol:

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לפני מספר חודשים כל הבוקסטרים של זוכי המק'דונלד'ס הוצעו למכירה, האחת אחר השניה.

אני מחכה בכליון עיניים, אולי יגיע היום בו אוכל להרשות לעצמי פורשה ? :)

כמה בוקסטרים הוגרלו?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לדבר עים שכן שלי שקנה את האוטו במבצע והוא מאוד מרוצה,לא ניראה לי שיש בעייה מיסתורית באוטו.

החיסרון היחידי שהוא דיבר עליו זה חוסר כוח במיוחד בעקיפות ועליות קשות.

אישית כשראיתי את האוטו היתרשמתי מאוד ,הוא ניראה הרבה יותר טוב במציאות,במיוחד מאחור(מזכיר את השירוקו)

הצבע הלבן עושה את האוטו יפייפה ויוקרתי,מבפנים יש שילוב לבן על הדש,מוצלח מאוד:)

במבצע הבא של סיאט אני מוכר את האלטו לאחותי וקונה אחת לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחכה בכליון עיניים, אולי יגיע היום בו אוכל להרשות לעצמי פורשה ? :)

כמה בוקסטרים הוגרלו?

אם זכרוני אינו מטעני, משהו שבין 5 ל-10 יחידות(כמות לא מבוטלת לרכב נישה). חלק מהצבעים היו צבעים רגילים ולא מבוקשים כצהוב ואדום.

להרשות לעצמך פורשה זה דבר אחד. לתחזק אותה, אצל היבואן או במוסכים מתחרים, זה דבר אחר. הרכישה זה החלק הקל :cry:.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להרשות זה כולל תחזוקה וביטוח כמובן.

אני חייב לציין שהאיביזה בגרסא של ה88 נראית באמת מרשימה ומאובזרת למשעי.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5054 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...