Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ הפיאט 238 שלי

spidrman
שימו לב! השרשור הזה בן 5184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

איזה יופי כול הכבוד ממש מדהים.

הרכב היה הכי נוח בעולם לפריקה והעמסה ובעל חלל עצום .

היו לו מיספר בעיות כרוניות למשל משאבת המצמד היא המכסה האחורי של הגיר ואת המצמד היה מפעין דחיף שעבר את כול הגיר מיכיון שלא היה מיסב לחץ הדחיף היה קודח במשך הזמן חור במרכז המצמד ואז הדוושה היתה עולה למעלה ניתפסת ולפרק את הגיר היה סיפור כי המוט דחיף היה נישתל במצמד והינו צריכים לעקור אותו.

כמו כן המחלה הכי גדולה היו הצריות שהיו פשוט משתחררות ומיתפרקות.

בכללי מבחינה מכנית היה חרה של אוטו

מבחינת נוחיות היה על הכפק למעט ההגה שהיה צריך הרבה כוח.

על כול פנים מאחל לך הנעה והנאה מלאה מהרכב.

אגב אם אתה מעונין יש לי כמה חלקים חדשים לרכב שלך.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יופי של נוסטלגיה.

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאט 238 יובאו ארצה באופן סדיר והיו די נפוצות.

בזמנו, עבדתי עליהן הרבה מאוד (מוסך מורשה פיאט).

ראיתי את ה 238 הזאת לאחר השיפוץ הראשוני, במסגרת מועדון פיאט ואכן היא מרשימה ועם עבודה והשקעה מכל הלב.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

wow. very well care it got, this beautiful camping machine. you made it look prettier than a brand new one, though i didnt see one yet. i think that every surfer dreams about touring australia in this thing (leave one free bed for the mechanic). :)

well done!

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד!

מזכיר ימים רחוקים ויפים.

יש תמונה של הברטרם? (גם היא מזכירה ימים רחוקים ויפים...)

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו...תודה!!!

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לבקשת תמונת פנים של הרכב:)

פותח השרשור , הייתי הולך עם אח\בן דוד צעיר (15-17) בערך לשכונה שבה קרה הונדאליזם , מה שהם רשמו על הרכב נשמע כמו שם של קבוצה של נערים ,תשלח אותו להסתובב בשכונה ולשאול אם מכירים את boys kings או משהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד מתי רשעים יעלוזו ?!

מתי יחייבו כבר הורים של "בנדיטים" כאלו לשלם על הנזקים :evil:

(למצוא אותם לא סיפור כ''כ גדול)

חלק מהשנה אני גר בפראג ובחיים לא ראיתי כאלה מעשיי וונדליזם , איזה בבונים גדלים לנו פה במדינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנדיטים נתפשו,הם היו בגיל בית ספר יסודי... כהרגלי ובשל רוך ליבי לא עשיתי מזה עניין וכפי שהבנתי גם כך הוריהם אנשים קשי יום אז קל וחומר אבל מאז אני מקפיד עוד יותר על כך שרכושי לא יחנה בחניה פתוחה ברחוב. זו אגב גם הסיבה שאני שוקל מכירה ואם היה לי עוד מקום חניה מקורה וסגור אז העניין כלל לא היה עולה על הפרק.

אני מחזיק כלי רכב מיוחדים או אופנועים מזה קרוב ל-3 עשורים ולמדתי על בשרי שאם הרכב/אופנוע אינו נסתר ואינו סגור במקום אליו נבלות אינן נכנסות אז זה רק ענין של זמן עד שהנזק או הגניבה יכו בי.

אגב,גם השמש והלחות הישראליים הם אויבים אכזריים ולכן לדעתי הכלל החשוב ביותר לשמירה על רכב הוא החזקתו במקום מוצל לגמרי ויבש.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...