Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור סאב של רכב למחשב

ANUTKK
שימו לב! השרשור הזה בן 4435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשרי בהחלט.תצטרף להצתייד במגבר שירים אותו וספק כוח של מחשב כדי להפעיל את המגבר,וכבל RCA עם סופית של כניסת כרטיס קול.לי אישית יש בחדר את זה בבקשה תוכל להתרשם:-P:-P:-P

הנה סרטון של הסאב של רכב שיש לי בחדר:קנווד 1200W

והינה הוא בתיבה אטומה:

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3466409

זה לא בעיה בכלל אבל תלוי איזה רמקולים יש לך שלא ישטלת לך על הסאונד הכללי בחדר,כידוע בתיבה גדולה יש מצב שזה יקרה.

אשמח לעזור.

HU-Pioneer 5850UB Front-Focal 165A Monoblock-Mac audio fearless 1000D Amp-Pete 3800W subwoofer-Kicker "L7 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון,אתה צריך מגבר/רסיבר וכדומה כדי שיהיה לך עם מה להגביר את הסאב כמובן(ובמידה ותירצה רמקולים להגביר גם על המגבר/רסיבר).

דבר שני,האלמנט,סאב שאתה רוצה להגביר.בכדי להגביר את הסאב תאלץ לחבר אותו על המגבר,ואת המגבר בכדי להפעיל אותו תצטרך ספק כוח של מחשב

(עולה סביבות ה200ש"ח תלוי איזה השקעה אתה מוכן להשקיע אליו ) שסרטון שמסביר כיצד לבצע את החיבור הזה אני יתן לך קישור כבר.

ואת כל העסק,לחבר למחשב את הפעולה ניתן לבצע בעזרת כבל RCA (יציאות אדום ולבן,ובצד השני שלו היציאה היא יציאה בודדת של כניסה לכרטיס קול/MP3 למיניהם וכו')

וזה,תהנה לך הינה כבר אני נותן לך קישור מה שלא הבנת אשמח לעזור גם בפרטי.

הינה הקישור:

http://www.youtube.com/watch?v=c3tlFxO1stU

מקווה שאתה מבין אנגלית,אם לא אשמח להסביר מה שלא מובן אבל בכללי זה די קל מקווה שיש לך ידע בסיסי בחשמל לא משהו מי יודע מה אבל בערך.

HU-Pioneer 5850UB Front-Focal 165A Monoblock-Mac audio fearless 1000D Amp-Pete 3800W subwoofer-Kicker "L7 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע טוב, אני חיברתי את הP2 250RMS בבית כנסיון קטן ונחש מה קרה, בכל הדלתות בבית הרגשתי את הבאסים כל שולחן בבית רעד אפילו אם תשען על איזה קיר בבית אתה מרגיש אותו רועד.

בבית אפשר לבנות מערכת יפה לדעתי, רק צריך הגברה בהתאם כבדרך כלל מערכת בית לא מחזיקה מעמד אם היא לא רסיבר חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לחבר את הסאב גם למגבר ביתי רגיל.

כל רסיבר שיש לו כניסות של שני חוטים כמו של רמקולים.

רק לבדוק התנגדות וRMS של היציאות שלא יגמר לך הסאב.

בהצלחה ושבוע טוב.

רותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

גם אני יש לי סאב של אוטו 1000 וואט אני רוצה לחבר אותו למחשב אז אני אני צריך מגבר...

אבל אני לא יודע איזה מגבר אני צריך מגבר ביתי או מגבר של אוטו אך אני מחבר כמה עולה המגבר אזה מגבר אני צריך אזה דגם כמה עולה.......

בבקשה אני צריך עזרה

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש סב וופר 10 אינצ של רכב בחדר,אני פשוט קניתי רסיבר חדש אם יציאת סב וופר 100 WATT RMS זה פשוט יותר ממגבר של רכב ועוד דברים שיוצרים בלגן וכבלים מיותרים בבית

Hu: Alpine 9887R, Amp1:Earthqake extream,Amp2:RF 1001 BD,comp:Morel Dotec 6 ,Comp:Sony Xplode ,Sub:Earthquke DBXI 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...